Şimdi Ara

Lenovo Ideapad L340 4 GB GTX 1650 4.399 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
12
Favori
20.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Teknosa.comdan almıştım ama daha sonra GittiGidiyorda görünce orda 9 taksit ve 75 TL puan avantajı ile oradan da aldım ama GittiGidiyordaki Teknosa satışı iptal etti ben de Teknosa dan gelen kutuyu açtım, yani iptal etme ihtimali var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @speed001 Ben de tekrar teşekkür ederim haberdar ettiğin için. Benim kargo bi'türlü elime ulaşmadı. Acaba içerisinde gelen windows 10 lisanslı mı geliyor yoksa bizim mi aktive etmemiz lazım? Özel mesaj atacaktım ama almayı düşünen arkadaşlar için faydalı olur diye buradan yazdım.
  • kartal1000 kullanıcısına yanıt
    Windows 10 home lisanslı olarak geliyor.
  • Ürün bana ulaştı. İlk izlenimlerimi aktarayım. Öncelikle 4400 e bu donanımda PC yok. SSD ekran kartı işlemci vs çok iyi. Ancak kasa kalitesi yetersiz. Arka kapak vidaların uzerinde önceki kullandığım tüm laptoplarda plastik tıpa vardi bunda bildiğiniz vidalar ortada. Hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca hoparlörlerin yeri kotu. Az göbekli bir adam diz üstüne aldığında sesi duymaz yani net. Ses kalitesi orta ses seviyesi orta. DVD ve kart okuyucu yok benim için çok önemli degil. İki USB girişi var sadece. Kulaklik girişine dikkat etmedim var mı yok mu bilmiyorum. Ekran çözünürlüğü fena değil. Uzun süre kullanmadım henüz fan sesi ve ısınmayı daha sonra yazarım.

• kartal1000 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam arkadaş da belirtmiş orjinal lisanslı Windows var içinde ben de Freedos diye göze almıştım açıklamalarını çok okumadım zaten i5 9300 ve gtx 1650 yetiyordu.

alan kişilere tavsiyem Windows recovery diski olmadığı için AIDA64 Extreme yükleyerek windows lisanslı kodunuzu bir yere kaydedin olur da formatlarsanız orjinalliğiniz kaybolmaz, kutuda falan da yazıyor olabilir çok incelemedim ekrandan kopyaladım
  • speed001 kullanıcısına yanıt
    lisans anahtarı biosa yazılı olduğu için key girmeye gerek yok. Server'a bağlanıp etkinleşir.
  • MAICO kullanıcısına yanıt

• cinarealy kullanıcısına yanıt
    Vidaların bu şekilde açıkta kolay ulaşılabilir olmasını ben şuna bağlıyorum hocam bunlar oyun PC olduğu için upgrade yapmak daha kolay olmali bu nedenle bu şekilde yapılmış olabilir, inceleme videosundan anlaşıldığı üzere kapak çok rahat çıkıyor ve tek parça benim daha önce Packard Bell vardı anakarta ulaşmak 1 saat sürüyordu.

Lenovo Ideapad L340 4 GB GTX 1650 4.399 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed001 -- 25 Aralık 2019; 19:54:32 >

• Lenovo Ideapad L340 4 GB GTX 1650 4.399 TL

Şu tarzda usb 3.0 çoğaltıcı lazım yetmemesi ihtimalinde ,güç girişi olan adaptörlü olanları daha kaliteli oluyor.İstediğiniz kadar harddisk takabiliyorsunuz.Kendi girişini de bozmamış oluyorsunuz.Kulaklık çıkışı ile mikrofon çıkışı birleşik ayırıcı Y aparatlar var ayrı kullanmak isterseniz.Eksileri de böyle kapanmış oluyor.Cd rom olsun isterdim de artık çoğu dizüstünde yok.Birde type c girişine kasayla birleşik aparat var

Y kulaklık ayırıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hocam o kadar ince düşündüklerini sanmıyorum 😁

• Biraz zaman sonra bu resimdeki arkadaşlari almayı düşünüyorum bunu alıp üzerindeki 256 GB WDC SSD yi ve 8 GB RAMi satarsam bu işlemler 700 e patlarsa PC bana 5100 e gelecek ve PC nin ozellikleri şöyle olacak

İ5 9300h
    4 GB GTX 1650
    1 TB NVMe SSD
    16 GB Ddr4 Ram
    Bu özelliklerde bir PC piyasada ne kadar olur tahmin edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed001 -- 25 Aralık 2019; 21:23:35 >

• cinarealy kullanıcısına yanıt
    Bir konu buldum hocam arkadaş Dell PC almış sonra şöyle yazmış;

Cihaz geldi. Özelleştirme ( ram ve SSD takviyesi) yapmayı düşünüyordum fakat buna uygun bir arka kasası yok. Komple açılması gerekmekte. Dell tarafından değil ancak Koç sistem tarafından garanti dışı kalacağı söylendi cihazın. Bu yüzden iade islemlerini başlattım.

Bundan mütevellit bir laptopun kasasinin kolay açılabilmesi önemli bir unsur bizim PC konusunda şanslıyız kolay açılıyor

https://forum.donanimhaber.com/3049-tl-dell-inspiron-3593-fhdb35f41c-intel-i5-1035g1-10-nesil-4gb-ram-2gb-mx230--140524078

Katılıyorum vida yuvalarında etiket, tıpa vs eziyet garanti sorunlarında çıkarabilir. Cihazın arka kapağında tırnak bulunmuyor açarken kırma ihtimaliniz yok.

• PC nin BIOS Update BGCN25WW var şu anda BGCN24WW var içerisinde. Bios güncelleme yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed001

Bir konu buldum hocam arkadaş Dell PC almış sonra şöyle yazmış;

Cihaz geldi. Özelleştirme ( ram ve SSD takviyesi) yapmayı düşünüyordum fakat buna uygun bir arka kasası yok. Komple açılması gerekmekte. Dell tarafından değil ancak Koç sistem tarafından garanti dışı kalacağı söylendi cihazın. Bu yüzden iade islemlerini başlattım.

Bundan mütevellit bir laptopun kasasinin kolay açılabilmesi önemli bir unsur bizim PC konusunda şanslıyız kolay açılıyor

https://forum.donanimhaber.com/3049-tl-dell-inspiron-3593-fhdb35f41c-intel-i5-1035g1-10-nesil-4gb-ram-2gb-mx230--140524078
    ne biliyim hocam. benim hosuma gitmedi.Öyle tak sök işleriyle cok uğraşmadığımdan mütevellit sanırım.

• Arkadaşlar ek olarak HDD ekleyen var mı varsa işlemi nasıl gerçekleştirdiler anlatabilir mi ?

• algooo A kullanıcısına yanıt
    Ben asusu aradım bozulmaz anakarta zarar vermeyin dedi ama risk tabi ileride ne diyecekleri belli olmaz

• kayzersozetr K kullanıcısına yanıt
    Ben gittigidiyor dan aldım ugreen marka kaliteli usb 3.0 aliexpress ile aynı fiyata geliyor ayrıca usb güç girişi de vardı denemedim ama sağlam geldi.
    Birde amazon da aukey vardı 4 port usb 3.0 79 TL o da güzeldi tavsiye ederim almak isteyen varsa.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ugreen-usb-3-0-4-portlu-hub-coklayici-50-cm-504211517

• smhuygun S kullanıcısına yanıt
    Evet gayet güzele benziyor teşekkür ederim,fiyatı da diğerlerine kıyasla gayet uygun bu marka için.

• Alacak olan varsa 5000₺ den yardımcı olabilirim. Kapalı kutu açılmadı.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.