Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y500 Kullanıcılar Kulübü (SSS eklendi ilk sayfayı okumadan soru sormayınız ) (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.973
Cevap
83
Favori
565.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandan alıp da iade eden var mı aranızda ? Ben alalı 2 hafta oldu servis bi baksın dediler inş kabul ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Touchpad sıkıntı değil" diyenlerin dikkatine mause takılı olduğu halde sağa sola kayıyordu benimki.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMetallurgist

Vatandan alıp da iade eden var mı aranızda ? Ben alalı 2 hafta oldu servis bi baksın dediler inş kabul ederler.

ben varım bugunlerde 1 ayını doldurdu dun ıade ettım. servise gıdecek dıyecekler servıste ıade edın dıyecek en fazla 1 hafta surer sonra alırsın para ıadesını
  • quote:

"Touchpad sıkıntı değil" diyenlerin dikkatine mause takılı olduğu halde sağa sola kayıyordu benimki.

touchpadı kapattıgınız zaman hıc bır sıkıntısı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

Vatandan alıp da iade eden var mı aranızda ? Ben alalı 2 hafta oldu servis bi baksın dediler inş kabul ederler.

ben varım bugunlerde 1 ayını doldurdu dun ıade ettım. servise gıdecek dıyecekler servıste ıade edın dıyecek en fazla 1 hafta surer sonra alırsın para ıadesını

Anladım teşekkürler,korkuyorum da servis sıkıntı yaratır iadesi falan almaz diye.Çünkü daha önce Asus laptopda sorun vardı baya bi sorun çıkmıştı servis.

• quote:

quote:

"Touchpad sıkıntı değil" diyenlerin dikkatine mause takılı olduğu halde sağa sola kayıyordu benimki.

touchpadı kapattıgınız zaman hıc bır sıkıntısı yok

Mantıklı

• quote:

quote:

quote:

Anladım teşekkürler,korkuyorum da servis sıkıntı yaratır iadesi falan almaz diye.Çünkü daha önce Asus laptopda sorun vardı baya bi sorun çıkmıştı servis.

sorun yapamazsın ama servisin eline touchpad gelmişse değişimini yapar gönderir sapitmayanindan :) o zaman iade edemezsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

sorun yapamazsın ama servisin eline touchpad gelmişse değişimini yapar gönderir sapitmayanindan :) o zaman iade edemezsin

Aman gelmesin :) tamir yapılmasın, iadesi isteniyor yazdı vatandaki arkadaş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aman gelmesin :) tamir yapılmasın, iadesi isteniyor yazdı vatandaki arkadaş

iade yazdıysa gelir iade gelir büyük ihtimal :)

• Arkadaşlar bu makinadan 3 arkadaş almayı planlıyorduk ama sorunları okudukca soğuduk bilgisayardan. Acaba sorun çıkanların hepsi vatan'dan mi aldi cihazları.

Birde Y400 de de aynı sorunlar varmıdır acaba

saygılar
  • quote:

Ben iade ettim hocam. Dert etmeyin sizinkinide kabul ederler içinizi ferah tutun...

• Geçen hafta Vatan Bilgisayar'da gördüm. Gerçekten muhteşem bi makina.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Arkadaşlar bu makinadan 3 arkadaş almayı planlıyorduk ama sorunları okudukca soğuduk bilgisayardan. Acaba sorun çıkanların hepsi vatan'dan mi aldi cihazları.

Birde Y400 de de aynı sorunlar varmıdır acaba

saygılar

Bu sorunlar sadece y500 ün sli modelinde.y400de de başka sorun/sorunlar olabilir araştırsanız iyi olur.

• vatanda geçen stokda yoktu sli li model şimdi var acaba yeni modeller mi geldi haberi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: slh3772

vatanda geçen stokda yoktu sli li model şimdi var acaba yeni modeller mi geldi haberi olan varmı

gidip bakmak lazım yeni serimi diye

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slh3772

vatanda geçen stokda yoktu sli li model şimdi var acaba yeni modeller mi geldi haberi olan varmı

gidip bakmak lazım yeni serimi diye

aynen kutunun yanında üretim tarihi yazıyor biri baksa iyi olur
  • arkadaşlar bilgisayara nasıl format atıcaz? dvdrom yok usb den başlatmaya çalışıyorum oda olmuyor. Nasıl usbden başlatıcaz? bilen warmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnbbb

arkadaşlar bilgisayara nasıl format atıcaz? dvdrom yok usb den başlatmaya çalışıyorum oda olmuyor. Nasıl usbden başlatıcaz? bilen warmı?

win to flash isimli bir program ile, istediğiniz windows sürümünü flashiniza boot ettikten sonra, bios ayarlarından açılışta kullanılıcak sürücü olarak usb'yi seçmeniz gerekmekte, sonrası bildiğiniz format işlemi
  • SLI 'lı modellerde 2. ekran kartını çıkartıp ek bi aparat kullanmadan dvd - blueray sürücüsü takabiliyor muyuz?

Türkiye'de full hd versiyonlarının sadece SLI'lar için sunulması eksiklik bence. Benim 2. ekran kartı çok umrumda değil, ama full hd çözünürlük olmazsa olmazım.

SLI olmasa ama full hd olsa, 100TL de SLI'a göre ucuz olsa onu tercıh ederim. Ki Amerikada böyle versiyon var.
  • Arkadaşlar Vatan dan SLI FHD olan modelini cuma satın aldım. Bugün kargodan teslim aldım.Cihaz gayet hoşuma gitti ilk dikkatimi çeken HDD 900 GB yapmışlar D 25 GB falan kalmış ama bilgisayarım Yönet ten hemen 500-500 ayırdım sıkıntı yok.Cihazın tek hoşlanmadığım şeyi SSD 16GB kullanması (bilerek aldım) Bence 32 veya 64 yapsalardı en azından ona işletim sistemini kurup kullanmak daha akıllıca olabilirdi şu anda yine kurulabiliir ama diğer programlar için yer kalır mı bilmiyorum. CRYSIS kurdum oyun zaten 15 GB Touchpad sorunu bende de oldu kendi kendine hareket etmeye başladı yalnız devre dışı bırakıp tekrar aktif ettiğimde düzeldi ama zamanla yine yapacaktır.. Bilgisayarn işlemci ram ve özellikle ekran kartı performansı muhteşem diyebilirim Bilgisayar baya bir ağır bence diğer kullandığım laptoplara oranla fakat bi sırt çantasıyla bu problem giderilebilir bence :D İkinci ekran kartını yuvasından çıkarttım ve içini incelediğimde ekran kartı soketi ve Optik sürücü soketi ayrı yerlerde konumlandırılmış. Sanırım optik sürücüyü alıp direk takabiliriz. Bunu arkadaşımın sürücüsüyle deneyeceğim Ses kalitesi de oldukça mükemmel JBL olması kaliteyi baya arttırmış ayrıca dolby özelliğini açtığımızda ses biraz daha yüksek çıkıyor. Almak isteyip te kafasında soru işareti olan arkadaşlara her konuda yardımcı olurum.. Artık bende bu grubun üyesiyim Ne kadar touchpad sorunu olsa da memnunum..

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.