Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 sizce nasıl (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
13
Favori
99.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada bende hiç fan sesi yok 1 haftadır kullanıyorum fan devreye hiç girmedi, bilgisayarı aldıktan sonra iki defa bios güncellemesi yayınlandı onları denediniz mi?
  • speed001 kullanıcısına yanıt
    evet yapmıştım. Servisten geldikten sonra bir hayli düzeldi. Belki de biosu da güncellediler bilemiyorum. Pubg gibi oyunlarda denemedim henüz yorum yapamıyorum o kısımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackals01

evet yapmıştım. Servisten geldikten sonra bir hayli düzeldi. Belki de biosu da güncellediler bilemiyorum. Pubg gibi oyunlarda denemedim henüz yorum yapamıyorum o kısımda.
    Hocam merhabalar ssd256 GB modelini alacağım da HDD ekleme şansımız yok mu buna ? Yukarda tek hafıza slotu var demişler 256 GB neyime yetsin benim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turambar7 kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığı kisikta ekran gözükmüyor

• 007captiva kullanıcısına yanıt
    Yok hocam anakartında sıkıntı varmış, servise gönderdim sıfırıyla değiştirdiler.

• i5 modelini kullananlar yorumlarını aktarabilir mi? Fan sesi gerçekten çok mu?

• Arkadaşlar bunun i7 9750H , 512SSD , 16gb ram , GTX 1650 olan versiyonu vshttps://www.hepsiburada.com/asus-x571gt-al136x-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000NXH1T

Hangisini almalıyım, aynı fiyattalar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFourBarMechanism -- 22 Şubat 2020; 13:55:23 >
  • Arkadaslar yaklaşık yazın sonundan beri kullanıyorum. Bazı kullanıcılar fn+q kombinasyonundan bahsetmiş. Aynı durum bende de vardı. Microsoft Store'a gidip Lenovo Utilities yazıp indirirseniz o tür simgeler ekranda çıkacaktır. Ben sorumu bu şekilde çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

i5 modelini kullananlar yorumlarını aktarabilir mi? Fan sesi gerçekten çok mu?
    hayır çok değil. Ağır bir oyun oynarsın fan sesi normal olarak artıyor. Ancak diğer işler için silent modda herhangi bir ses çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutu61

hayır çok değil. Ağır bir oyun oynarsın fan sesi normal olarak artıyor. Ancak diğer işler için silent modda herhangi bir ses çıkmıyor

Alıntıları Göster
    5300’lerde olsa bile alacağım ama Laptop şu an 5600. Güya indirimli haliymiş bir de.

• ya bende de i5 versiyon var. fan susmuyor arkadaş. chrome da 2 sekme açıyorum arkada spotfify uygulaması açık. fan sesi rahatsız etmiyor da buzdolabı gibi hep bi ses oluyor arkaplanda. nasıl çözeriz bu işi? laptobu bozuk soğutucunun üstünde kullanıyorum yerden yüksek yani
  • https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-15irh-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81lk009ntx-p-HBV00000M7179?magaza=Techburada

Ssd yanına ek olarak bir slot daha var mı ekleyebiliyormuyuz başka bir ssd daha birde acaba leptobu aktif ve uzun süredir kullanan arkadaşlar var ise oyun performansı nasıl acaba 6200 tl şuan fiyatı ve 16 gb ram 512 ssd çoğu bu fiyat leptopta yok çok ısınıyor mu leptop yada bu fiyata başka bir marka tavsiye edermisiniz

• batuqwert7878 B kullanıcısına yanıt
    Hocam linkteki ürünün sadece işlemcisi i7 olanı kullanıyorum yazdan beri.Mühendislik öğrencisiyim ama daha hazırlık olmama rağmen solidworks adobe photoshop tarzı uygulamaları arada kullanıyorum sıkıntı yaşamadım.Ssd yanında bir slot daha var diye biliyorum.Lenovo'dan öyle bilgi aldım ama girişimde bulunmadım ama yukarıda bir sürü kişi takmış bir bakın isterseniz.Ben i7 versiyonunu 6300 civarına aldım.Sıcaklık konusuna gelecek olursak eğer önceki bilgisayarım hp idi ve ona göre müthiş ki zaten bilgisayar belli bir dereceye gelebilcek şekilde yazılımı var sanırsam.Aldığımdan beri bf4,bf5,star wars battlefront 2,titanfall,total war attila,crysis 3,cod warzone oynadım ve sorun yaşamadım.Sadece fişe takılı değilken oyun oynamanı önermem fps düşük geliyor.Fişe takılı oynuyorum oyunlarımı.Aynı fiyata monster ya da acer vardı ben bakarken ama acerin görüntüsü hoş değil monster da pek uzun ömürlü değil diye bu bilgisayarı tercih ettim.Başka sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım hocam.

• Hocam ben de i5 16gb 1650 olani almayı istiyorum.kafama takılan 2 soru vardı
    1.fanın ekran ile kasa arasında olması bir sorun yarattımı veya yaratır mı
    2.başka bir sayfada işlemci az casiyo ısınma az oluyo gibi seyler gordum.Doğru mu sizce
    Cevaplarsanız sevinirim.haftaya alcam ins.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • computerikxxx C kullanıcısına yanıt
    1-Şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.Bence bunu düşünmüşlerdir sonuçta daha önce macbook'da da buna benzer bir fan çıkışı vardı.
    2-Yukarıda da yazdım lenovo'nun sınırlama olayı var o konuda anladığım kadarıyla.Belli bir dereceyi geçince işlemci yükünü vs azaltıyor.Bu yüzden en fazla gördüğüm sıcaklık 82 civarında.
    Eğer 512 ssd alıcaksanız hdd takılıyor.Ben de yavaş yavaş eksiğini görüyorum bunun şu olaylar geçsin hdd takmam gerekicek.
  • Evet 512 ssd si var.Geridönüsunüz icin teşekkürler.

• computerikxxx C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Çok sık bakmıyorum buraya ama gördükçe başka sorunuz varsa cevaplarım.

• Lenovo IdeaPad L340-17IRH Intel Core i7 9750H 16GB 1TB+256GB SSD GTX1650 Freedos 17.3 FHD Taşınabilir Bilgisayar 81LL000YTX Arkadaşlar iyi geceler ben bu bilgisayarı sipariş verdim yorumlarınızı okudum ama internette bi video ve ya başka bir yorum bulamadım güncel olarak şuan bilgisayar nasıl ve nasıl Windows yüklemesi yapabilirim

• Mkutuk M kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam,aynı bilgisayarın sadece depolaması 512gb ssd olan versiyonunu kullanıyorum hazirandan beri.Ve Memnunum baya şu ana kadar.Oyunlarda daha yüksek fps istiyosanız geforce experience uygulamasından battery boost'u kapatırsanız çok iyi oluyor.Cod warzone'da 80-90 civarı alıyorum.Cs go 150 civarı,crysis 2 60 65 civarı.Hatırladıklarım bunlar.Windows içinse ben üni öğrencisi olduğum için education keyim vardı.Windows 10 iso indirip flash bellek üzerinden yükleme gerçekleştirdim.Sonrasında lenovo vantage yükleyin ki tüm yazılımları yüklüyor.
  • Cevap için çok teşekkür ederim peki bende harici harddisk var ona iso atıp kurabilir miyim? Ben bilgisyarda oyun değilde daha çok kurgu sosyal medya uzmanlığı yapıyorum kullandığım programlar adobe ps-after effect-premier edius google adwors falan bunları rahatlıkla kullanırım o zaman bilgisayar geldi ama korona dolayısı ile balkonda biraz havalanıyor tekrar çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.