Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.763
Cevap
35
Favori
335.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bilmiyorum ama o kalibrasyondan sonra pil sorunu ben 4 5 kişide dahaa gördüm dh de yani lenovo bi sorun çıkartıyor servisde
  • takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kalibrasyondan sonra oluşan sorunu çözüyorlar garanti dahilinde sıkıntı pilde yada şarj makinasında değil anakart değişiyor. Ben farklı şarj makinası ve pille denedim gene sorun devam etti. Gene lenovo cıhazım var bir tane daha. Onun şarj makinasını pilini taktım.
    O konuda sıkıntınız olmasın lenovo servis müşteri memnuniyetini sağlıyor. Ama ben,m istanbulda gönderdiğim srvis için geçerli yorumlarım vatan nereye gönderiyor nasıl bir işlem yapıyor bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTHYPATHY

Hocam kalibrasyondan sonra oluşan sorunu çözüyorlar garanti dahilinde sıkıntı pilde yada şarj makinasında değil anakart değişiyor. Ben farklı şarj makinası ve pille denedim gene sorun devam etti. Gene lenovo cıhazım var bir tane daha. Onun şarj makinasını pilini taktım.
    O konuda sıkıntınız olmasın lenovo servis müşteri memnuniyetini sağlıyor. Ama ben,m istanbulda gönderdiğim srvis için geçerli yorumlarım vatan nereye gönderiyor nasıl bir işlem yapıyor bilgim yok.

Onlarda lenovo servisine gonderiyorda iste benim kalibrasyon bira daha farkli oldu.
    Yani pc kapanmamisti
    Pc bazem sarj aliyodu bazen almiyodu.
    Adamlar sarj aldigini gorunce sorun yok ddmesinler yani :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • resimler gözükmüyor
  • elano68 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kafalarına göre işlem yapmazlar arıyorlar sana bilgi veriyorlar. Ben doğrudan lenovoyla iletişim kurmuştum. Müşteri hizmetleri numarasından. Hiç vatanla uğraşmadım hatta uzak yardımla önce bilgisayarda birkaç işlem yaptılar. Deneme yaptılar sonra servise bilgisayarı gönderdim.
    Olmadı takip numrasını vatandan al sende ardından bir ara sor.
    Benim cıhazda fişe takıp çıkarttığında ayhnı zamanda pilide çıkatıp takıyordum şarj oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTHYPATHY

Yok hocam kafalarına göre işlem yapmazlar arıyorlar sana bilgi veriyorlar. Ben doğrudan lenovoyla iletişim kurmuştum. Müşteri hizmetleri numarasından. Hiç vatanla uğraşmadım hatta uzak yardımla önce bilgisayarda birkaç işlem yaptılar. Deneme yaptılar sonra servise bilgisayarı gönderdim.
    Olmadı takip numrasını vatandan al sende ardından bir ara sor.
    Benim cıhazda fişe takıp çıkarttığında ayhnı zamanda pilide çıkatıp takıyordum şarj oluyordu.

Ben de oyle yapcam hocam
    Yarin ya da cuma serviste olur pc.
    Dun vermistim vatana

• Arkadaşlar ilginç birşey oldu.Laptopun yıpranma seviyesi sabah baktığımda %31 di.Birkaç gün önce ise %12 idi.Kalibrasyon yapmadan bataryayı koruma moduna aldım energy management ten.Sonra tekrar yıpranmaya baktım %4 gösteriyor.HWmonitör bu değeri gösteriyor.Batterybar programını da yükledim ondada %3,6 gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 26 Haziran 2013; 16:33:38 >
  • arkadaşlar klüpten çıkıyorum çünkü oyun oynayacak zaman yok, makineyi aldıktan sonra da iş olmadı, hiç kullanamadan kaldı elimde, darısı başınıza

1900tl Tam takım y580
  • merhaba bi sorum olacaktı ben bu bilgisayarı alalı 10 ay falan oldu aldığımdan beri ısınma sorunu yaşıyorum oyun oynarken.oyuna girdikten 1 saat falan sonra bilgisayar sıcaktan kapanıyor bir kere garantiye gönderdim hdd yi değiştirmişler başka bir donanımsal bozukluk yok dediler soğutucu mu almalıyım? bu sorunu düzeltir mi?bilgisayarın ısınarak kapanması normal midir?yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • 1 kere mavi ekran verip res attı bende sıcaktan mı bilmiyorum başka kapanmadı hiç, sıcaklık değerlerini paylaşsana

@brktnrvrdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 28 Haziran 2013; 16:16:59 >
  • valla hocam kapandığı sırada bakamıyorum da oyun oynarken 90 dereceyi bulması pek fazla sürmüyor normal zamanda da 50 derece civarınd bi arkadaş benimkinin de mavi ekran verdiğini söylemişti ben pek anlamıyorum bilgisayarın teknik kısmından serviste hddyi değiştirdiler servisten ilk geldiğinde çok iyiydi 5 saat falan aralıksız far cry 3 oynadım sonra geri aynı hale geldi.
  • brktnrvrdi B kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben de y580 i alalı asagı yukarı 10 ay oldu. fakat çok şükür oyle bi sorunla karsılasmadım şimdiye kadar. o sorunun sogutucu ıle örtbas edilmesi yanlıs bana sorarsan. anormal bi durum var cunku ortada. teknık servisle yeniden irtibata gecmeni oneririm sana.
  • teknik servis geçiştiriyor geçen sefer harddiski değiştirmeyle sorunumun düzelmeyeceğini biliyordum bilgisayar açılıyor normal çalışıyo diye bi sorunu yok sayıyorlar anlatıyorm ben oyun oynarken böyle böyle oluyo diye bana bu laptoplar oyun oynamak için değildir diyo ben bilgisayarımdaki sorunu somut bir şekilde gösterebilsem adamların karşısına dikileceğm de onu yapamıyorum.
  • brktnrvrdi1 B kullanıcısına yanıt
    hocam teknik servise yumusak davranma. küfür haricinde bagıra bagıra konus. ben aptal degılım halledin lan :) su sorunu diye bagırabılırsınız mesela. madem sorunu yok nıye ısınıyo de soba mı bu :) hacım sert oyna bıraz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktnrvrdi1

teknik servis geçiştiriyor geçen sefer harddiski değiştirmeyle sorunumun düzelmeyeceğini biliyordum bilgisayar açılıyor normal çalışıyo diye bi sorunu yok sayıyorlar anlatıyorm ben oyun oynarken böyle böyle oluyo diye bana bu laptoplar oyun oynamak için değildir diyo ben bilgisayarımdaki sorunu somut bir şekilde gösterebilsem adamların karşısına dikileceğm de onu yapamıyorum.

Benim de isinma
    Problemi vardi
    Ne alakaysa hdd degisti
    Tekrar verdim ayni sebepten vatana
    Bakalim nolcak

• elano68 kullanıcısına yanıt
    vatana mı gönderdin ?
  • asirtem kullanıcısına yanıt
    zaten ilk aradığımda adam beni soğutucu almaya ikna etti hiç servise bile göndermiyodum da sonradan biraz öğrendim öyle yapmak lazım aynen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brktnrvrdi1

vatana mı gönderdin ?

Evet

• arkadaşlar kendi sitesinde bu bilgisayara 2800TL biçmişler bana fazla geldi. nereden aldınız ucuza siz.
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.