Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad S145-15API AMD Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 40 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 14
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • navigator_ (1 mesaj) VYC Majoris (1 mesaj) divx4mc (1 mesaj) orhun_kandemir (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook - Netbook Tavsiye Bölümü >> Lenovo IdeaPad S145-15API AMD Ryzen 7 3700U 8GB 512GB SSD
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    70 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evvela Muhasebe işlemlerimi yapmak için alıyorum. Belki Boş kaldıkca ufak tefek oyunlarda oynayabileceğim. Bir Laptop bakıyorum. Bu konuda uzman arkadaşlara danışmak istedim.
    Film,Dizi,Netflix vs..izlerim, Sizce panel kalitesi nasıldır ? Başka önerebileceğiniz alternatifleri bekliyorum. Fiyat 3000 TL~4000 TL.

İlgili Laptop Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divx4mc -- 3 Ağustos 2020; 18:44:56 >

|
    |
    Panel çok kötü. IPS olmayan ekran almayın, pişman olursunuz. Eski TN'ler kadar bile iyi TN panel kullanmıyorlar artık. Benim 15 senelik TN ekranlı laptopum bundan daha iyi ekrana sahip. Bir çok laptopu pandemi öncesinde teknoloji marketlerde incelemiştim.
    |
    |
    E15 gen 2 nin 4300u lu versiyonuna bakabilirsiniz(Rami arttirmalisiniz. Dual channel en az 8gb). Bu fiyatlarda yine Lenovonun e495t si vardı R5 3500u lu. Ona bakabilirsiniz. Sizin onerdiginiz laptopun maalesef panel ve kasa kalitesi düşük hocam. R5 3500u lu en az 8gb ramli ips panelli bir laptop işinizi görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bu laptop nasıl arkadaslar? paneli baya beğendim. ancak E14 veya E495 tavsiiye eden oldu, bu laptoplar marketlerde yok, E serisi vatanda yok mesela. ben görmediğim kasayı nasıl sipariş edicem?
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bitcoin
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.