Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.432
Cevap
56
Favori
387.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en fazla 1 hafta daha beklerim olmazsa vatandan msi ge60 2oe alirim tabi ki o da ge70 2oe gibi stoklardan tukemez ise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acelemiz yok beklerim,1 ay daha beklerim en fazla...
  • Bence twitterden ve bir çok yerde şikayetinizi belirtin hızlı gelsin beklemek yerine ürünün fiyatını da görür ona göre karar veririz.
  • merhabalar..
    ben de y510p sla750 modeli hacı bekler gibi bekleyenlerdenim .. şahsen bi fps manyaklığım yok ancak benim için bi kaç oyun yüzünden şu "triple display monitor" hadisesi saplantı olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.. bu modelde bu desteğimiz olacak değil mi?.. aksi taktirde bile bile problem yumağı GE serilerine kurban edeceğiz dolarcıkları :( ..
  • BEYLER DİSTÜRÜBÜTORELERE MESAJ ATIN ÇOK SAYIDA MESAJ GİDERSE DİKKATE ALIRLAR
    DİSTİRÜBTOR İLETİŞİM

ARMADA : lenovo@armada.com.tr

BOĞAZİÇİ:http://www.bogazici.com.tr/iletisim.aspx

İNDEX :http://www.index.com.tr/iletisim/iletisim_formu.asp

PENTA :http://www.penta.com.tr/Penta/Iletisim

BUNLAR DİSTÜRÜBÜTORLER

• Dayanamadım aynı ayarda bi monster aldım bastım parayı :@

• quote:

Orijinalden alıntı: Cabrakan

Dayanamadım aynı ayarda bi monster aldım bastım parayı :@

kaç kg aldığın monster. heralde bu lenovonun en büyük artısı3kg dan az olması.
  • masaüstü ile aynı ağırlıkta genel olarak tek artısı monitörü taşımıyorsun,masaüstü kasasına göre taşıması daha kolay. Artıları bunlar. F/P ürünü değil monster. Hem yükte hem pahada ağır.
  • Takippp

• quote:

Orijinalden alıntı: Cabrakan

Dayanamadım aynı ayarda bi monster aldım bastım parayı :@

Hangini aldin ne kadar bastin

• mchi M kullanıcısına yanıt
    http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?kat=6224&urn=444951&lang=tr-TR
    bu modeli aldım maalesef 750m sli hasmı 770m ve 770m olan bilgisayarlar malumunuz 3500-4000 liradan başlıyor.
    Asus rog g750 ya da toshiba qosmio x75 sersine falan baktım aynı fiyattaydılar en alınabiliri bu göründü gözüme.
    Çok büyük bi para aslında ama işte zaman sorunum vardı benim de malesef
  • yok mu haber arkadaşlar?
  • burdan lenovaya ilk mesajım ;

Yarim gözlerim yolda
    Beklerim ama sen gelmez oldun ...

ikinci mesajım ;

Bıktım nazlarından bıktım
    Yeter zıvanadan çıktım
    Aşkın duvarını yıktım
    Gelmezsen gelme ....

yeter ya getırmıyıceksenız getırmeyın ama artık oyalamayın :@
  • Armada dan gelen mesaj

• quote:

Orijinalden alıntı: terminator282

Armada dan gelen mesaj

Doğruysa
  • Lenovo Türkiye
    Merhaba, ürünümüz gümrüğe girmiştir çok kısa süre içinde raflarda yerini alacaktır. İlginiz ve sabrınız için teşekkür ederiz.

hadi hayırlısı
  • Arkadaşlar aralık 28 de y510p almayı düşünüyorum. Sizce ne kadara satılır? 2500 gibi düşünüyorum ama siz ne diyorsunuz? Konudan uzak ama affınıza sığınarak msi ge 60 aralık 28 e kadar 2500 düşer mi?
  • Güzel haberler gelmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Arkadaşlar aralık 28 de y510p almayı düşünüyorum. Sizce ne kadara satılır? 2500 gibi düşünüyorum ama siz ne diyorsunuz? Konudan uzak ama affınıza sığınarak msi ge 60 aralık 28 e kadar 2500 düşer mi?

Lenovo sli olan tahminim 2799 olur. Ge60 pcdepo da 2hafta önce havale ile 2670 falandi. Dolar 1.90 olursa 2600 olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

Arkadaşlar aralık 28 de y510p almayı düşünüyorum. Sizce ne kadara satılır? 2500 gibi düşünüyorum ama siz ne diyorsunuz? Konudan uzak ama affınıza sığınarak msi ge 60 aralık 28 e kadar 2500 düşer mi?

8 GB Ram, SLI versiyonu tahminen 2500-2600 civarına gelir. MSI GE60 en son 2800'e düşmüştü sanmıyorum 2500'e düşsün.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.