Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
35
Favori
335.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarda gezinirken Veriface diye Lenovo'nun kendi programını buldum.Yaklaşık bir senedir bilgisayar bende olmasına rağmen ilk defa gördüm bu programı.Yüz tanıyarak parola girmeye yarıyormuş.Bazı bilgisayarlarda örneğin Toshiba'larda parmak izi tanıma sistemi varken bu Lenovo'lar da yüz tanıma sistemi varmış.Kullanan var mı?Gerçekten işe yarıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Arkadaşlar bilgisayarda gezinirken Veriface diye Lenovo'nun kendi programını buldum.Yaklaşık bir senedir bilgisayar bende olmasına rağmen ilk defa gördüm bu programı.Yüz tanıyarak parola girmeye yarıyormuş.Bazı bilgisayarlarda örneğin Toshiba'larda parmak izi tanıma sistemi varken bu Lenovo'lar da yüz tanıma sistemi varmış.Kullanan var mı?Gerçekten işe yarıyor mu?

Evet ben denedim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler laptobu açıp temizleyen oldu mu hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black milk

arkadaşlar kendi sitesinde bu bilgisayara 2800TL biçmişler bana fazla geldi. nereden aldınız ucuza siz.

sayfanın başında arkadaş sattığını ve linkini paylaşmış 1900 tl
  • 1500 civarı 2.elini bulamaz mıyız?
  • Arkadaşlar 1 saat bioshock infinite oynadım ve sıcaklık bu seviyede 5 aydır bu bilgisayarı kullanıyorum son 2-3 haftadır 90lı derecelere çıkmaya başladı yaz aylarının da etkisi var mıdır buna yoksa bi bozulma mı gerçekleşti fanlarda felan yani normal mi?
     Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye]
  • Açmak derken sadece kapağını açıp fanıyla ilgilendim. Oldukça toz çıkmıştı içinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

Açmak derken sadece kapağını açıp fanıyla ilgilendim. Oldukça toz çıkmıştı içinden.

garantiyi falan etkilemiyor değil m? nasıl yapcaz birde benim de baya ısınmaya başladı
  • Alt kapağı çıkarmak çok basit. Zaten ben ssd ve dvdrom için sürekli çıkarıyorum. Laptobu ters çevir, hemen önde kapak ve 2 vida göreceksin. Vidaları aç ve çıkar. Kapağı öne doğru ittir tamamdır. Gerçi şimdi baktım GPU fanına ulaşamıyorsun ordan. Ama ben üfleyerek bayağı toz çıkarmıştım.
  • beyler bu win8 ssdli versiyonda energy management kurulmuyordu gelişme var mı o konuda? fan temizleme modunu bi onunla açabiliyoruz sanırım oda yüklenmiyordu en son
  • quote:

Orijinalden alıntı: jewel_ma20

1500 civarı 2.elini bulamaz mıyız?

i5 ve gtx660m li modeli sahibinden de olmasi lazimdi
  • ekran kartında gördüğüm en yüksek değer assasin creed 3 te 83 derece ondada +135 ve +350 oc lu haliyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBer_07 -- 6 Temmuz 2013; 13:50:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBer_07

ekran kartında gördüğüm en yüksek değer assasin creed 3 te 83 derece ondada +135 ve +350 oc lu haliyle

Benimde öyleydi değerler hocam.Sonradan bir baktım 95 e kadar çıkmaya başladı meğersem pcye virüs girmiş svchost.exe gerekiksiz kasıyor kullanım oranı %20 oluyo oyunda eklenince 95 e çıkmış sildim virüsü 83-84 seviyesine geldi.Ekran kartı ayarları 1250mhz 1325mhz
  • quote:

ekran kartında gördüğüm en yüksek değer assasin creed 3 te 83 derece ondada +135 ve +350 oc lu haliyle

Galiba kucakta oynamıştım o an ondan kapanmış olabilir fanlar da gerçekten ısınma hissediyorum ya :( :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: goddftr16

quote:

Benimde öyleydi değerler hocam.Sonradan bir baktım 95 e kadar çıkmaya başladı meğersem pcye virüs girmiş svchost.exe gerekiksiz kasıyor kullanım oranı %20 oluyo oyunda eklenince 95 e çıkmış sildim virüsü 83-84 seviyesine geldi.Ekran kartı ayarları 1250mhz 1325mhz

hocam bende de kasmalar gerçekleşmeye başladı ve söylediğiniz svchost.exe var pc de ama windows dosyası içinde yani virüs mü bu kesin yani ona göre önlem alayım da bana hiç öyleymiş gibi gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: veyselw

quote:

quote:

hocam bende de kasmalar gerçekleşmeye başladı ve söylediğiniz svchost.exe var pc de ama windows dosyası içinde yani virüs mü bu kesin yani ona göre önlem alayım da bana hiç öyleymiş gibi gelmedi

Var normal olarak ama virüs dosyaları bunlara bulaşmıştı bende zor sildim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veyselw

quote:

quote:

Var normal olarak ama virüs dosyaları bunlara bulaşmıştı bende zor sildim

Hocam haklısın bende tam tarama yapayım dedim internetten indirdiğim bi iki oyunda virüs varmış onları temizleyince hissedilir bi fps artışı oldu sıcaklığın sebebi ise kucakta oynamam galiba 80-85 üstüne çıkmıyo ama soğutucu şart yaz için

• ARKADAŞLAR Y 580 SATIYORUM
    BİLİYORUM YERİ BURA DEĞİL AMA
    SAHİBİNDEN LİNKİ

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-performans-oyun-canavari-lenovo-y-580-gtx-660m-core-i5-8-ram-130126195/detay/

1250 takas ve pazarlık yoktu
    ankara elden teslim edebilirim

alete kendim termal macun sürmüştüm
    core clock 1300 mhz de iken max 76 derece görüyordu
    bu aralar baya olduğu için max 85 görüyo bu hızda
    isteyen olursa beraber macunu yenileyip satabilirim
    tekrar 76 yı geçmez 1300 mhz ile
    hızaşırtma baya işe yarıyor arkadaşlar
    crysis 3 ultra da 23 iken 30 oluyor bir anda
    çok iyi performans artıyor
    ben son derece memnunun isteyen olursa pm atabilir
    veya cep 507 752 1341

• beyler ekran kartının son driver ını yükledinizmi nasıl bir sorun varmı?
  • Selam arkadaşlar,

Bu bilgisayarı kullanan arkadaşlar memnun mu? Sorunları var mı? Çakışma, ısınma, odur budur vs. ?

Ben Msı ge60 serisi ve lenovo y500 arasında kaldım. Bu iki model de sırf ekran kartından dolayı iyi.

GT 650 Sli gtx660'dan iyi mi ? Bilgisi olan varsa paylaşssın, çok evinirim. :)
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.