Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Y580 Kulübü[GTX 660M][Yenilendi][83 Üye] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.763
Cevap
35
Favori
335.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer ekran kartı boşta iken 60 70 oluyorsa çok geldi bana benimki boşta 39 40 larda bf3 de heralde o kadar oluyordur şuan tam hatırlamıyorumda oyundayken olanı ama boşta 39 40 larda idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

eğer ekran kartı boşta iken 60 70 oluyorsa çok geldi bana benimki boşta 39 40 larda bf3 de heralde o kadar oluyordur şuan tam hatırlamıyorumda oyundayken olanı ama boşta 39 40 larda idi

Yok hocam
    Gpu oyundayken 72 filan.
    Sikinti islemcide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mantıksız bir soru olacak ama biz bu bilgisayarda sınırsız olarak recovery yapabilir miyiz?Bazı yerlerde okudum 2 kere recovery yapma hakkı olduğu yazıyordu.Ben bir recovery yaptım bir daha yaparsam ondan sonra recovery yapamam mı?Recovery tuşu 2 kere yaptıktan sonra işe yaramıyormuş.Ondan sonra mecburen Windows 7 cdsiyle yükleme yapmak gerekiyormuş.Gerçekten de böyle mi?
  • istediğin kadar recovery yap üzerindeki işletim sistemi orjinaldir ve sınırsız format at sorun yok.
  • ben ssdyi cıkartalı aylar oldu:) normal hdd kullanıyorum.. ssdler ucuzlasın full dvd romda dahil ssd yprım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

istediğin kadar recovery yap üzerindeki işletim sistemi orjinaldir ve sınırsız format at sorun yok.

Sağolun hocam teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar GRID 2 çıktı elinde oyunu yükleme imkanı olan varsa , deneyebilir mi detaylı test sonuçları koymasanız bile hangi sürücü ile kullandığınızı ve aldığnız fps fln söylerseniz de olur.Oyuna ulaşamıyorum belli bir sürede ulaşamayacağım.
  • Arkadaslar lutfen yardik edin. Gecen bios guncellemesi yaptim. Ve arfik msi after burner ile sinirsiz overclock yapabiliyorum en son driverla bile
    Ama oyunlarda mesela crysis 3 te 1300 core ve 2540 memory hizinda gpu yuzde 99 kullaniliyo afternurner arayuzunde
    Ama en son yukledigim metro last light oyununda bazen yuzde 60 a kada4 dusuyor kendiliginden yani hep yuzde 99 da calismiyo diger oyunlarda oyle degil ama
    Dolayisiyla fps ultra ayarlarda birden 45 ten 25 e dusuyo gereksiz yere
    Sizde nasil bir bakabilirmisiniz hep yuzde 99 dami yoksa sizdedemi degisiyor durmadan

Pm atarsaniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaho03183

Arkadaslar lutfen yardik edin. Gecen bios guncellemesi yaptim. Ve arfik msi after burner ile sinirsiz overclock yapabiliyorum en son driverla bile
    Ama oyunlarda mesela crysis 3 te 1300 core ve 2540 memory hizinda gpu yuzde 99 kullaniliyo afternurner arayuzunde
    Ama en son yukledigim metro last light oyununda bazen yuzde 60 a kada4 dusuyor kendiliginden yani hep yuzde 99 da calismiyo diger oyunlarda oyle degil ama
    Dolayisiyla fps ultra ayarlarda birden 45 ten 25 e dusuyo gereksiz yere
    Sizde nasil bir bakabilirmisiniz hep yuzde 99 dami yoksa sizdedemi degisiyor durmadan

Pm atarsaniz sevinirim

Deneyince soylerim de buyjuk ihtimal oyundandir
    Bi arada sicaklik degerleriniz kac oluyor o degerlerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailorsaturn

ben ssdyi cıkartalı aylar oldu:) normal hdd kullanıyorum.. ssdler ucuzlasın full dvd romda dahil ssd yprım:)

niye çıkarttın ki? en azından metro ekranı 5sn'de geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: sailorsaturn

ben ssdyi cıkartalı aylar oldu:) normal hdd kullanıyorum.. ssdler ucuzlasın full dvd romda dahil ssd yprım:)

niye çıkarttın ki? en azından metro ekranı 5sn'de geliyor

ölede işte kardeşim oyunlarda sıkıntı cıkartıyodu bende. kurulumda yanlışlık yapmış olabilirim ama işte kısa sürede açılsın diye msata ya ihtiyacım yok:) duruyo zaten 64 gb msata ileride belki. ssdler ucuzlarsa hiç gerek yok:) direk full 256 hdd sloduna 256tıda dvd rom slotuna:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

quote:

Orijinalden alıntı: asirtem

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yine rahatsız ediyorum ama kusuruma bakmayın. şimdi sizden ricam sisteme ssd takacam birazdan usbden format atmak ıstıyorum. bıostan format ıcın usb yı nasıl seciyoruz adım adım anlatablısenız cok guzel olur.

Eğer usb bellek hazırsa bilgisayar açılırken en başta lenovo yazan yerde f12'ye bas orda diskleri görürsün. Oradan usb belleği seç. Bellekte sorun yoksa boot eder.

eyvallah hocam :)

Rica ederim. Bu arada ben bunu sipariş ettim bakalım nasıl bişi çıkıcak :D

http://www.ebay.com/itm/300871525997?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

hocam gelince urunun nasıl oldugunu yazarsınız. fıyatı da uygun zaten. hocam bi sorun daha cıkardı format atarken makıne usbden var olan sısteme de format atıp ultımate yuklıyım dedım win7yı usb ye yazdırdım acılısta f12 den gırıyorum usb bellege ancak mıssıng operatıng system dıye hata verıyo. bunu cozumunde bı yardımcı olur musunuz sıze zahmet. ılkınde ıso dosyasında hata vardır belkı dıye sonradan baska bı ıso dosyasıyla denedım ama yıne aynı hataı aldım.

Belleği boot edilebilir hale getirmen gerek. Elano'nun dediğini uygulayabilirsin. Yada Google'da çeşitli dökümanlar var. Yani isoyu direk belleğe atarak sistem yukleyemezsin.

ıso to usb ile yaptım zaten ama hata aynı hata degısen bısey yok simdi de wintoflash deneyecem bakalım olacak mı

arkadaslar usbden format sorunun win 7 için buldum Windows 7 USB DVD Download Tool diye bi programla yazdı ıso yu usb bellege oldu. sanırım programın uretıcısı mıcrosoft. hata falan vermedi. tesekkur ederım.

arkadaslar makıneye format attım ama kablosuz ag yazılımı yok ınternete baglanmak ıcın yazılımı nerden bulabılırım. lınk atabılır mısınız.

hocam sorunu hallettım lenovonun sayfasından ındırdım suruculerı :)

Hayırlı olsun. Güle güle kullan :)

eyvallah hocam cok sagolasın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mow_

ben laptopu abd den almistim. buranin prizine uygun sarj kablosunu nasil bulabilirim beyler?

uygun priz yerine dönüştürücü al ama İngiliz dönüştürücü al kaliteli bi dönüştürücü fiyatı max 4-5 tl dir. benım makıne de amerıkadan. dönüştürücü taktım ucuna neredeyse 7-8 ay oldu bi sorun yok cok sukur :)
  • geçende olmuştu şu andada aynı durum var afterburnerda min-max core clock 135e sabitleniyor res atınca düzelcek kesinde niye böyle oluyor anlamadım. 2 gündür falan açık laptop alakası olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 30 Mayıs 2013; 14:26:07 >
  • Kulübe katılmak isteyen tanıyorsanız ileri donanımlı bir y580 satılık
    http://forum.donanimhaber.com/m_75790959/tm.htm
  • Arkadaşlar şuan full hd olmayan modelini kullanıyorum sadece mönitörü değişmemiz gibi bir imkanı var mı ?
  • Oyunlarda aşırı ısınmaya başladı, bu marka/model için soğutucu önerilerinizi bekliyorum?
  • Yazın ısınmalar çok modelde başlayacaktır.Bu bilgisayarın toz kapma olasılığı da çok fazla tozdan koruyun.Çift fanlu alüminyum kaplama soğutucu kullanın cooler master notepal serisi iyidir
  • Arkadaslar core 1310 ile sorunsuz oynuyorum ben oyunlarimi modified bios ile
    Sicaklik ise 74 u gecmiyor
    Ama ben macunu degistirmistim
    Cok faydasi oluyor
    Bu arada satiyorum laptopumu
    1400 tl ye
    Sorunsuz temiz ve garantili
    Windows 8 i kurayimmi arkadaslar ne dusunuyosunuz
    7 su anda cok guzel calisiyo gayet hizli ve stabil
  • Arkadaşlar çözemediğim iki sorun var,

1. "Call of Juarez Gunslinger" oyununu çalıştırmak için "grafik işlemciyle çalıştır" deyip NVIDIA'yı seçtiğimde şu hatayı veriyor

Yönetici olarak çalıştırdığımda ise intel grafik kartıyla oyunu açıyor ve performanssız çalıştırıyor.

Uyumluluk ekranından "bu programı yönetici olarak çalıştır" deyip sonra ekran kartını seçerek açmaya çalıştığımda ise bu hatayı veriyor

Bu oyunu yönetici olarak NVIDIA ekran kartıyla çalıştırabilmenin bi yolu var mı?

2. Bazı oyunlarda varsayılan grafik işlemciyi ne kadar ayarlamaya çalışsam da değişmiyor. "Varsayılan grafik işlemciyi değiştir" yazısına tıklayarak değiştirmek haricinde yapmamız gerek başka bir şey mi var?

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.