Şimdi Ara

LENOVO İDEAPAD GAMİNG 3 KULLANANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu modeli kullananlar mavi tonlu arkaplanda siyah çizgi belirmesi sorunu hakkında bilgi verebilir mi? Günlük kullanımda, oyun oynarken vs insanı rahatsız eden bir görüntü mü, herkeste oluyor mu yoksa şans işi mi? Isınma konusunda pek bilgi bulamadım bazıları normal ısınıyor derken bazısı aşırı ısınıyor diyor bu konuya açıklık getirebilirse bir kullanıcı çok sevinirim.

Bu sabah sipariş ettim aşağıdaki modeli açıkçası içime kurt düştü kargoyu açtıktan sonra geri iade şansımız varsa bi kontrol edip öyle iade etmek istiyorum bu fiyata bu özellikleri verebilecek başka marka da pek yok maalesef.
    https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-intel-core-i5-10300h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81y400lqtx-p-HBV00000WRJ63?magaza=Bisistem LENOVO İDEAPAD GAMİNG 3 KULLANANLAR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu laptop bende var ve bu çizgi dikkatli bakmadığın sürece fark edilmiyor bile bence yani beni hiç rahatsız etmedi, sıcaklık konusunda ise benim laptopta sağ taraf hiç ısınmazken sol taraf çok ısınıyor arada çok fark var sadece benimkinde mi böyle bilmiyorum ama rahatsız edici böyle olması

• Ec jok E kullanıcısına yanıt
    Fanların ikisi de üstten bakınca sağ tarafta olduğu için sol tarafın ısınması normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazlar gelince birini açıp kontrol edin ekranı. İçinize sinmezse 2 si açılmamış olduğundan onları rahat iade edersiniz. Açtığınızı da beğenmedim diyerek iade edin.

• Enes-_- E kullanıcısına yanıt
    Hocam tek cihaz satın aldım neyi kastettiğinizi anlayamadım

• Ec jok E kullanıcısına yanıt
    Halihazırda eski lenovo laptopumun da sol tarafı daha çok ısınıyor maalesef bi soğutucu şart. Günlük kullanımda sorun olacağını sanmıyorum oyunlarda 1-2 saat geçince rahatsız etmeye başlıyordu.
    Diyelim ki bir oyunda hava açıkken gökyüzüne baktık (gta5te yukarı bakmak gibi) öyle bir durumda da belli oluyor mu bu çizgi? Yoksa sadece masaüstünde mi?

• Yukaridaki mesaji siz yazdiniz zannettim

• Ben abartilacak bir sey yok

• Yukarida ss ini attiginiz mesaji okuyunca nedense siz de üç tane almışsınız şeklinde aklima girdi nedense. Benim hatam :D

• Enes-_- E kullanıcısına yanıt
    Ha anladım hocam :D açtıktan sonra iade edebilme şansımız var mı peki?

• Hocam var ama gördüğüm kadarıyla elektronik cihazları iade ederken satıcıların çoğu yan çizebiliyor. Yok win kurdunuz iade alamıyoruz, yok dediğiniz problemin olduğunu kanıtlamak için servise göndermelisiniz. Olmazsa aylarca thh de aylarca uğraş. O yüzden bazı insanların direk beğenmedim diyerek iade ettiğini okudum.

• Laptopu kullanmaya başlayalı bir hafta oluyor çizgi problemi benim cihazımda yoktu. Oyun için gerekli ayarlamaları yaparsanız cpu ve gpu sıcaklığı 80 derecenin üstüne nadiren çıkıyor, soğutması gayet iyi. Şimdilik bir şikayetim yok cihazdan, memnunum.

• Demek o cizgi bi bende yokmus :) var hocam mavi tonlarda rahat gozukuyor. Yazilimsal olmadigi cok belli. Ben dert etmedim, kullaniyorum.

• Krandei kullanıcısına yanıt
    Mavi tonlarda da belli olan bir çizgi yok hocam benim cihazımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: steepstone

Mavi tonlarda da belli olan bir çizgi yok hocam benim cihazımda.

Dogrudur hocam. Garantisi var, herhangi bi problem olusturursa ya da artarsa 2 yil icinde aksiyon aldirabilirim. Simdilik sorun yok

• oyun oynarken herhangi bir ısınma problemi oluyor mu?

• i7 16 gb 512 ssd 1650 ti li modeli bir arkadaşa aldık ben kurdum, hepsiburada ya yorum yazan alıcı kapağı kaldırınca açılıyor diye dezavantaj yazmış.. microsoft mağaza dan lenovo vantage ı kurmuş anlaşılan ama ayarlarına dikkat etmemiş..

kapak kaldırıldığında pc nin ön yükleme yapması veya yapmaması(düğme ile açılması) ayarlanıyor..

inşallah burayı okur :)

• mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Nasil ayarlaniyor hocam. Aciklar misiniz? Bende de pcyi kaldirir kaldirmaz direkt aciliyor

• Oyun oynarken isinmayan laptop olmaz hocam

• pil veya güç ayarlarına gidip, ön yükleme yapsın gibi bir seçenek vardı lenovo vantage ayarlarında

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.