Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD Y550 DERNEĞİ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.529
Cevap
14
Favori
303.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hhmm winrar 3.80 yüklemiştim sende setup varsa upload yaparmıısn ?
  • pardon ya bendeki de 3.90 mış beta
    professional vardı diye hatırlıyorum ama o eski çalınan laptop ile gitmiş
  • hmm 3.90 link varmı peki ? ya ide öle deneyeyim diyorum :S
  • :D yaben bu olaya gta ıv ü cıkartırken yasamıstım simdi bi sorun cıkartmıyo :S
  • Selam arkadaşlar, IdeaPad Y550-59-022109 modelinde E-Sata arayüzü var mı?
  • var arkadaşım ;)
  • bu arada Üni versite okuyan veya Antalya da olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiqpasqan

bu arada Üni versite okuyan veya Antalya da olan varmı ?

ben okuyorum arkadas bilgisyar muh. 1.sınıf..ama pek anlamıyoz nasıl olacak bilmiyom..
  • arkadaşlar haberiniz var mı bilmiyorum fakat wifi için 11 eylülde lenovo driver yayınlamış, sorun yaşayanlar yükleyip deneyebilirler, wireless kullanmadığım için şimdilik ben yüklemiyorum
  • hmmm ;) bi bakalm siteye (:

dedim di ama ben zaten indirmişmişim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_NuRi -- 19 Eylül 2009; 0:21:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiqpasqan

bu arada Üni versite okuyan veya Antalya da olan varmı ?

okuyorum eskişehir'deyim hayırdır :)
  • xD ya antalya darafında yokmu heç ;) bben antalyada okuyom ama yok kimse :D
  • oku oku nereye kadar
    ömrümün neredeyse %60 ı okuyarak geçmiş, okuyarak dediysek okulda yatarak demek daha doğru olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhat_wWw

oku oku nereye kadar
    ömrümün neredeyse %60 ı okuyarak geçmiş, okuyarak dediysek okulda yatarak demek daha doğru olur

ilerde meslektaşın olacak olanlara kötü örnek olma
  • :d yarın gece yolcuyum ya xD lapatop u accam arabada :D görmemişler gbi :D bide oyun oynarım en seklinden :D:D
  • hayırlı bayramlar
  • arkadaşlar kulaklık almak istiyorum var mı bilgiğiniz uygun fiyatlı fazla da dandik omayan birşey?
    bir kulaklık almam lazım hem laptop da hemde x1 de kullanmak üzere. kulak içi kulaklıklar kulağımda durmadığı için enseden geçmeli olanlardan almak istiyorum, yada bu kulağa çengel ile takılanlardan sizin bir öneriniz var mı? şu kulaklığı kullanıyorum bu iyi memnunum fiyatıda uygun diyen?
    laptop için zaten sorun olmaz, x1 de kulaklık ses çıkış gücünde sorun yok onu biliyorum, hatta logitech z4 2+1 bağlayıp kaliteli bir şekilde müzik bile dinlemişliğim vardır xperia ile.
    yani fiyatı 30 lira civarını çok geçmeyecek var mı bir tavsiyeniz?

yeri değil bu mesajın biliyorumda bizim y550 ciler yardımcı oluır dedim

• benim aldıgım lenovo y550 p7450 işlemcili laptopta renkler mavimsi gözükiyor, sizinkilerde aynımı?

• valla ben benim masaüstüylekarşılaştırdım forum renkleri aynı ki bence en iyi kıyaslama yapılacak renklere sahibiz forumda bi problem gözükmüyor eğer bilgsayarı yeni aldıysan nrden ve ne kadar aldığını söyleyebilir misin ben bulamıyorumda oyunda fena durmuyo ilk defa gördüm
  • Bu son görüntüdeki oyun hangisi acaba?

Ayrıca yüksek işlemcili modelleri bekleyenler var biliyorum,bugün bir teknoloji dergisinde "newtech" isimli,y550 2,4 işlemcili modeli tanıtmışlar denk geldim bende baktım biraz,fakat fiyat 1500 dolar yazmışlardı...sanırım bi yanlışlık var o kadar yüksek olamaz....ama ilgilenenler yine bi dergici de bakabilirler...zaten yakında gelecektir...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.