Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 7500 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
2.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.itopya.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15imh05-i5-10300h-8gb-gtx-1650-4gb-gddr6-ekran-karti-512gb-ssd-156-120hz-fhd-w10h-notebook/

• Ne diyorsunuz arkadaşlar alınır mı? Alternatifi var mı?
  • Son 64 kaldı. Yorum yapabilecek yok mu??
  • bu fiyata alternatif yok ki zaten. en ucuz oyun laptopu işte :)
    şaka bi yana ram yukseliyorsa iyi gibi
  • Gayet iyi bu fiyata. Kurun ne olacağı belli değilken ihtiyaç varsa alınmalı.

• Tasarımı kötü gözüküyor. Fanları hava akımı vs oyuncu pc gibi durmuyor. 8500 Acer nitro 3050 vardı herhalde.
  • Bu fiyata alınabilir bir laptop bence ve bildiğim kadarıyla ram yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk5885 -- 13 Kasım 2021; 1:45:33 >
  • gece kardeşim mesaj atmış, fazla araştırmadan sipariş geçtim. sabaha kalmaz gibi. Bu fiyata daha uygunu varsa iade ederim artık. Yorumu, tecrübeleri olan arkadaşlar yazarsa iyi olur

• _anthology_ kullanıcısına yanıt

Ram çift slot ama dolu.

eski nesil olsa da ikinci el fiyatına sıfır bence de ucuz.

denk geldiğim en ucuz fiyat 8300 civarıydı aylar önce.

bu fiyat aralığında bütçesi olan üstüne çıkamayacak olan değerlendirsin monitör klavye masaüstü toplanmaz bu fiyata.

• fatihkm kullanıcısına yanıt

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/689565-704186/lenovo-ideapad-gaming-3-81y400d8tx_lenovo-ideapad-gaming-3-81y400xrtx/

Birisi ilandaki model. ama diğeri ile arasındaki farkı anlayabilen var mı ? Niye iki farklı model çıkartmış??

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt

Part Number : 81Y400D8TX

Storage512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe

Part Number : 81y400xrtx

Storage512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0x4 NVMe

Başka bir farkını göremedim Lenovo sitesinden

• Lenovolardan fan ve kasa sorunu çıkıyor firma çok ilgisiz alacaklara tavsiye etmem,

Elimde bir Lenovo var kasası kendi kendine attı, bunun yanında fanda acayip sesler çıkıyor. Şikayet.var .com da bir sürü şikayet var lenovo ile ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: never__again

Ram çift slot ama dolu.

eski nesil olsa da ikinci el fiyatına sıfır bence de ucuz.

denk geldiğim en ucuz fiyat 8300 civarıydı aylar önce.

bu fiyat aralığında bütçesi olan üstüne çıkamayacak olan değerlendirsin monitör klavye masaüstü toplanmaz bu fiyata.

RAM 4-4 mü o zaman hocam? Bende dün gece aldım. Öyle çok beklentim yok bilgisayar işimi görsün, arada cs atayım o kadar diyorum. Direk 8 olsaydı daha iyiydi. Fiyat olarak emsalini bulamadım ve bu fiyatlara hiç düşmemiş cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihkm

RAM 4-4 mü o zaman hocam? Bende dün gece aldım. Öyle çok beklentim yok bilgisayar işimi görsün, arada cs atayım o kadar diyorum. Direk 8 olsaydı daha iyiydi. Fiyat olarak emsalini bulamadım ve bu fiyatlara hiç düşmemiş cihaz.

tek de gelebilir bilemiyorum. değerlendirme yapıldığı tarih ile arasında bayağı var.

bazı kaynaklar da da tek geçiyor bu arada

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.