Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.973
Cevap
83
Favori
565.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran kartı güncellemesi yaptıktan sonra Nvidia Denetim Masasına girerek sol taraftan sLI ve Physx yapılandırmasına gelin. Gelen pencerede 3D performansını maksimize et seçili olsun ve 2 satır altında SLİ yapılandırılması etkin değil gibi bir şey çıkarsa ona basıp yapılandır diyin o uyarı gidecektir. Her ekran kartı güncellemesinden sonra buradaki SLI yapılandırılmasını yapmak gerekir unutmayın.
  • Y500 SLI 59-360470 Beni de ekler misiniz kullanıcılar listesine, İyi Y500 lü günler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canirtuk

quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Vay arkadaş en iyi modeli 1998 liraya mı düştü zamanında gelseydi alırdık iyi kovaladık ama kısmet :)
    Peki bu neci daha pahalı %30 indirimli fiyatları daha pahalı yani anlamadın atlamayın %34 indrim var diğerinde diye

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-59-352499-y500-notebook-core-i7-8gb-16gb+1tb-2gb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=64360

bence vatanın kendisi bile neden pahalı olduğunu bilmiyordur

Bunda 16gb ssd var ama bukadar fiyat farkının olması enteresan :)

hepsinde var hocam :)

Hadi ya benim aldığımda da var mı ki 3 4 Msj yukarda aldığım ürün 470 le biten serii

var hocam sorunsuz seri hemde ben ikitane aldım

Evet baktım ve çok sevindim varmış hocam napıcaksınız ikisini :) bide ben bunun ssd sini 128 yapmak istiyorum ama altı bayağı karışık nasıl yapsak ki bu arada hayırlı olsun ürünleriniz

biri bana diğeride dayımlara onlara on yıl yeter bu sistem bana 2 yıl yetsin yeter sonra hurdaya çıkar zaten elimde

bende msata ssd kovalıyorum temmuzda teyzemler gelecek yurt dışından belki onlara getirtirim 256gb bir msata

Hocam bunun işletim sistemi ssd ye kurulu dimi açılış kapanış hızlı geldi bana ama bilgisayarım da görünmüyor

hdd kurulu orada takılı olan 16 gb önbellek gibi kullanıyor sistem onu buda hızlı olmasını sağlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RosweL 61

quote:

Orijinalden alıntı: othervoicesf

yeni aldıgım y500 hwinfodan bir kesit

arkadaşım disk aktarım hızın çok yüksek ssd mi takdınız acaba takdıysanız hangisi söylermisiniz

mushin 120 gb msata ssd takılı sistem de buna kuruludur.

• Beni de ekleyin listeye, alalı 2 ay oldu Vatan bilgisayardan. Touch padinde sorun var. Öyle duruyor hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YalnızOsmanlı -- 27 Mayıs 2013; 0:16:34 >
  • seninki sorunlu seriden onların dokunmatik yüzeyinde sorun kronikti 2012 üretimi olanlar bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slh3772

quote:

Orijinalden alıntı: elano68

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burock2010

quote:

yeni alanları listeye ekledim hayırlı olsun herkese bende sonunda sorunsuz serime kavuştum hemde 250 tl daha ucuz fiyata

seninki yinemi bozuldu bu arada daha ucuza aldım derken:)))

ilk seri vardı bende zaten onu servise verdim para iadesi aldım cumada sorunsuz seriyi aldım işte 1988 tlye ilk seriyi 2234 tlye almıştım 250 tl kar hemde 0 pc

Hocam hayirli olsun :)
    Sikinti cikarmamislar degisimde.

sağol hocam aynen sıkıntı çıkarmadılar zaten bilgisayarı gönderdiğim gibi geldi açıp kutuya bakmamışlar bile windows çökmüştü bari onu düzelt sorunlara bakmak için sadece 20 iş günü bekletiyorlar sorunlu olduğunu onlarda biliyo uğraşmak istememiş teknisyen

Hocam bende aldıktan 3 ay sonra garantiye cuma günü verdim. Şu an sistemden kontrol edince gerekli parçalar yurtiçinde olmadığından yurtdışı stoklarından istenmiştir yazıyor. Sende de böyle bir ibare yazmışmıydı. Aldıktan ne kadar sonra garantiye verdin? Bir de bu 20 iş gününe cumartesileri dahil mi?

• Ürünler Kaç günde geliyor beyler
  • quote:

Ürünler Kaç günde geliyor beyler

internetten mi aldın :D ben kullanıyorum ya
    bu arada bu laptoplarda onboard gpu yok mu intel hd4000 serisi olmaası gerekmiyor mu driver ı yüklemeye çalıştığımda sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor
  • quote:

quote:

Ürünler Kaç günde geliyor beyler

internetten mi aldın :D ben kullanıyorum ya
    bu arada bu laptoplarda onboard gpu yok mu intel hd4000 serisi olmaası gerekmiyor mu driver ı yüklemeye çalıştığımda sistem gereksinimlerini karşılamıyor diyor

evet ya internetten aldım

sanırım olması lazımdı galiba bi bakmak lazım varmı yokmu diye elime bilgi geçer ise söylerim

• Bu bilgisaayrda harici kartların sağlıklı çalışması açısından oyun leptoplarında olduğu gibi bunda da biostan kapatılmış optimus olsaydı bunda sli sistem sağlıklı çalışmazdı kart geçişlerinde gereksiz sıkıntılar olabilirdi.Normal kullnımda ekran kartlarının hızı düştüğü için güç tasarrufu oluyor
  • evet aynen o şekilde yapılmış baktım şimdi devre dışı ... bence en mantıklısını yapmışlar yoksa adamı deli ederdi bu durum hemde slida
  • Arkadaşlar ben de aranıza katıldım ekleyebilirsiniz. Ancak bir sorun var ekran birkaç saniyeliğine kapanıp "görüntü sürücüsü bağlantıyı kesti ve bu durumdan başarıyla kurtarıldı" net hatırlamıyorm bu şekiilde uyarı çıkıyor. Şu an ekran kartı driver'ı 307.64. 23 mayısta 320.18 güncellemesi gelmiş beta olarak da 320.14 var bunlardan hangisini yüklemeliyim deneyen var mı ve sürücü güncellemmesi yaparsam bu problem çözülür mü? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_dyy

Arkadaşlar ben de aranıza katıldım ekleyebilirsiniz. Ancak bir sorun var ekran birkaç saniyeliğine kapanıp "görüntü sürücüsü bağlantıyı kesti ve bu durumdan başarıyla kurtarıldı" net hatırlamıyorm bu şekiilde uyarı çıkıyor. Şu an ekran kartı driver'ı 307.64. 23 mayısta 320.18 güncellemesi gelmiş beta olarak da 320.14 var bunlardan hangisini yüklemeliyim deneyen var mı ve sürücü güncellemmesi yaparsam bu problem çözülür mü? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılar..

evet bende de aynı şeyi yapıyordu driver i güncelledim sorun kalmadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mc_dyy

Arkadaşlar ben de aranıza katıldım ekleyebilirsiniz. Ancak bir sorun var ekran birkaç saniyeliğine kapanıp "görüntü sürücüsü bağlantıyı kesti ve bu durumdan başarıyla kurtarıldı" net hatırlamıyorm bu şekiilde uyarı çıkıyor. Şu an ekran kartı driver'ı 307.64. 23 mayısta 320.18 güncellemesi gelmiş beta olarak da 320.14 var bunlardan hangisini yüklemeliyim deneyen var mı ve sürücü güncellemmesi yaparsam bu problem çözülür mü? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim saygılar..

evet bende de aynı şeyi yapıyordu driver i güncelledim sorun kalmadı

Hangi güncellemeyi yaptınız üstad?

• En son olanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Msata aldım birde 750 hb 7200 RPM HDD, bunları takıp, orjinal windowsu nasıl kullanabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaximo

Arkadaşlar Msata aldım birde 750 hb 7200 RPM HDD, bunları takıp, orjinal windowsu nasıl kullanabilirim?

harici bi depolama birimi takın bilgisayarınıza one key recovery ıle yedegını ona alın harddısklerı takın sonrada one key tuşu ile calıstırın bıgısayarı tamamdır
  • pes 2013 vs gibi oyunları oynarken soldaki ekran kartının olduğu bölümde ısınma oluyor. Sağdaki ekran kartının orada herhangi bir hava çıkışı yok. Acaba sli ayarlarında bir yanlışlık mı yaptım, ikinci ekran kartının devreye girmesi gerekiyor da girmiyor mu? Ayarlarda ve ikinci ekran kartı hangi durumlarda devreye giriyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caqatay3535

pes 2013 vs gibi oyunları oynarken soldaki ekran kartının olduğu bölümde ısınma oluyor. Sağdaki ekran kartının orada herhangi bir hava çıkışı yok. Acaba sli ayarlarında bir yanlışlık mı yaptım, ikinci ekran kartının devreye girmesi gerekiyor da girmiyor mu? Ayarlarda ve ikinci ekran kartı hangi durumlarda devreye giriyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

nvidia denetim masasından 3d performansını maksimize et i seçmelisin seçtiğinde sorun çözülecektir şuanda sli devre dışı sende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RosweL 61 -- 27 Mayıs 2013; 18:00:47 >

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.