Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ek olarak HDD ekleyen var mı varsa işlemi nasıl gerçekleştirdiler anlatabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullananlar genel olarak memnun mu acaba? 4400e Teknosa dan aldım. İnternetteki bazı olumsuz yorumlardan dolayı hala kapalı kutu olarak bekliyor. Ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enolgun kullanıcısına yanıt
    5400 olmasın o 4400 ucuz almıssın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardeş yakışıyor mu

Arkadaşlar ek olarak HDD ekleyen var mı varsa işlemi nasıl gerçekleştirdiler anlatabilir mi ?
    1 adet hdd bracket
    1 adet de sata kablo alman lazım

Bu ikisi de Lenevonun kendi ürettiği ürünlerden olması lazım. İkisinin fiyatı 190tl civarı bir şey. Birde hdd'e para vereceksin. Ben takmayı düşünüyordum vazgeçtim. 1tb 2.5" external hdd aldım onu kullanıyorum dl için. Sürekli takılı.

Ek olarak; klavyeden bir harf tuşuna bastıktan sonra, touchpadin anlık çalışmama problemi var. Yazılımsal bir problem bu. Windows regedit'den bir kaç fix sunulmuş ama hiç biri işe yaramadı bende. Düzeltebilen var mı?
  • Merhabalar,bu cihazda bluetooth problemi yaşayan var mı?
    Bios, driver'lar güncel, temiz kurulum yapıldı wifi açıkken bluetooth ile müzik veya film izlerken seste kesilmeler oluyor. Bluetooth driver'ını kaldırıp microsoft generic driver'a dönünce kesilme olmuyor. Modem kanal sayısı değiştirme vs çözüm olmadı.

Bluetooth 1.7.1019.3008, wifi 2024.0.8.115 sürücülerini bulup yükledim ancak sonuç alamadım. Yine wifi açıkken bluetooth kulaklık anlık kesintiler yapıyor. Konu ile alakalı Lenovo desteğe mail attım bakalım ne diyecekler.
  • MAICO kullanıcısına yanıt
    kablosuz modeme yakınsa laptobunuz kesılme olabılır.
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Çok yakın değil bunun ile alakalı olduğunu düşünmüyorum zaten her türlü varyasyonu denedim. 10 yıllık hp g62 de bile böyle bir sorun yaşamıyorum.
    bütün driver kaldırın https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/support/detect.html linkte verdigim aracı kullanarak yukleme yapın gercı dogru işlemleri yapmıssınız
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Tüm driverlar güncel, wifi açıkken bluetooth ile müzik dinleyip kesinti var mı diye test edebilen olursa iyi olur. Geçen gün forumdan bir arkadaş aynı model de kendisinde de kesinti yaptığını söylemişti. Genel bir problem olabilir.
  • merhaba arkadaşlar bir sorum olucak 4gb ekran kartım var ama oyunlarda filan sürekli 2gb kullanıyor en fazla gpu değeri süreki %50 de sabit kalıyor neden acaba cevaplar sevinirim teşekkürler.Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu
  • Barış© kullanıcısına yanıt
    O panel yerine Afterburner kullanmayı deneyin. Birde oynadığınız oyundan kaynaklı olabilir. GTA V falan deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 31 Aralık 2019; 17:15:57 >
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    Bendede 1 TB external disk var hocam uygulamaları felan ona mı kuruyorsunuz?

• kardeş yakışıyor mu K kullanıcısına yanıt
    Bendeki model 512gb ssd olan versiyonu. Oyunlari programlari v.b her şeyi ssd diske kuruyorum. Harici diske sadece yüksek boyutlu dosya indirmeleri için kullanıyorum. Torrent v.b şeyler için.
    Sizdeki 256gb ssd version ise, yine oyun ve uygulamalar için yeterli bir alan. External diski sadece depolama için kullanmak yeterli.

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    USB 3.0 ise oyunlarda performans sorunu yaşamazsınız denmisde bazı yerde

• kardeş yakışıyor mu K kullanıcısına yanıt
    Güncel AAA oyunlar harici external diskden oynanır tabi. Performans sorunu yaşatmaz pek özellikle single player oyunlar. Ama gidip RDR2 gibi texture kalitesi çok yüksek olan bir oyunu harici diskten oynatmaya çalışınca elbet etkisi hissedilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 31 Aralık 2019; 22:54:18 >
  • Wifi açıkken bluetooth kulaklık ile müzikte kesilme olup olmadığını test edebilecek bir arkadaş var mı?
    1. Dizüstü bilgisayarın AC gücüne bağlı olduğundan emin olun.

2. Denetim Masası (Win-X, P) → Güç seçenekleri → Seç: Yüksek performans ve sonra: Plan ayarlarını değiştir → Gelişmiş güç ayarlarını değiştir → Kablosuz Adaptör Ayarları → Güç Tasarrufu Modu: Maksimum Performans .

3. Aygıt Yöneticisi (Win-X, M) → Bluetooth → Intel Kablosuz Bluetooth → Güç Yönetimi → İşaretini kaldır: Bilgisayarın güç tasarrufu yapmak ve Ağ bağdaştırıcıları için aynısını yapmak için bu aygıtı kapatmasına izin verin → Intel Çift Bant Kablosuz (Bluetooth ve Wi -Fi tek bir modüldür). Bir kez orada, Gelişmiş sekmesinde, İletim Gücü'nü seçin : 5. En Yüksek .

bunu deneyın sorununuz çözulur belkı
  • Ayarlar win 7 için verilmiş sanırım, güç ile alakalı tüm ayarları denemiştim. Bluetooth için de güç tasarrufu kapalı, sanırım sorun realtek 8821ce wifi bt karttan kaynaklanıyor ya driver ya da uyum sorunu var. Cihaz prizde maksimum performans modu tasarruf vs hiç bir şey farketmiyor. Keşke broadcom veya intel ağ kartı ile gelseydi sizde böyle bir sorun var mı deneyebilir misiniz?
    g550 kullanıcısıyım lınux yada baska bır işletim sıtemı olan live cd yapın onunla calıstırın aynı sorunu yasayacakmısınız deneyın en azından donanımsal olup olmadıgını anlarsınız. olmadı diger notebook wifi kartını lenovaya takarsın
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.