Şimdi Ara

### Lenovo Ideapad Y510p Kullanıcıları Satın Alma Rehberi Ve Ön İncelemeler ### (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.432
Cevap
56
Favori
387.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

şuan masaüstü bilgisayarım var ve üniversitede kullanmak için laptop lazım. şuan android ve ios için uygulama geliştiriyorum. android için windows bi pc yeterli ama ios için mac şart. eğer macbook pro 3500den aşağı girerse macbook alıcam zorunluluk olarak yani keyfimden değil. ama 4000 civarı gelirsede yuh artık dicem ios a uygulama geliştirmeyi başka bi bahara bırakıp 3000in altında adam gibi bi windows laptop alıcam ve buda lenovo y510p sli oluyo

bunu demek istemiştim hani kafam güzeldi
  • kulağa hoş geliyo ama bu son çıkan mavericksi kurabilecekmiyim, bedava ya. bide orjinal gibimi kullanılıyo yani güncellemeleri alabilcekmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

kulağa hoş geliyo ama bu son çıkan mavericksi kurabilecekmiyim, bedava ya. bide orjinal gibimi kullanılıyo yani güncellemeleri alabilcekmiyim?

Bu konuda çalışan ekipler var, normalde kurulmasına izin vermiyor apple. Bilgisayarlarında bir kilit oluyor Apple'ın onu tanıyıp kurulum ekranına geçiyor normalde, normal pc'de olmayınca geçmiyor. Misal iatkos ekibi var, stabil bir MacOs deneyimi için biraz geç çıkartırlar onlar. Uyumluluk tutturabilmek için. Bir ara takip ederdim de kendi bilgisayarında ekran kartı ile wifi çalıştıramayınca uzun süredir araştırmıyorum. Yenisi nasipse alalım gene sahalara döneceğim.

• http://www.pcdepo.com/msi-dragoneyes-ge40-2oc-028xtr-notebook-urun10198.html

bu bilgisayara neden 2,2 (turbo ile 3,2) koymuşlar ? bu pc ile y510p arasında nasıl farklar var ?

gtx 760m var birde.
    Bir karşılaştırma yapabilirmisiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raptor_ex

http://www.pcdepo.com/msi-dragoneyes-ge40-2oc-028xtr-notebook-urun10198.html

bu bilgisayara neden 2,2 (turbo ile 3,2) koymuşlar ? bu pc ile y510p arasında nasıl farklar var ?

gtx 760m var birde.
    Bir karşılaştırma yapabilirmisiniz acaba

Ekran kartı performans sıralaması:http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

33 NVIDIA GeForce GT 750M SLI (Y510P)
    55 NVIDIA GeForce GTX 765M (MSI GE60/70 2OE)
    63 NVIDIA GeForce GTX 760M

İşlemci performans sıralaması:http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html

24 Intel Core i7-4700MQ
    32 Intel Core i7-4702MQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 28 Ekim 2013; 16:01:48 >

• ay sonu geldi sen gelmedinnnnnnnnnnnnn
  • 29 ekim'de sürpriz yaparlarsa çok güzel olur. Bakalım bakalım
  • Arkadaşlar son durum nedir Allah rızası için bana bir tarih söyleyin ne zaman girecek ne aralıklarda olacak vs beklemeye devam lütfen bilgilendirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abe Kızanım Nabüsün Bea ?

Arkadaşlar son durum nedir Allah rızası için bana bir tarih söyleyin ne zaman girecek ne aralıklarda olacak vs beklemeye devam lütfen bilgilendirin

1 Kasım'a kadar beklemekten başka çare yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soprano

quote:

Arkadaşlar son durum nedir Allah rızası için bana bir tarih söyleyin ne zaman girecek ne aralıklarda olacak vs beklemeye devam lütfen bilgilendirin

bir kaç gün kaldı hocam insallah 1 kasımda direk girer yoksa beklemekten usandım
  • quote:

quote:

quote:

bir kaç gün kaldı hocam insallah 1 kasımda direk girer yoksa beklemekten usandım

2500-3000 TL fiyat aralığında Y510P'den daha iyi alternatif olsa Y510P'i beklemezdim. Umarım 1 kasımda gelir ama pek sanmıyorum geleceğini.

• quote:

quote:

quote:

quote:

2500-3000 TL fiyat aralığında Y510P'den daha iyi alternatif olsa Y510P'i beklemezdim. Umarım 1 kasımda gelir ama pek sanmıyorum geleceğini.

Kesinlikle katılıyorum alternatifi yok o slı ekran kartı ile çok güzel akılır oyunlarda içimden bir ses 2700 olacak diyor ve mükemmel bir fiyat olur lenovo türkiye 1 kasım dedi insallah gelir hocam alırsak direk bir konu patlatalım

• Bende patlatcam zaten bekleyenler kulübü kullanıcılar olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amönyak

Bende patlatcam zaten bekleyenler kulübü kullanıcılar olcak

Çok iyi olur hocam incelemesi benden yeterki alalım
  • Bekleyenler kulübü kullanıcılar olsun hattaa onu kullanacaklar yapayım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amönyak

Bende patlatcam zaten bekleyenler kulübü kullanıcılar olcak

Çok iyi olur hocam incelemesi benden yeterki alalım

B1 kasimda gelirse bi incelemede benden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum alternatifi yok o slı ekran kartı ile çok güzel akılır oyunlarda içimden bir ses 2700 olacak diyor ve mükemmel bir fiyat olur lenovo türkiye 1 kasım dedi insallah gelir hocam alırsak direk bir konu patlatalım

Gelse bile yetişirmiyiz bilmiyorum Malum talep çok geldiği gibi stokların tükenme ihtimali var.

• Beyler gelir gelmez cok seri olmalıyız her an bitebilir
  • İnternette okuduğuma göre sli olduğu için oyunlarda düzensiz fps değerleri verebileceği yazıyor.Yani ingilizce termini söyleyemeyeceğim ama kısacası fps atlamaları saniyeler düşüşler vs.Bakalım eğer bu tarz problemleri olmazsa ben alacağım bu makineyi
  • Yüksek stok getirmezlerse harbi gider söverim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.