Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.763
Cevap
35
Favori
335.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz crome'yse işlemciyi kullanabilir ısınma yapmasına neden olabiliyor bazen bu sıcaklıklar her ne kadar yaz sıcağı bahane edilse de yüksek.Farklı bir tarayıcı deneyin.
  • lenovo y580 de ekran kartı değişimi gibi bir şey mümkün mü?
  • dvd olmadan recovery nasıl yapılıyor? win8de oluyor mu bu işlem birde
  • arkadaşlar yarın bu ürünü i5 3210 gtx 660 olanı almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyn41

arkadaşlar yarın bu ürünü i5 3210 gtx 660 olanı almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle pisman olmazsn 2.el mi alacaksin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • croweN kullanıcısına yanıt
    hayır sıfır alacağım hocam üründe sıkıntım yok ekran kartım muazzam fakat üretim tarihi eski birde lenovoda wifi sorunu olduğu yazılıyor sürekli
    @croweN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyn41 -- 17 Temmuz 2013; 8:22:37 >
  • quote:

hayır sıfır alacağım hocam üründe sıkıntım yok ekran kartım muazzam fakat üretim tarihi eski birde lenovoda wifi sorunu olduğu yazılıyor sürekli
    @croweN

Neyi sorunluymuş ben 1 yıldır kullanıyorum 1 kere kesilmedi
  • hdmi ile tvye bağladım fakat görüntü yok ne yapmalıyım? tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

quote:

@croweN

hocam ne zaman lenovo ile ilgili bir sıcak fırsat olsa bu durumu yazan çıkıyor, ayrıca 1100tl ye alabilirim çok iyi dimi arkadaşlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Mmc

quote:

@croweN

hocam ne zaman lenovo ile ilgili bir sıcak fırsat olsa bu durumu yazan çıkıyor, ayrıca 1100tl ye alabilirim çok iyi dimi arkadaşlar

Menteşe sorunu diyen mi çıkmadı wifi sorunu bilmem ne sorunu diyen mi. Fakat ben kullanıyorum çok memnunum oyun oynamak için ideal fakat bir daha laptop alsam ultrabook alırım heralde ince ve hafiflik yönünden

• Corsair Force GS 128GB SSD'den sonra Windows 7 Home Premium üzerinde Windows deneyim dizini puanları.

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye]

Edit: i5 işlemcili model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GroundZ3ro -- 19 Temmuz 2013; 12:47:03 >
  • y590 ne zaman cikacak bilgisi olan var mi?gtx765m ekran kartina sahip bir model gozukmuyor sitesinde.Yoksa artik yeni bir tek kartli y5x serisi cikmayacak mi?
  • 1600 e vatandan alan şanslı azınlıktan biriym.Yaklaşık bir yıl oldu bir kere yazılımsal bir sebepten ötürü servise gitti onun haricinde bir problem yok.Ama bu makinaya 5400 rpmlik hard disk koyan mühendisede selamalarımı iletiyorum buradan
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

1600 e vatandan alan şanslı azınlıktan biriym.Yaklaşık bir yıl oldu bir kere yazılımsal bir sebepten ötürü servise gitti onun haricinde bir problem yok.Ama bu makinaya 5400 rpmlik hard disk koyan mühendisede selamalarımı iletiyorum buradan

Kesinlikle süründürüyor. 128 SSD ile sürünmüyor, keyfini sürüyorum.

Bu arada Mac kurmanın peşindeyim cihaza. Dökümanlar ingilizce o yüzden biraz zor. Kuranlar var bakalım.
  • aynen ölüm bu 5400, değiştiremedim gitti bi
  • beyler peki bu diski ssd ile değişince recovery gidiyor diye biliyorum. biz yeni ssd ye temiz bir win 7 home prem 64bit yani aynısını kursak laptop un altındaki şifreyide girsek yine aynı orjinal olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

beyler peki bu diski ssd ile değişince recovery gidiyor diye biliyorum. biz yeni ssd ye temiz bir win 7 home prem 64bit yani aynısını kursak laptop un altındaki şifreyide girsek yine aynı orjinal olurmu?

Oluyor tabikide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

beyler peki bu diski ssd ile değişince recovery gidiyor diye biliyorum. biz yeni ssd ye temiz bir win 7 home prem 64bit yani aynısını kursak laptop un altındaki şifreyide girsek yine aynı orjinal olurmu?

Oluyor tabikide.

iyiymiş o zaman. Peki önerebiliceğiniz bir ssd modeli varmı uygun birşey
  • xTRforce kullanıcısına yanıt
    Araştırman gerek bende OCZ vertex 4 var memnunum baya. 280TL almıştım.
  • xTRforce kullanıcısına yanıt
    Ben daha önceki bilgisayarıma sandisk extreme takmıştım performansı güzeldi. Sata 3 desteğide vardı. Vatandna h sonu indirimiyle 216 tlye felan almıştım.
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.