Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y560 Kullanıcı Derneği (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.343
Cevap
17
Favori
261.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu danseden pixeller tüm serilerde mevcutmu ?
  • hocam ekranın sol alt tarafında ölü pxele benzer ama fark edilmicek şekilde sanki yansıma gibi bişey var ölü pixelmidir krımızı veye beya zdiil siyahta diil şeffaf gibi nedir bu ama hiç belli olmuyor :S
  • @Mec-J
    Bende stoktan hızlı gönderi olarak görünüyor şu anda eksende ama dünkü ön siparişli fiyata göre 100lira kadar artmış.

Vatan'daki fiyatlar süper olmuş yalnız sahiden world cardı olanlar için, baktığım bikaç laptopta normalde fazla pahalıyken şimdi bayağı ucuza geliyor.
  • Arkadaşlar 59 bios çıkmış.

Şu danseden pixel sorunu bu biosla çözülmüş oluyor mu ? Ona göre spariş vereceğim ben. Bir cevap verseniz ?
  • vatanda 1,600 pederi kandırıp acil aldırtmam lazım...
  • ben mafia 2 den cıktıktan sonra oyun bı afalladı böle nasıl diyim ekran kararıyo bunu neyle çözcem beyler ya res atmam gerekiyo sürekli oyunu oynayıp cıktıktan sonra (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa09cu

gta4 1280*1024 full hight da sabahken 35 fps 30fps akşam iken 25 fps akıcı oynuyorum iyimi sizce

1280X1024 çözünürlüğe almanıza gerek yok ki? Görebileceğiniz en fazla çözünürlük 1280X768 zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Arkadaşlar 59 bios çıkmış.

Şu danseden pixel sorunu bu biosla çözülmüş oluyor mu ? Ona göre spariş vereceğim ben. Bir cevap verseniz ?

59 sürümü yayımlanalı epey oldu sanırım. Fakat ekranında sorun olduğunu belirten bazı arkadaşın sorununu bu BIOS surumude çözmedi.
  • Y560 riskine gimeye gerek yok o zaman :(:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

Y560 riskine gimeye gerek yok o zaman :(:(

Siz bunun için vazgeçiyorsanız alın derim.
  • Bırakın şu danseden pixel olayını ya..

Delinin biri bir kuyuya taş atmış misali...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Méchatronic

Bırakın şu danseden pixel olayını ya..

Delinin biri bir kuyuya taş atmış misali...

Doğru söze ne hacet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa09cu
    hocam ekranın sol alt tarafında ölü pxele benzer ama fark edilmicek şekilde sanki yansıma gibi bişey var ölü pixelmidir krımızı veye beya zdiil siyahta diil şeffaf gibi nedir bu ama hiç belli olmuyor :S

soruma cevap varmı ? Notebookun ekranını kullanmadıgmdan olabilırmı kapalı duruyorda ?
  • acil cevap lütfen? Degisime gerek varmı
  • http://www.softpedia.com/progDownload/TIREAL-TFT-Test-Download-33297.html
    Bu programı indir ve ölü pixel testi yap.Eğer rahatsız etmiyorsa değişime gerek yok ama için rahat etmicekse değiştir.Ben vatandan aldım, 1 tane ölü piksel çıktı.3 gün geçmeden iade ettim.
  • Talep çok var gibi görünüyor.Ben eksene gittiğimde telefonlar susmuyordu, herkes y560 için arıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: promise89

Talep mi yok acaba bu ürüne? vatan bilgisayarın sitesinden en çok satılan 10 notebook a bakıyorum bu ürün yok, enterasan...

Vatan'da bitmişti bayadır yukarıda bi arkadaş yazmasa farkına varmamıştım bende geldiğinin ondan olabilir.
  • hocam gittim teknosaya gösterdim gittim orda çok iyi bi adam tanıdık tekniker üni mezunu bu pixel diil dedi toz gibi bişey dedi bana dediki helala olsun bunu nasıl gördün dedi :D çok abarttım sanırım :D diyorki pixel diyor siyah ekranda kendini belli eder diyor ama siyah ekranda hiçbişi gözükmüyor istersen lenovoyu evine çağırırz temizletiriz dedi bende yok sağolun dedim lenovo eve geliyormuş teknik servisi dell gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G0THIC

ben mafia 2 den cıktıktan sonra oyun bı afalladı böle nasıl diyim ekran kararıyo bunu neyle çözcem beyler ya res atmam gerekiyo sürekli oyunu oynayıp cıktıktan sonra (:

evet her pcde yapıyo bunu çözümünü bilen varsa cok ii olur
  • Çok önemli birşey değil o sorun.Ctrl Alt Delete yapınca geçiyor..
  • arkadaşlar bende bu laptopdan yeni aldım fakat bilgisayarla ilgili burada bahsettiğiniz hiç bir sorunla karşılaşmadım fakat daha değişik bir problemle karşı karşıyayım bilgisayar kilitleniyor hiçbişi yapamıyorum harddisk ışığı yanmıyor bende bilgisayarı açma tuşuna basılı tutup kapatmakmak zorunda kalıyorum (ctrl+alt+del tuşuda çalışmıyo)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.