Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar touchpad de bi boşluk gibi bir şey var, tiklamasaniz, bile boyle bir ufak ses cikariyor.

Bu videonun 03.15 dakikasinda gösteriliyor.https://www.youtube.com/watch?v=eRopACNiYwY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 7 Aralık 2019; 20:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutu61

Dediğiniz gibi belirtilmemiş herhangi bir şey. İade edin kafanız rahat olsun

Alıntıları Göster
    Ürünün açıklama kısmına yazılmış 512 ssd update edilmiştir diye
    Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

• İyi forumlar arkadaşlar. Bilgisayardan sanki hdd den geliyor gibi bir cızırdama sesi geliyor. Ama sorun şu ki hdd değil ssd var cihazda. Coil whine olduğunu düşünüyorum ama bilemiyorum. Bilgisayarı çok sevdim ve uygun fiyata aldım Amazon’dan

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Endişelenmiştim sadece benim cihazımda mı sorun diye.
  • gefeka G kullanıcısına yanıt
    Çok sinir bozucu gerçekten. Kullanımı cok zorlaştırıyor

• Dostlar merhaba,

Ben bu bilgisayarın i7/16gb/gtx1650/256gb ssd + 1tb hdd'li versiyonunu kullanıyorum. Ürün 4 Aralık Çarşamba günü elime ulaştı ve ilk gün driverlarını eksiksiz kurup kullanabiliyordum. 2 gün sonra ürünü HDMI ile monitöre bağlamaya çalıştığımda bir türlü monitörü görmediğini fark ettim. Ekran kartında bir sorun olduğunu düşünerek aygıt yöneticisine baktım ve bilgisayarım yalnızca Intel UHD Graphics 630'u görüyordu. Yeniden driver yüklemeye çalıştığımda ise sürekli Windows'un bu sürümü ile uyumlu değil hatası alıyorum. DDU ile driverları kaldırıp temiz kurulum yapmayı, Windows'u güncellemeyi (ilk hatayı aldığımda Windows 10 sürüm 1909 kullanıyordum), Windows 10 sürüm 1903 kurup driverları tekrar kurmayı, BIOS Update yapmayı, Lenovo'nun değil NVidia'nın kendi sitesinden driver indirmeyi vesaire birçok şeyi denedim ama sonuç değişmedi. Onboard olmayan ekran kartım ne aygıt yöneticisinde, ne de GPU-Z'de gözükmüyor. Daha önce bu sorunun Windows update ile çözüldüğünü okudum ama o da fayda vermedi. Ne yapabilirim sizce?

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı PlatformuLenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

• alibaris2001 kullanıcısına yanıt
    Aygıt yöneticisinde gizli aygıtları göster seçeneğini işaretleyin. Herhangi göze çarpan bir şey geliyor mu?

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Maalesef, ne bir tanımlanamayan aygıt ne bir PCI ne de kartın kendisi çıkmıyor.
    CMD'ye şu komutu yazarak tekrar aynı işlemi yapmayı denediniz mi?

set devmgr_show_nonpresent_devices=1

Evet onu da denedim, herhangi bir farklılık olmuyor.
    Aklıma gelen en son çare BIOS ayarlarını default'a döndürmek.

Onu da denedim ama bi farklılık yok, ayrıca BIOS'ta ekran kartıyla alakalı bi ayar da göremedim o şekilde çözüldüğünü söyleyenler de vardı.
    Bilgisayar yeni olmasına rağmen donanımsal bir sorun gibi geldi. Servis yolları gözüküyor gibi.
    Son olarak Lenovo'nun sizin bilgisayar için sağladığı sistem imajını kullanarak sıfırdan bir format atmayı deneyebilirsiniz.
    Ona nereden ulaşabilirim acaba?
    Sipariş falan diyor ama bende ücretsizdi.
    https://pcsupport.lenovo.com/tr/tr/lenovorecovery?linkTrack=Body:Box:RecoveryMedia
    "Bu kurtarma medya programı için geçerli bir Windows makine değil. Daha fazla yardım için, lütfen farklı bir makinenin seri numarasını girin veya Bize ulaşın" diyor hocam
    FreeDos olarak gelmiş o zaman makine. Windows 10 1809 kurmayı deneyin. Kurarken geride hiçbir kalıntı kalmasın.
    Aynen hocam elime geldiğinde FreeDOS'tu. Deneyip sonucu buraya yazacağım, teşekkürler.
    Dediğiniz versiyonu denedim hocam, bir değişiklik yok hala aynı hatayı almaktayım :/
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.