Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çiftler daha fazla performans veriyor. Bide şuan 16 ramli olanı alanam pahalı. 8 lik alırsam ileride 16 yapmak için bin lira daha vericem. O da bana uymuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koktey68 K kullanıcısına yanıt
    Elektirik prizinizi açın toprak hat baglanmış mı kontrol edin
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Bu resimde kablo var görünüyor, videolara bakın boşuna almayın
    Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viper_Sensation kullanıcısına yanıt
    Hdd li modeli söküyor olabilir. Almadan önce elbet açıp bakacağım da şimdilik gerek yok. Alırsam 512gb nvme ssd alacağım. Sonra hdd işine bakarım.
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Bende HP vardı ona 500 GB SSD aldım öyle sattım ah kafama :((

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    mesaj biraz eski ancak ben yine de bilgilendirmemi yapayım.
    yurtdışında lenovo bahsettiğiniz aparatları 10 dolara tüketiciye sunuyormuş. bizde bu hayli yüksek olması şikayet edilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gn ram fiyatları yüksek ,8 GB FIFA ve GTA için yeterli olur mu arkadaşlar.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 dolar yine 60 TL civarı ediyor. Vergiler dahil olunca bahsettiğimiz fiyata geliyor. Yerel fiyatlandırma gibi bir şey yapmalarını olanaksız görüyorum ben.

yerel fiyat derken? zaten yerel fiyat 190tl. global olsa bu kadar pahali olamaz.
    bdh biz bu parcayi istedigimizde sahsi olarak avrupadaki lenovo servisine ben bu parcayi alicam dedikten sonra parcayi ekonomi sinifinda ucurup bize teslim ediyorsa 190 tl mantikli. 10 dolar (veya euro) fiyatin icinde o ulke vergisi var, amazon.de'den almak isteseniz checkoutta siz bile odemezsiniz bu vergiyi. sadece kendi ulkenize odersiniz o da elektronik aksam olmadigi icin %20 ile sinirli, basks ek vergisi yok.
    adamlar parca sadece servis vasitasiyla temin edilebildigi icin vazelinsiz isleme gecmisler.

en komigime gideni de yabanci forumda bunu okudugumda lenovo'nun boyle sacma bi aparati tasarruf icin koymayip 10 birim odemeye mecbur birakmasindan dolayi linc edilmesiydi. bizde 190 olunca normal kurun 3 kat pahalisi olmasina ragmen vergi vb denilip makul goruluyor.

verilir mi verilir sonucta yukseltme yapilacaksa 2 yil bile kullansan maliyeti fazlasiyla cikar. ancak bazi konularda sesimizi yukseltmeyi bilmiyoruz malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Encompass'te 10.95$ olan ürün bizde KDV dahil 96.76₺. Dediğin gibi biraz pahalı ama liraya çevirince çok da kâr payı olduğunu düşünmüyorum. Masrafları bilmeden de yorum yapamıyorum maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phenoll

Merhaba, hangi asus modelini almıştınız

Alıntıları Göster
    Asus fx ge-504 modelini
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Meseleyi anlayabilmek için soruyorum hocam sebebi nedir ?
  • koktey68 K kullanıcısına yanıt
    fişe takınca oluyor dedıgınızden dolayı statik elektiriklenme oluyordur . metal yuzeye dokununda camasır makınası olsun buzdolabı olsun hafıf tıtresım gıbı carpıyormus gıbı yapar laptoplardada boyledır. Bunun onune gecmek ıcın toprak hattınız olması lazım. Prızınız toprak hatlı ıse gene acın bır bakın toprak hat var mı dogru baglanmısmı vs....
  • Beyler aranızda online oyun oynayan var mi bilmiyorum ama bu laptopun ag karti sikintili kac kere kaldirip yukledim yine ayni pubg cs go hayvan gibi ping oluyo netim fiber optik 100 mbit testde 5 6 ms cikiyor kabloyla denedim sorun yok hatta ve hatta eski bi wifi adaptoru vardi elimde tp linkin onu taktim laptopa yine miss gibi oynadim ama laptopdan modeme baglaninca ping oluyor bide tam performans calismiyor abi modemin dibindeyim 5ghzye baglaniyorum origin veya microsoft storedan oyun indirirken 40 50 mbit indiriyo telefonumdan test ediyorum ayni yerden 90 95 mbit arasi indirme yapiyor bende ps4 pro vardi o bile asagi kattan 5ghz bandinda 65 70 mbit arasi indirme yapiyodu ozellikle online oyunlarda bu gecikme sikintisini yasayan arkadaslar var mi oyleyse geri iade edicem kabloyla felan ugrasamam bu saatten sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul1907

Beyler aranızda online oyun oynayan var mi bilmiyorum ama bu laptopun ag karti sikintili kac kere kaldirip yukledim yine ayni pubg cs go hayvan gibi ping oluyo netim fiber optik 100 mbit testde 5 6 ms cikiyor kabloyla denedim sorun yok hatta ve hatta eski bi wifi adaptoru vardi elimde tp linkin onu taktim laptopa yine miss gibi oynadim ama laptopdan modeme baglaninca ping oluyor bide tam performans calismiyor abi modemin dibindeyim 5ghzye baglaniyorum origin veya microsoft storedan oyun indirirken 40 50 mbit indiriyo telefonumdan test ediyorum ayni yerden 90 95 mbit arasi indirme yapiyor bende ps4 pro vardi o bile asagi kattan 5ghz bandinda 65 70 mbit arasi indirme yapiyodu ozellikle online oyunlarda bu gecikme sikintisini yasayan arkadaslar var mi oyleyse geri iade edicem kabloyla felan ugrasamam bu saatten sonra
    Beyler kısa bir araştırmayla buulmuş bulunmaktayım bu wifi kartını kullanan diğer notebooklarda aynı sorundan şikayetciler ucuz bir ağ kartıymış genelde fiyattan kısmak için koyuyorlarmış üreticiler
    ufak bi ping testide yaptım cmd'den sonuçları aşağı koydum.

Sizden ricam aynı sorun varsa ufak bi ping testi yapıp bana cevap verebilirmisiniz komut satırını açıp "ping google.com -t" komutunu vericeksiniz bi bir dakika kadar bekleyin yüksek değerler çıkıyor mu

Kaynaklarhttps://www.tenforums.com/network-sharing/124002-inconsistent-wifi-speed-drops-high-ping.html
    https://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-Wireless-and-Networking/RTL8821CE-constant-wifi-dropout/m-p/6877022#M157293
    https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-11e-Windows-13-E-and/Realtek-8822BE-slow-download-speeds-and-connection-drops/td-p/4481994

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı PlatformuLenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı PlatformuLenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdul1907 -- 16 Ekim 2019; 2:46:43 >

• abdul1907 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorun bende mevcut değil. 2 dakika çalıştırdım, en yüksek 70 ms'yi gördüm. O da aynı ağa bağlı iki cihaz olduğundan dolayı diye düşünüyorum. Oyunlarda da ping sorunum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 16 Ekim 2019; 10:54:5 >
    Undervolt nasıl yapılır rehber hazırlar mısınız.

• Viper_Sensation kullanıcısına yanıt
    Hazırlamayı düşünüyorum. Undervolt, underclock hakkında bayağı araştırma yaptım stabil performans için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 16 Ekim 2019; 15:16:16 >
  • Flash diskten oyun oynayan varmı acaba.256gb flash disk alsam ısınma yada oyunda FPS düşümü olurmu.fifa ve GTA yükledim makina dehşet ne ısınma var ne fan sesi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.