Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.432
Cevap
56
Favori
387.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sli olmayanı iş görmez arkadaşlar, i7'li z500 almak daha mantıklı olur. 4.nesil i7 diye paranızı sokağa dökmeyin, çıkmadan önce baştan uyarayım slisiz modelin bir anlamı yok zaten i7 ve 750m ekran kartı olan çok güzel notebooklar var (eğer slisiz düşünüyorsanız)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Yurtdısından alıcam...

Bu makina arasında gidip geliyorum esas ama MSİ olması korkutuyor benı 1370$ bununda fiyatı

MSI G Series GT70 2OC-065US 17.3-Inch Laptop (Black)

* Intel Core i7-4700MQ Processor
    * Windows 8 64bit
    * 17.3" Full HD Anti-reflective Display (16:9, 1920 x 1080)
    * NVIDIA GeForce GTX 770M discrete graphics with 3GB GDDR5 VRAM
    * 8GB DDR3 1600MHz system memory
    * 1TB HDD
    * Full-color programmable backlit keyboard by SteelSeries
    * Killer DoubleShot
    * Dynaudio Premium Sound Speakers with Subwoofer
    * DVD SuperMulti Drive

1370 dolara alabiliyorsanız alın, güvenin de ge serisinden farklı olarak gt kasası ve daha iyi soğutması var ve 1370 dolar şimdi 2700 tl'ye tekabül ediyor ki böyle bir sisteme 2700 lira Türkiye'de olsa şuan piyasada peynir ekmek gibi satıyordu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mchi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mchi

Asus g750jx-tb71 e ek ssd takilabiliyormu bluerayi feda etmeden. Inceledimde tasarimi harika. Sogutmasida supermis. Icim gitti

2 tane HDD yuvası ve CD yı ıptal edersen 3. olur...

cvp icin tesekkür ederim.

Elimde masaüstümden söktüğüm 60gb bir ssd var 2.5'' sata 3.

onu g750jx-tb71 in icine takabilirmiyim. yoksa illa msatamı olması gerekiyor. bluerayi sökmek istemiyorum.

zaten makina gelirken 1 hdd yuvası bos onu oraya takarsınız iste süper olur

İstanbul bilisim 3900tl ye getiriyor 10 gün sonra. Alıcam hemen ama adamların kendi garantileri altında, yüzlerce şikayet almış ve garantisi rezalet olan bir firma. Ne yapsam bilemedim 510p sli tam geliş tarihi belli oldumu ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordlombak

quote:

Yurtdısından alıcam...

Bu makina arasında gidip geliyorum esas ama MSİ olması korkutuyor benı 1370$ bununda fiyatı

MSI G Series GT70 2OC-065US 17.3-Inch Laptop (Black)

* Intel Core i7-4700MQ Processor
    * Windows 8 64bit
    * 17.3" Full HD Anti-reflective Display (16:9, 1920 x 1080)
    * NVIDIA GeForce GTX 770M discrete graphics with 3GB GDDR5 VRAM
    * 8GB DDR3 1600MHz system memory
    * 1TB HDD
    * Full-color programmable backlit keyboard by SteelSeries
    * Killer DoubleShot
    * Dynaudio Premium Sound Speakers with Subwoofer
    * DVD SuperMulti Drive

1370 dolara alabiliyorsanız alın, güvenin de ge serisinden farklı olarak gt kasası ve daha iyi soğutması var ve 1370 dolar şimdi 2700 tl'ye tekabül ediyor ki böyle bir sisteme 2700 lira Türkiye'de olsa şuan piyasada peynir ekmek gibi satıyordu.

Git serilerin de bir problem yok diyorsunuz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabii ki gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Şuan amerika da olsam veya bir arkadaşım orada olsa direk alırım hiç kaçırmam. birde 120 gb ssd alır takarım alet uçuşa geçer
  • lenovo türkiyeden bizzat aldığım emaile göre y510p 1 kasım tarihinde raflarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruoja

lenovo türkiyeden bizzat aldığım emaile göre y510p 1 kasım tarihinde raflarda

Güzel haber, bekleye bekleye bir hal olduk Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
  • banada az önce msj attılar ay başı gelecek dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hicrin

banada az önce msj attılar ay başı gelecek dediler

Bana da ay sonu dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

Orijinalden alıntı: hicrin

banada az önce msj attılar ay başı gelecek dediler

Bana da ay sonu dediler

• 1 kasımda gelsin artık
  • Gelsinde patlamaya hazır bomba gibi yurtdışındaki kullanıcılarda hiç yardımsever değiller. Adamlara kaç defa soğutucuyla beraber kullanan varsa 1,5 - 2 saat ultrada sistemi zorlayacak bir oyun oynayın sıcaklıkları paylaşın dedim ses seda yok. Soğutucu acaba ne kadar düşürür ısıyı eğer işe yaramıyorsa ben 3000 liralık Acer'ı alırım daha iyi. Performans y510p e göre düşük ama en azından ısınmıyor oyundayken sıcaktan çat diye kapanacaksa napayım öyle performansı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Shot One Kill -- 22 Ekim 2013; 16:19:00 >
  • ee peki fiyatı ne olacak bilginiz varmı?? 2500 diyo herkes ama..
  • quote:

tabii ki gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Şuan amerika da olsam veya bir arkadaşım orada olsa direk alırım hiç kaçırmam. birde 120 gb ssd alır takarım alet uçuşa geçer

GT serisi bir Msi test ettiniz mı veya kullandınız mı ? Asus un bir modeli ile arasında gelip gidiyorum. Asus şuan hep ağır basıyor. Msi hep bir sorunlarını okuduğum icin kandiramiyorum kendimi :). değişik markada kullanmak istiyorum açıkcası

• y510p modelini bende bekliyom geçen gün y500 için vatana gittim artık gelmez dediler bu modelini bekleyin dediler bende kararımı bu yönde yapmayı düşündüm.

Lenovo türkiye facebook sayfasından mesaj attım ay sonu raflarda yer alacak diyorlar ama burada bir arkadaş 1 kasım diyor.

Kesin ve net tarih hangisi çıktığı gibi almak istiyorum bitmeden :p
  • Cingirakli Dumbelek kullanıcısına yanıt
    Ekimin sonu Kasımın başı ay sonu ay başı aynı şey gibi geldi banada ^^

Bende bekliyorum sabırsızlıkla :)
  • Yalnız o kadar çok kişi bekliyor ki artık kesin bitecek stok :) 3 günde hiçbir yerde kalmaz gibi geliyor bana. Tabii fiyatı uçururlarsa ellerinde patlama ihtimalleri de var.
  • quote:

Yalnız o kadar çok kişi bekliyor ki artık kesin bitecek stok :) 3 günde hiçbir yerde kalmaz gibi geliyor bana. Tabii fiyatı uçururlarsa ellerinde patlama ihtimalleri de var.

Merhaba, satış noktalarımızı zor durumda bırakmamak adına fiyat bilgisi vermiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Fiyat verseler ölecekler sanki en azından 2500-2800 arası gibi bir şey yazsalar yine iyi bekleyip göreceğiz tahminimde pazartesiden itibaren gelebilir.
  • Geleceği yok ama insan bekliyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Geleceği yok ama insan bekliyor işte.

aynen
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.