Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vantage yüklü zaten pil niye çabuk bitiyo anlamadım şarjdayken gücü prizden almasınıda ayarlayamadım yok öyle bi ayar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok fazla parmak izi bırakıyo klavye buna çözüm bulan varmı koruyucu falan mı kullanalım ?

• MCOSAR_ kullanıcısına yanıt
    15.6 inç modelde pili ben de test ettim. Yüzde 20 ye kadar 4 saat youtube’da video izledim. Pil modu dengelide ve parlaklık yüzde 50 deydi. Çok da bir şey beklememek lazım aslında. “Gaming” dizüstüler genelde bu ayarda gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım, sizde de laptop klavyesinde herhangi bir tuşa basarken veya bastıktan sonra 2 saniye geçene kadar touchpad kilitleniyor mu ?? Çözümü var mı bunun çok sinir bozucu olmaya başladı
  • -0.100mv undervoltlu haliyle 2 saat Ultra ayarlarda GTA Online oynadım. İşlemci sıcaklığı en yüksek 75'i, GPU sıcaklığı en çok 73 dereceyi buldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 30 Ağustos 2019; 21:59:30 >
  • Ya bu makinenin fiyatı neden coştu yine?

Bir ara legion alacaktım fiyatı uçtu, sonra da bu. Beni mi buluyor anlamadım.

• Bilgisayarda içime sinmeyen durumlar var ya ben yol yakınken sıfırlamayı düşünüyorum.Her şeyi en baştan kuracağım . Nasıl yapacağım bilgisi olan var mı ? bi de windows key gider mi ?
  • bytorch B kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=iJtNeQshOeU

bunun gibi yapılır tabi recovery bolumu var ise ...birde cd siz usb siz formatda var windows 10 onunda google sor acıklayan bır yazı bulursun muhakkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 1 Eylül 2019; 1:32:8 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    2 sıkıntım var..

1) nvidia güncellemesi. Siteye giriyorum, indiriyorum ancak yüklerken uyumlu değil hatası alıyorum ( indirdiğim kesinlikle doğru ) Bilgisayarım aygıt yöneticisi dediğimde son güncellemeler yapıldı diyor. Kafam karıştı iyice?

2) pil %95 gözüküyor, fişe takılı sarj olmuyor diyor. Neden olabilir?
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba , Windows sürümünüzü en güncel sürüm olan 1903 e guncelleyin Nvidia muhtemelen düzelir.
    2 ) Pil durumu kendini korumaya alıyor. Vantage yada One key Optimizer programı var. win 10 ile de uyumlu. Tasarruf kipi/modu var. Kapat düzelir.
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    97 lira istediler. Eğer stokta yoksa 4-6 hafta tedarik sürebilirmiş.

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu
    Bir de bilgisayarın içinde hdd yatağı var mı yok mu onu da bilmiyorum. Eğer yoksa ona da ayrı para isteyecekler. Param olunca 700 liraya 1tb intel ssd satılıyor. Alır ona gömerim daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 3 Eylül 2019; 11:40:46 >

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    97 lirayı nereden istediler hocam? Nasıl aldınız bu bilgiyi? Ben almak isterim parçayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 3 Eylül 2019; 11:8:34 >
    Geçen parça talebi için mail atmıştım ya. Ona cevap olarak geldi. Mailde iban bilgileri ve onarım numarası var. Parayı yatırırken açıklama kısmına bu onarım numarasını yazın dediler. (Yani sizin de ayrı mail atıp istemeniz lazım. Lenovo’nun sitesinden cihaz bilgilerini de kaydetmeniz öyle mail atmanız lazım).
    HDD takmak için gereken parça listesi bu.

Ben üstte de belirttiğim gibi sadece kablonun fiyatını sordum. Hdd yatağını bir şekil eski dizüstülerden uydururum. Diğer iki şey de vida zaten :). Kablo için aliexpress’de biraz bakındım. 2-4 dolara benzer bir sürü kablo var. 2-3 dolar da takipli kargo desek. Yeni kullanıcı kuponunu düşssek(2 dolar ama bazen 4-5 dolar veriyor) 4-5 dolar. Vergisi de 10 lira falan çıkar.

Ben olsam kabloyu AliExpress'ten almam. Çünkü yapılan incelemelerde Lenovo'nun Y540 modelinde kullanılan kablo bile bizim cihaza olmuyor. Bir şekilde sadece orijinal kablonun çalıştığını düşünüyorum. Diğerleri dediğiniz gibi basit. Dediğiniz 1 TB Intel SSD dünyanın en kötü SSD'si bu arada, onu sakın almayın :)

Niye en kötüsü ya? Mis gibi ssd işte :). Olmadı başka modeller de var. Başka bilgisayarın kutusundan çıkıyormuş bu kablolar(Acer kullanıcılarından duydum). Cimri Lenovo.

• Beyler bilgisayarı sıfırladım da şu an neleri yapmam gerekiyor ? Vantage'den falan hangi driverleri indireyim teker teker yazabilir misiniz rica etsem :)
  • bytorch B kullanıcısına yanıt
    Vantage bütün güncellemeleri yapsın, sıkıntı yok. Windows güncellemelerini de yapın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.