Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad AMD Ryzen 7 4800H 16GB 512GB SSD GTX 1650Ti Freedos 15.6' FHD 8408 tl (fiyat arttı) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
12
Favori
59.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6000 tl ye kalitesiz ürünlere bakmak yerine bu ürünlere bak

HUAWEI MateBook 14'' 2K FullView ekran | AMD Ryzen ™ 4600H 16GB RAM + 512GB SSD

https://forum.donanimhaber.com/huawei-matebook-14-2k-fullview-ekran-amd-ryzen-4600h-16gb-ram-512gb-ssd--146517480

HONOR MagicBook Pro dizüstü bilgisayar, 40,9 cm (16,1 inç), Full HD IPS, 512 GB PCIe SSD, 16 GB RAM, AMD Ryzen 5 4600H

https://www.amazon.com.tr/HONOR-MagicBook-diz%C3%BCst%C3%BC-bilgisayar-sens%C3%B6r%C3%BC/dp/B08H7ZBYXK/262-3732819-1709723

• bjkyener kullanıcısına yanıt

Hocam sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın NV173FHM-N44,BOE acaba bu panel için ne düşünüyorsunuz fikrinizi alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Hocam sizi rahatsız ediyorum kusura bakmayın NV173FHM-N44,BOE acaba bu panel için ne düşünüyorsunuz fikrinizi alabilir miyim

Fena değil güzel

hangi dizüstü marka modelinde bulunuyor

sRGB %94

Adobe RGB %74

DCI P3 %75

NTSC % 72

Tepki süresi 9.8 ms (Typ.)(Tr+Td) 3ms (Typ.)(G to G)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 12 Ocak 2021; 13:46:33 >
  • Arkadaşlar cuma akşamı sipariş verip ürünü kargoya verilen var mıdır, bende henüz hiç hareketlilik yok hala hazırlanma aşamasında, ellerinde stok yok sanırım
  • bjkyener kullanıcısına yanıt

Hocam monster tulpar T7 V19.7

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    paco_ct kullanıcısına yanıt

https://www.panelook.com/NV173FHM-N4A_BOE_17.3_LCM_overview_41222.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Forumdam 19.7 modelini kullanan bir arkadaşa sorduğumda, onun da panel kodu da buymuş. 2 farklı panel kullanmışlar demek ki. @paco_ct

xn1, n49 dışında BOE 17inç serisi hepsi yüksek RGB değeri sunuyormuş baktım hepsine tek tek. Kimileri 60 hz ama.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt

Hocam o kadar muallaktayım ki ne alsam bilemedim aynı ayarda diğer markaların cihazları 16 binlerde bende o fiyatlara çıkmak istemiyorum bu fiyata bu özellikte monster var ama millet tavsiye etmiyor ne yapayım bilemedim

abra serisini beğenmiyorlar da tulpar biraz daha iyi gibi sanki. Keşke yakından görebilsek.

her model de farklı bir panel kullanıyorlar birde farklı tedarikçilere yaptırdıkları için ürünleri biraz karışık malzeme kullanımı anlaşılan bu arada nişanlımı kandırıp onada 20.2 aldırmıştım oyuncu yapmak için onu da 😂😂😂🤣🤣🤣 ama çok fark var arasında onun panele bakmadım nedir diye ama aynı değil görüntüsü kalite biraz daha düşük sanki o ekranda

monsterde her ürün alınmaz yukardada yazdığım gibi örnek nişanlıma 20.2 aldırdım onun seçeneği oydu bende 19.7 aldım mesela 20.2 tavsiye edermiyim kesinlikle etmem malzeme kalitesi resmen yerlerde 19.7 ile kıyasladığımda. ama 19.7 ve 21.2 tavsiye ederim malzeme kaliteleri çok iyi diyebilirim. inceleme şansın olsa istediğin modeli alırsın hemen monster dan. ben şahsen 21.2 modelini almaya gittiğimde 19.7 modelini görüp inceleyince 21.2 den vazgeçip 19.7 aldım aradaki fark cebimde kaldı dışardan da 1 tane m2 taktım üstüne param yine arttı diğerine göre 😊😉

• paco_ct kullanıcısına yanıt

Eğer öyleyse alırken açın kontrol edin demek lazım. kursunlar bir windows, keysiz kuruluyor zaten deneme sürümü gibi   Bence yaptırdıkları yerden ayrıntılı bilgi geliyordur. Bunlar yazmaya üşeniyor. Bir monster v20 videosunda titreme vardı ekranda. yeni bir de cihaz  

v20 serisi bence hangi fabrikada yapıldıysa iyi çıkma oranı sorunlu çıkma oranından daha düşük 🤣😂 benim yanımda usb de her zaman var anında kurarım 😂😂🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 13 Ocak 2021; 2:8:3 >
  • Tekrar 8399 TL arkadaşlar
  • Hepsiburada 5 kuruşa laptop satsın. Yine de almam. İade sistemleri rezalet. İade yaptık deyip suçu bankaya atıyorlar. Bankaya soruyorum, bize öyle bir iade talebi gelmedi, ürün provizyonda zaten şu an talep gelse anında iptal olur deniyor. Oturdum 2 gündür bekliyorum işlemin iptal olmasını. Provizyon süresi geçerse iade taksit taksit yapılacak. Limitim boşu boşuna kitlenmiş olacak bunlar yüzünden.

Ben iade edemedim hakem heyetine başvurdum 5 ay sonra paramı anca alabildim.
  • sucukluselo96 kullanıcısına yanıt

Yav anlatsalar durumu anlayacağım. Bir sürü yazı var nette şikayet var. İade edildi diyor HB ama 40 gün geçti gelmedi diyenleri falan görünce. Bana 2-8 iş günü sürer dediler ama kaç gün oldu diyenler var. Bekliyoruz bakalım. Hayır belki normali budur ama olumsuzlukları görünce korkuyor insan.

Bir de taksitle aldım, provizyon süresi içinde iade olursa taksit kapatma yapılıyor. Paniklememin sebebi de o biraz da. Provizyon süresi ne kadardır bilinmiyor yani ben bilmiyorum. Çünkü bazen çabuk bazen geç onaylanıyor alışverişler. HB ben ödedim diyor mesela, provizyon süresi iade talebi değerlendirmesinden önce kabul olur mu, olmaz mı net bilgi veren yok. 48 saat olacak gece 2 de . Tekrar bakacağım bakalım. Belki de provizyon onaylanırken, pos talepleri de değerlendiriliyordur. Bankaya soruyorum bunu, siz HB ile görüşün, iade talebi gelseydi şimdiye iade olmuştu diyor. Ulan bu sefer iyice tırsıyor insan   En sonunda o parayı alırım, o kadar da yapmaz HB adam dolandıracak değildir ama stress işte  

• Bulamıyorum, konuyu hortlatmak istemezdim çocuğum çok istiyor zor biriktirdiğim bir para yardımcı olur musunuz kendim teknisyenim

• arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım. Lenova cihazını kredi kartlarım müsait değil diye alamamamıştım 8.399 tl ye. Şimdi aynı özelliklerde 8.300 tl ye bunu buldum alınır mı bilginizi rica ederim.

https://www.trendyol.com/hp/pavilion-15-6-fhd-ips-amd-ryzen-7-4800h-16-gb-ram-geforce-gtx-1650-ti-512-gb-ssd-freedos-p-71340776

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytusemm -- 2 Şubat 2021; 15:59:59 >
  • Hala 8.399 TL ye alamadığım için kendime kızıyorum. Aynı ürün yok artık sanırım hepsiburada da farklı bir muadil model var o da 10 bin civarı. Buna benzer ne önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.