Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.432
Cevap
56
Favori
387.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terminator282

quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Arkadaşlar aralık 28 de y510p almayı düşünüyorum. Sizce ne kadara satılır? 2500 gibi düşünüyorum ama siz ne diyorsunuz? Konudan uzak ama affınıza sığınarak msi ge 60 aralık 28 e kadar 2500 düşer mi?

Lenovo sli olan tahminim 2799 olur. Ge60 pcdepo da 2hafta önce havale ile 2670 falandi. Dolar 1.90 olursa 2600 olabilir

lenovo için 2800 çok hocam. Ge 60 2600 olursa onu almayı düşünüyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Soprano

quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Arkadaşlar aralık 28 de y510p almayı düşünüyorum. Sizce ne kadara satılır? 2500 gibi düşünüyorum ama siz ne diyorsunuz? Konudan uzak ama affınıza sığınarak msi ge 60 aralık 28 e kadar 2500 düşer mi?

8 GB Ram, SLI versiyonu tahminen 2500-2600 civarına gelir. MSI GE60 en son 2800'e düşmüştü sanmıyorum 2500'e düşsün.

Bakıcaz stoklara gelsin bende 2400-2500 gibi düşünüyorum.

• Nova'nın sitesine eklenmiş gözüküyor ama fiyatları yazmıyor. Çalışma var heralde, sabaha belli olur gibi duruyor.

http://www.novabilgisayar.com/altkategori.asp?ID=686
  • Çok sevindim cidden arkadaşlar

Umarım fiyatıda güzel olur.Umuyorumki arz talep politikasına gitmezler.İlerleyen günlerde göreceğiz.

Herkeze hayırlı uğurlu olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaoslordu100

Ürün vatan bilgisayar'a geliyor mu en azından y500 gemiş miydi bilen?

Y500 SLI versiyonu gelmiş daha önce vatan'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 97has

Nova'nın sitesine eklenmiş gözüküyor ama fiyatları yazmıyor. Çalışma var heralde, sabaha belli olur gibi duruyor.

O 2aydir var orada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde ben hemen almam ya bu ürünü bi alanlardan eksi artı yorumları duyalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam john

o değilde ben hemen almam ya bu ürünü bi alanlardan eksi artı yorumları duyalım

Bu ürünün başkaeeşdeğeri yokki

• quote:

quote:

Nova'nın sitesine eklenmiş gözüküyor ama fiyatları yazmıyor. Çalışma var heralde, sabaha belli olur gibi duruyor.

O 2aydir var orada

2 aydır duran en aşağıdaki, yukarıya 2 tane yeni Y510p eklenmiş Sli'li ve Sli'siz. O kadar takip ediyoruz heralde boş yazmayız.

• quote:

quote:

quote:

O 2aydir var orada

2 aydır duran en aşağıdaki, yukarıya 2 tane yeni Y510p eklenmiş Sli'li ve Sli'siz. O kadar takip ediyoruz heralde boş yazmayız.

Gördüm. .

• Bu SLİ ekran kartı olanda DVD-Rom yoktu galiba benim elimde 128gb SSD varda ben bu laptopu alsam bu SSD yi kullanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansubjk

Bu SLİ ekran kartı olanda DVD-Rom yoktu galiba benim elimde 128gb SSD varda ben bu laptopu alsam bu SSD yi kullanabilirmiyim?

Ben bilmiyorum fakat; büyük ihtimalle sadece m-Sata ssd kullanabilirsiniz. DVD yerine ekran kartı var Sli'de çünkü.
  • kullanabilirsin ama msata ise hddyi sökmeden, msata değilse hddyi sökerek kullanabilirsin.
  • quote:

quote:

şuanlık bu yüzden bekliyorum.yoksa msi almıştım
  • quote:

quote:

quote:

şuanlık bu yüzden bekliyorum.yoksa msi almıştım

MSI un okadar sorununu duyunca bunun isinmasina raziyim

• Lenovo Türkiye sayfasina ekim ayinda urunun ne zaman gelecegini sordum ay sonu dediler 2 gun once tekrar sordugumda ise gumruge girdi dediler simdi gelse simdi alicam ama aylardir bekliyoruz

• Laptop soğutucusu ile randımanlı olarak kullanılabilir geliyor bana. Boşuna yurtdışında da çok tercih edilen laptop olmadı tam bir F/P ürünü bundan daha iyi bir F/P ürününü anca masaüstü olarak toplarsınız. Boşuna beklenmiyor yani. Msi'da iyi ancak ekran kartı yeterli değil, Ekran Kartı Lenovo Y510p seviyesi ve üstü olanların fiyatı da malum. Gaming Laptop açısından F/P olarak sıralama yaparsam Lenovo-MSI-Samsung (765mli bir modeli vardı fiyatı fena değildi ancak buda piyasada kalmadı) sonra diğerleri gelir. Monster zaten yerel olarak faaliyet gösteren bir firma olmasına rağmen bir çok gümrük avantajı da olmasına rağmen, F/P'ın yanından geçemiyordu, önsipariş sistemini ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Aslında işi bilen adam için seçenekler çok kısıtlı boşuna bunca insan bu ürünü beklemiyor.
  • Ben de aynısını düşünüyorum. Çoğu dergiler en iyi düşük bütçeli(best budget) olarak Lenovo Y510p'yi seçmişler.

http://www.laptopmag.com/gaming-laptops.aspx
  • Nova bilgisayarda 0$ yaziyordu dun bugün ise 2899tl .

• adam akıllı bi yere kesin gelsede alsak gari :)
  • tahmini olarak kac gunde biter stoklar(sli)

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.