Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 sizce nasıl (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
13
Favori
99.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alacağım ama kararsızım ekranı nasıl kaliteli mi yüksek değerlerde kullandın mı ısınıyor mu plastik kasa mı ve son olarak hızlı mı açılışı kaç saniye sürüyo
  • FirstAvatarWan kullanıcısına yanıt
    Açılışı hızlı 512 gbdan 180gb kaldı şu ana dek(doldurdum bütün her şeyimi hard diskim de var sorun yaşayacağımı sanmıyorum.).Ekran şahsen güzel ve yüksek değerlerde kullandım 80 derece görmedim şu ana kadar.Kasa karışım görüntüsü metal görünümü ama.
    Şurda da inceleme mevcut.https://www.technopat.net/sosyal/konu/lenovo-l340-inceleme.742262/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert Kabarck

Hangi siteden aldınız acaba? Link atma şansınız varmı

Alıntıları Göster
    Zannedersem bt teknolojiden almıştır. Hepsiburada gibi sitelerin hepsini araştırdım, bu laptop sadece onlarda var. (????)
  • kobiko226 K kullanıcısına yanıt
    Ben farklı bir kaç teknoloji marketinde görmüştüm. Hepsiburada da falan techburada satıyor galiba modellerden bazılarını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim problemim var yardımcı olabilir misiniz acaba
    Bilgisayar bi süre açık kaldığında bi şey yapmadığımda ekran kararıyor ama bilgisayar kapanmıyor ben sonra bi türlü açamıyorum ekranı nasıl açabilirim, açma kapama tuşuyla kapatıyorum tekrar açıyorum yine aynı duruma geliyor, bezdim artık.

• Turambar7 kullanıcısına yanıt
    güç ayarlarından karartmayı kapat.Eğer kararınca açmak için mouseu oynat bir süre sonra geliyor kendine
  • Hocam bu aralar bilgisayarı normal kapattığımdada olmaya başladı bilgisayarı açıyorum klavye ışığı gelip gidiyor açma tuşundaki ışık yanıyor ama ekran gelmiyor.

• aletin boşta sata slotu var mı istediğimiz gibi hdd veya ssd takabiliyor muyuz
  • amönyak A kullanıcısına yanıt
    Sahip değilim ama cevap vereyim hayır. 1 adet hafıza için slot, 1 adet de RAM için slot mevcut.

valla o zaman bilmiyorum hocam kusura bakma
  • Sağolun hocam, ilk aldığımda yoktu şimdi düğmeye her bastığımda acaba ekran gelicek mi diyorum, servise vericem galiba.

Ben de mikrofondan dolayı yarın kargoya vericem servis için
  • kaan907kaan kullanıcısına yanıt
    Mtx modelinde var bu arada. Teknosa ve vatanda satılanda yok.

• Undervolt yapan var mı bu bilgisayara? Stabil çalışan varsa değerlerini ve nasıl yapıldığını paylaşabilir mi? Daha önce yapmadığım için bilmiyorum nasıl yapılır.
  • Hdd taktirmayi düşünüyorum da nerede taktirabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ürünün satışı kaldırılmış üni için almam lazım 512 GB ssd olanı düşünüyordum bt teknoloji ye ulaşsam olur my birde 512 ssd olan modele benzer pc önerirmisiniz (ram ekran kartı ekran boyutu ssd bıyutu vs.)

• suichenadam S kullanıcısına yanıt
    Garanti bozulmasın hocam dikkatli ol.

• Critos kullanıcısına yanıt
    açtım kasayı yer var ama giriş portunu bulamadım muhtemelen vardır teknosadan aldım
  • Arkadaşlar merhaba geçen aylarda bu PC dikkatimi çekmişti ama pahalı idi stokta da yoktu. Pek içime sinmese de monster almayı düşünüyorum şu an için ama Media Markt'da yine var.
    İ5. 16Ram. 1050 ekran kartı. 5100 lira
    düşündüğüm
    monster ise 6100 lira. 1650 i5 9.nesil. freedos. 16 gb ram.

Çok oyun oynamam açıkçası. Mühendislik okuyorum. Mühendislik programları için kullanacağım beni uzun götüren PC arıyorum. Monster'lar çabuk bozuluyor diyorlar. Belki fm, FIFA, ETS veya dirt ralli falan oynarım.

Yorumlarınız neler acaba bu bilgisayar için? Benim mavi klavye dışında hoşuma gitmeyen bir özelliği yok. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atanamayan Dr. Strange -- 8 Eylül 2019; 10:59:27 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.