Şimdi Ara

Lenovo Ideapad L340 4 GB GTX 1650 4.399 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
12
Favori
20.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: High Quality

Ne zamandır bilgisayar arıyorum, black friday zamanı meşguliyetlerim dolayısıyla bakamadım. Bunda düşündüren ram, hadi depolamayı harici ile çözeriz.
    İkna olmaya ihtiyacım var almak için.
    reis bende senın durumundayım bayadır bılgısayar arıyorum oyun ıcın.

fakat ram slotu yok hdd slotu ıcın aparat lazım.fan ekrana ufluyormus.

hadı bu rakama aldık dıyelım 4400 lira

450 verıp 512 ssd alıcan
    400 verip ram alıcan
    hdd takmak ıcın 200 lıraya aparat alıcan
    5500 buluyor

hadı oda sıkıntı degıl deger desen ugrasması var yok lenovadan aparat ıste geldısı gıttısı.

işin özü alet guncellemeye pek acık degıl.ben almaktan vazgectım gıbı
  • Egrino E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam siparişi verdikten sonra iptal etmiştim vazgeçip. Ondan net hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu devirde ram slotsuz pc mi yapılır.Hdd aparatı al ram al derken aslı astarını geçiyor.O hdd aparatını senin ücretsiz koyman gerekiyor zaten.Yapacağınız işe tüküreyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 20 Aralık 2019; 2:15:10 >
  • bu fiyata mx250'li ve u serili laptop bulursunuz ancak bunu goz onunde bulundurmak lazim.
    4gb ram karta lehimli, 4gb sodimm modelli olan versiyonsa alinir. tek 8gb varsa ayni islemci/ekran kartina sahip modeller %30 daha fazla frame almis.
    notebookcheck lehimli modelde dual channel oldugunu belirtmis
    quote:

Unfortunately, Lenovo leaves part of the performance potential unused, since the working memory can only run in single-channel mode exclusively. The dual-channel mode also cannot be activated later, because the notebook only has a single slot for the working memory. However, there are also other equipment models of the IdeaPad L340 that allow using the dual-channel mode. Those model are equipped with an additional 4 GB of working memory that is soldered in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 20 Aralık 2019; 10:6:34 >
  • 5.999 gözüküyor bende
  • forumda klasik her konuya muhalefet kesim bu konuya da damlamış, neymiş ram slotsuz pc mi olurmuş.. 8 gb neyine yetmiyor? günümüz işlemlerini bırak en 5 sene daha rahatlıkla götürür bu pc seni daha ne istiyosun bir anlasam

not : laptopun fiyatı artmış, artmadan önce alan varsa hayırlı olsun, forumda dandik laptoplara 4k fiyat çekenlerde utanır belki
  • Gece 4399-120(parafpara)ya aldık bakalım biraz araştırırım kafama yatarsa kullanırım
    Edit: kargo suresince düşünürüz diyodum teknosanin bu kadar cabuk kargolayacagini düşünmemiştim bugun kargoya verilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsndnc -- 20 Aralık 2019; 18:4:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

forumda klasik her konuya muhalefet kesim bu konuya da damlamış, neymiş ram slotsuz pc mi olurmuş.. 8 gb neyine yetmiyor? günümüz işlemlerini bırak en 5 sene daha rahatlıkla götürür bu pc seni daha ne istiyosun bir anlasam

not : laptopun fiyatı artmış, artmadan önce alan varsa hayırlı olsun, forumda dandik laptoplara 4k fiyat çekenlerde utanır belki
    Bazı arkadaşlar 4. nesil laptopa 4 bin TL para istiyor.
  • Bende aldım ama hala tereddütlüyüm aklım nitro5 de soğutma performansı fan çıkışı ve 1 tb hdd var. Ama 1000 tl de fiyat farkı var. Biri hangini almam gerektiğini söylesin :)
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Hocam belkı haklısın ama bugun bıle 8 gb ram sıkıntı cıkarıyor. Kı bunu 1 yıl kulanıcaz dıye almıyoruz upgrade olmasının önemını uzun sure kullanmayı dusunenler anlıyor. Basıt bir hdd takmak bile olay oluyor bu bılgısayarda. Kacıran arkadaslar uzulmesın daha cok duser kalkar bu bılgısayar cunku alanı yok. Bu forumda bu ozellıklerde upgrade edılebılen bir bılgısayar olsaydı dün gece saatlerce kalmazdı stok. Forumca anında çökerdik😂

Alan arkadaslara tabıkı hayırlı olsun ama benım tavsıyem kullanmadan forumları okusunlar ona göre açsınlar kutuyu. Upgrade masrafını ekleyerek daha sorunsuz bir bilgisayar elbet bulunur👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende sipariş verdim. Şimdi ram hiçbir şekilde arttırılamıyor mu?

• selcuk666 kullanıcısına yanıt
    Upgradeli hali ile daha uyguna gelen laptop var mı? 4400 lira f/p için uygun bir fiyattı. Tamam upgrade edilemiyor olabilir ancak bu şekilde dahi daha uyguna laptop black friday harici çok olmadı. Nitro5 upgrade edilebilir ancak aynı donamıma sahip olmasına rağmen 5200. Ayrıca kur yükseliyor. Satıcılar bunu fırsat bilecektir. Alan kişilerin zarar ediceğini düşünmüyorum. Alanlara hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok bir bilgim yok ama ideapad 330 var bende, içini açıp baktığımda 4GB rami içine kaynaklamışlar bir tane de boş yer vardı oraya 8gb takıldı. Ssd'yi, hard disk'i çıkarıp onun yerine takmıştım. Hdd yi de cd sürücüsüne. Teknik detaylara hakim değilim. Belki bunda da öyledir. Alanlara hayırlı olsun.
  • 5999 TL gozuyor bu PC amazonda 4999 TL satıldı resmen 15 20 günde 1 k fark attı nitrolar da 4999 TL gidiyordu şimdi 5300 olmuş Türkiye'de hiçbisey alınmaz yaw bekleyelim dedik zarar edicez şimdi uygun notebook var mı ?

• ugurbaba10 kullanıcısına yanıt
    Yeniden indirimde, 4.399 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat tekrar 4.399 a çekilmiş ancak bu RAM slotunun tek olması 2.5 inç HDD takmak için Flex kablo gerekiyor olması durumu var ona göre değerlendiriniz.

https://www.teknosa.com/lenovo-ideapad-l340-intel-core-81lk003ftx-i59300h-8gb-256gb-ssd-4gb-geforce-gtx1650-156-full-hd-oyun-bilgisayari-p-125033965

• speed001 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Kingston KC1000 nvme var fakat bunun nvme farklı herhalde değil mi? Onu takarım diye düşünmüştüm gece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.