Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y560 Kullanıcı Derneği (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.343
Cevap
17
Favori
261.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Y560'ın recovery cd 'si ne ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek varsa masrafları mukabilinde bana ulaştırabilirse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdemedre

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar merhaba benim çok karmaşık bi sıkıntım var başıma gelenleri baştan sona anlatayım umarım içinizde bana yardımcı olacak birileri çıkar.
    Şimdi arkadaşlar ben gayet güzel çalışmakta olan Y560 windows7 işletim sistemimi tuttum bi sene kadar önce windows 10 a yüklettim. bi ay kullandım kullanmadım baktım çok sıkıntı var win10 da geri win7 yapayım dedim ama recovery çalışmadı. bendeorjinal win7 sfırdan yükleyeyim dedim. bugün yarın hallederim derken benim çocuk bilgisayarın altındaki key etiketlerini yırtmış gittimi güzelim win7 di key im. Bende tuttum win7 crack lı bi işletim sist. buldum yükledim onlada olmadı. Bende illaki legal olacak takıntısı var. Şimdide recovery cd lerimi buldum. Bilgisayarı ilk aldığımda oluşturmuştum. şimdi ben nası bi yol izlerde bilgisayarımı ilk haline döndürebilirim. Recovery yaparsam D dedki verilerim de gidermi.

• Erdemedre kullanıcısına yanıt
    8 GB destekliyor diye biliyorum bende 4 + 4 (1333) var.
  • kevserkan K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. D deki verilerini yedeklemeni tavsiye ederim. dvd ler ile recovery yaptığında C ve D olmak üzere ne varsa tertemiz olacak.

Nasıl bi yol izlemen gerektiğine gelince; recover dvd yi taktktan sonra bilgisyarı dvd ile başlat ve talimatları uygula
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdemedre

Merhabalar. D deki verilerini yedeklemeni tavsiye ederim. dvd ler ile recovery yaptığında C ve D olmak üzere ne varsa tertemiz olacak.

Nasıl bi yol izlemen gerektiğine gelince; recover dvd yi taktktan sonra bilgisyarı dvd ile başlat ve talimatları uygula
    dvd'ler normal recovery gibi değil mi ? d'nin silinmesi garip geldi de. gerçi fark etmez varsayılan olarak d 30 gb falandı yedeklemesi kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

dvd'ler normal recovery gibi değil mi ? d'nin silinmesi garip geldi de. gerçi fark etmez varsayılan olarak d 30 gb falandı yedeklemesi kolay.

Alıntıları Göster
    JBL sol hoparlör bozuldu.

fazladan olan veya uygun fiyata bırakan iletişime geçerse sevinirim.
  • Arkadaşlar batarya iyice bitti. Önerebileceğiniz batarya var mı? 52 liraya var bir tane onu almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

JBL sol hoparlör bozuldu.

fazladan olan veya uygun fiyata bırakan iletişime geçerse sevinirim.

Sağ hoparlör de gidici..

Elinde hoparlör takımı olan veya uygun fiyata bırakabilecek olan var mı?

• heroesx kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata lenovo teknik servis yapar sanki

Pahalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Aynı fiyata lenovo teknik servis yapar sanki

Pahalı bence.
    Kaç sene kullandım, bozulduğu için yine Lenovo bir laptopa geçtim. Laptopta lenovo'dan şaşmayın
  • Erdemedre kullanıcısına yanıt
    bana da lazım Y560'ın recovery cd 'si kardeş.
  • SSD hızını paylaşman mümkün müdür?
  • ChaosFİre C kullanıcısına yanıt
    Hocam artık mümkün değil ekran kartı yandı. Bende ssd sokup taşınabilir hdd kutu aldım. Öyle kullanıyorum. Fakat dosya transferi hariç bir fark anlamıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnSaRD

Hocam artık mümkün değil ekran kartı yandı. Bende ssd sokup taşınabilir hdd kutu aldım. Öyle kullanıyorum. Fakat dosya transferi hariç bir fark anlamıyorsun.
    Atın artık şu bilgisayarı arkadaş ben bunun üzerine 9 tane laptop eskittim halen bunu kullanan var açmaz olaydım başlığı
  • Php kullanıcısına yanıt
    hocam bu cihaz hala iş görüyor ya. multimedia ve az oyun için hala yeterli. yedek bilgisayar olarak kullanıyorum. birtakım sorunları olsa da 6 yıl olacak taş gibi denmeye yakın bir cihaz.
  • Nazar degmesin hoparlörün biri hariç sıkıntı yok. Fan temizligi bile yapmadim maşallah dayanıklı çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: açılay

Arkadaşlar batarya iyice bitti. Önerebileceğiniz batarya var mı? 52 liraya var bir tane onu almayı düşünüyorum.

hocam merhaba batarya aldınız mı memnun musunuz? ne kadar süre gidiyor?
  • Merhaba. Batarya aldım. Gittigidiyordan almıştım ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum. 50 lira civarına almıştım. 1 saat falan gidiyor. Çok kullanışlı değil. Ben genelde şarja takılı kullanıyorum. Kablosu aniden çıkarsa kapanmasın diye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: açılay

Merhaba. Batarya aldım. Gittigidiyordan almıştım ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum. 50 lira civarına almıştım. 1 saat falan gidiyor. Çok kullanışlı değil. Ben genelde şarja takılı kullanıyorum. Kablosu aniden çıkarsa kapanmasın diye almıştım.

merhaba hocam sağolun bilgilendirme için biraz geç farkettim cevabınızı kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.