Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y560 Kullanıcı Derneği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.343
Cevap
17
Favori
261.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fifa09cu

quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

Orijinalden alıntı: jokerex

quote:

Merhabalar iki başlığınızı da uzun süredir takip ediyorum fakat benim de ek olarak iki üç sorum olucak
    Birincisi recovery tuşunu etkisiz kılabiliyor muyuz eğer yapabiliyorsak bu tuşa başka görev atayabiliyor muyuz mesela express gate gibi bir program kurup onu açmak için bu tuşu kullanabiliyor muyuz
    İkincisi ise 4gblık rami olan model ile 8gblık rami olan model arasında ram ve hdd farkıyla birlikte ekran farklılığı da var 8 gblık modelin ekranında brightview teknolojisi kullanılmış bu nedir detaylı bir şekilde açıklayabilecek olan var mı googleda aradım ama bir şey bulamadım
    Şimdiden çok teşekkürler

sanırım sorum kaynamış durumda ben de herkes gibi bu yönteme başvuruyorum bence sizin için de önemli olabilecek noktalar bunlar...

4gb ile 8gb arasındaki tek fark ram ve hdd başka bir fark yok o yüzden birşey bulamadınız.Gerisi satış stratejisi Recovery tuşuna başka bir işlev kazandırmak bence mümkün değil.

ya lütfen benim soruma bir cevap.

Melih kardeşim hem iki sorunuda cevaplıyoruz, hemde alakası yok diyorsunuz.

Oyunun açılmamasının sebebinin korsan olmasına, yanlış crack yapmanızdan dolayı açılmadığına bağlamıştım. Fakat alakası yok yeni crack yaptım düzeldi diye yorum yazmışsınız. Bende onu anlatmak istemiştim zaten.

Ekran kapattığında ise oluşan sıcaklık zarar vermez. Yani en azından zarar verecek kadar sıcaklık oluşmaz. Sonuçta fan direkt ekrana üflemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nickimi Düşürdüm

quote:

Orijinalden alıntı: fifa09cu

quote:

quote:

quote:

Merhabalar iki başlığınızı da uzun süredir takip ediyorum fakat benim de ek olarak iki üç sorum olucak
    Birincisi recovery tuşunu etkisiz kılabiliyor muyuz eğer yapabiliyorsak bu tuşa başka görev atayabiliyor muyuz mesela express gate gibi bir program kurup onu açmak için bu tuşu kullanabiliyor muyuz
    İkincisi ise 4gblık rami olan model ile 8gblık rami olan model arasında ram ve hdd farkıyla birlikte ekran farklılığı da var 8 gblık modelin ekranında brightview teknolojisi kullanılmış bu nedir detaylı bir şekilde açıklayabilecek olan var mı googleda aradım ama bir şey bulamadım
    Şimdiden çok teşekkürler

sanırım sorum kaynamış durumda ben de herkes gibi bu yönteme başvuruyorum bence sizin için de önemli olabilecek noktalar bunlar...

4gb ile 8gb arasındaki tek fark ram ve hdd başka bir fark yok o yüzden birşey bulamadınız.Gerisi satış stratejisi Recovery tuşuna başka bir işlev kazandırmak bence mümkün değil.

ya lütfen benim soruma bir cevap.

Melih kardeşim hem iki sorunuda cevaplıyoruz, hemde alakası yok diyorsunuz.

Oyunun açılmamasının sebebinin korsan olmasına, yanlış crack yapmanızdan dolayı açılmadığına bağlamıştım. Fakat alakası yok yeni crack yaptım düzeldi diye yorum yazmışsınız. Bende onu anlatmak istemiştim zaten.

Ekran kapattığında ise oluşan sıcaklık zarar vermez. Yani en azından zarar verecek kadar sıcaklık oluşmaz. Sonuçta fan direkt ekrana üflemiyor.

tamam teşekkür ediyorum ekranda fazla ısınmıyor zaten ... kontrol ediyorum ama fandan sıcak hava geliyor.

• peki teşekkür ederim yalnız birşey daha belirtmek istiyorum burda bazı arkadaşlar çok gereksiz sorularla forumu çöpe çeviriyor umarım bununla ilgilenirsiniz... iyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sheva24

lenovo y560 kullanıcıları şu resme yakınlaşarak dikkatli bakın titreme varmı
    http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://69.89.31.242/~speakin4/wp-content/uploads/2008/05/green-gradient.jpg&imgrefurl=http://www.speakingaboutpresenting.com/design/powerpoint_slide_design_the_basics/&usg=__CDYTk7Gh6JZNUpNwZQu3x7A5jkM=&h=720&w=960&sz=12&hl=tr&start=0&zoom=1&tbnid=kbwNUR8IuCc6wM:&tbnh=147&tbnw=196&prev=/images%3Fq%3Dgreen%2Bgradient%26um%3D1%26hl%3Dtr%26sa%3DX%26biw%3D1366%26bih%3D570%26tbs%3Disch:10%2C3&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=282&ei=iP-gTKb9IYOH4QaY6sU4&oei=iP-gTKb9IYOH4QaY6sU4&esq=1&page=1&ndsp=20&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=126&ty=89&biw=1366&bih=570

Evet belli bir ton aralığında zor farkedilen bir titreme var bu zaten "gradient" problemi olarak biliniyor.Bunun için bios bekliyoruz

valla bende ates bocegi gibi yanip yanip sonuyor..

bence seriden seriye farkliliklar var.. halen daha atinin graphic driverini update edemedim..

ettim ama sanki hala biseyler eksik calisiyor..

galiba biz bu sorunlarla yasiyacagiz.. yarin makineyi bidaha newegge gonderip replacement yapicam.. buseferde cd surucusunde problem cikti..

hic memnun degilim hiccc.. para verip bilgisayar aliyorsun dogru duzgun kullanamiyorsun bile..

pes2011in demosunu yukledim calistirmada sorunu cok guzel calistiriyor ama renk yok.. canlilik yok..

• hocam birazda aldıgın yere baglı ben aldıd ALLAHA sukur çok memnunum hiçbır sorun yok teknosadan aldm bırazda şans işi
  • Vatan'dan 1.967TL'ye aldığım Lenovo y560'ı iade edip Eksen'den 1.789TL'ye aldım.Arada 178TL fark var.Sanırım bu yeni seri olduğu için ekranda hiçbir problem yok şimdilik.
  • Bu danseden pikseller bütün seride var mı yoksa sıklıkla olan bir durum mu? Yani aldığımız zaman kesin bizde de çıkacak mı?
  • arkadaşlar laptopumun metal klavyeyi çevreleyen metal kısmında oksitlenme paslanma var ve ekranında büyük bi nokta şekline karartı var garantisi devam etmekte sizce garanti bu sorunları çözer mi ? lütfen yardım edin :(
  • hocam o kararma yanıltmasın el ezi elini deydiğin anda kararıyor bendede oldu biraz bekle bez ile sil güzelce hafif bastırarak geçiyor oksitlenme sorunu sıcak ve kapalı yerdemi kullanıyorsunuz ? aleti
  • hocam çok belli oksit olduğu tırtıklanmış şekilde artık,cihaz fazla ısındığından oluyo sanırım hatta o kadar ısınıyor ki alt tabakadaki boyası bil kabardı,sizce garanti kapsamında değişme yaparlar mı? :(
  • Bunu telefon açıp sorsan daha kolay olur WESTON..
  • Yarın ilk işim aramak olucak...
  • @WESTON
    Dediğin sorunların fotoğraflarını çekip koyabilirmisin?
  • Stoklara girince 100 liradan fazla arttırmış maşallah eksen, dün akşam 1780 falandı şimdi 1900e dayanmış
  • tabiki koyabilirim
  • @raezen
    şu an stoklarında bu ürün kalmadı.
  • Vatanda kampanya var.1680 TL 6 taksite aldım.
  • gta4 1280*1024 full hight da sabahken 35 fps 30fps akşam iken 25 fps akıcı oynuyorum iyimi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Méchatronic

Vatanda kampanya var.1680 TL 6 taksite aldım.

Yapma yaaaa Bende vatana iade edip eksenden aldım 1.789 Liraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tnevel-levenT -- 28 Eylül 2010; 23:49:46 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.