Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6'-GTX950M 4GB-W10 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
10
Favori
41.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bende ilginç bir şey anlatayım..şirkete bu laptopu aldık..ilk kurulum vs yaptım ..sonrasında fandan garip ses geliyor ama baya yüksek bir ses baya rahatsız edici..belki birşey girmiştir falan düşündüm ama nasıl girecek dedim olmaz oyle sey..üflüyorum geçiyor sonra yine başlıyor falan ...bende elektrik mühendisi ve eski pc toplayıcısı olarak dayanamadım garantiye gönderim 20 gün pc siz kalacağıma açıp kontrol edeyim dedim..8-10 tane vida var dikkatlice açtım..alt kapağı çıkardım oda ne fanda plastik bir parça sıkışmış..fabrikasyon hatası (allahtan küçük bişe unutmuş 10 dolar aylığa işçi çalıştırırsan makinede makasta unutur şişede ) neyse aldım düzeldi..ana kartın resmini de çektim nereye ssd takılacak çözemedim...

LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6"-GTX950M 4GB-W10

LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6"-GTX950M 4GB-W10

LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6"-GTX950M 4GB-W10LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6"-GTX950M 4GB-W10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 13 Haziran 2016; 9:51:23 >

• kndi soruma kendim cevap vereyim..m2 ssd slotu pilin yanında bakır soğutucu üstünde olacak şekilde yerleşiyor...ve samsung 850 evo M.2 SSD 120 yada 250 gb bu pcye uyuyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 13 Haziran 2016; 15:51:46 >
  • Merhaba ben de yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarı aldım. Ancak tek sıkıntım fifa lol oynarken çok ısınıyor bilgisayarın sağ tarafı yani enter tuşunun çevresi mesela ok tuşlarıyna fifa oynarken ellerim yanıyor resmen sizce fanda mı sıkıntı var yoksa hep mi böyle bu arada soğutucum yok almayı düşünüyorum önerirseniz sevinirim
  • 30-40 dakıka black ops 3 oynadım oyle asırı bır ısınma olmadı..
  • bendede sürekli kilitleniyor tepki vermiyor uyku moduna alıp düzeltiyorum böyle sorunu olan varmı ?
    nette gezerken oluyor daha çok sayfayı aşağı doru kaydırınca tekleme yapıyo akıcı kaymıyo
  • marcos_alonso M kullanıcısına yanıt
    Eğer ilk kurulum gibiyse İngilizce olsada kendim yapabilirim bi fikrin varmı bir de cihazı neden iade ettiniz bi mahsuru yoksa öğrenebilirmiyim.
  • batu2828 B kullanıcısına yanıt
    Kurulum aşamasındaki "dil, bölge, klavye seçimi ekranı"nda her şeyi seçtikten sonra o kutuların sol alt tarafında "Türkçe" yazan hafif silik bir yazı çıkacak. Ona tıklayınca kurulum yönergeleri tamamen Türkçeye dönüşecek.

Bilgisayarda muhtemelen elektrik kaynaklı bir problrm vardı ve bu yüzden daha ilk gün anakart yaktı. Ayrıca performansını beğenmediğimden tekrar aynı makinayı almak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnydn

Arkadaşlar bilgisayarı aldıysanız driver güncellemelerini kontrol edin, güncellemeyle birkaç sorunumu düzelttim ancak bir sorunum varki sizinle paylaşmak isterim;
    Bilgisayar şarjda değilken atıyorum %80 şarjı varken birden 'şarjınız %7 lütfen şarja takın' uyarısı çıkıyor, ardından 1-2 saniye içinde kendiliğinden kayboluyor ve tekrar güncel haline (%80e) geri dönüyor. Şu anlık bir sıkıntı yaratmıyor bu ancak kafamda soru işareti olarak kaldı, sizce neden oluyordur?

Bahsettiğin sorunun aynısı bende de var. Teknik servisi aradım ve bilgisayarıma uzaktan erişim sağladı ancak yarım saat kurcalamasına rağmen bir sonuç alamadık. Çünkü uyarıların ne zaman geleceği belli olmuyor. Bataryanın ölü olduğunu sanmıyorum. Bitirdiğim oyunlar 10 u geçer. Bilgisayarı çok yordum bana mısın demiyor ve bataryası aslında iyi çalışıyor. Sadece bu iki saniyeliğine gelen uyarılar garip günde 1 2 defa oluyor.

İkinci bir konu ekranda şifreleme sistemi getirdiyseniz windows bazen açılırken ekran kararıyor siz bilgisayar açılmadı sanabilirsiniz ama açıkmış gibi şifrenizi girin bilgisayar daha sonra açılıyor.

Bu iki sorundan başka zerre kadar problemi yok.

• Kullanan arkadaşlar bilgisayarı önerir misiniz? SSD taktırmayı düşünüyordum ama biraz olumsuz sanki yorumlar.
  • gt5 veya fifa daki ısı değeri 82-83 ün üstüne çıkıyor mu?

• İyi günler arkadaşlar,
    Yaklaşık 1 aydır bilgisayar inceliyorum. Aklımda SSD'li bir cihaz almak vardı ama fiyatlar uçmuş 😱 En son olarak gözüm bu modele takıldı. Sizce bu makinayı alıp SSD taktırıp kullansam bir sıkıntı yaşar mıyım ? Yorumlarınızı bekliyorum ona göre alacağım cihazı

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    SSDyi nasıl taktırıcaksın? Servis takmıyor diyenler var.
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    Cihazın garantisi bitince taktırmayı düşünüyorum. Ama benim için şu an cihazın kronik sorunu olup olmaması...

• brs_lfc B kullanıcısına yanıt
    Bu zamanda 2 yıl SSD olmadan kullanılmaz benim fikrim. Bu fiyatlar yüksek fiyatlar çünkü. Sizin kararınız tabiki.
  • Kragen kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Maalesef piyasa şu an için çok durgun, yapacak başka bir şey yok 😔

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruelly

Merhaba ben de yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarı aldım. Ancak tek sıkıntım fifa lol oynarken çok ısınıyor bilgisayarın sağ tarafı yani enter tuşunun çevresi mesela ok tuşlarıyna fifa oynarken ellerim yanıyor resmen sizce fanda mı sıkıntı var yoksa hep mi böyle bu arada soğutucum yok almayı düşünüyorum önerirseniz sevinirim

Isınma sorununu çözebildiniz mi?
  • Bu bilgisayarda DVD sürücüsü yok diyolar. Doğru mu ? Doğruysa kutudan harici DVD sürücüsü çıkıyor mu ?

• Teknosa'da GTX960M'li modeli 3699 TL. Sizce alınır mı ?

• Bugun mediamarktan bu urunu aldim bende.tek sknti ssd hdd olmamasi fakat ssd li modeline gectiginizde yaklasik 1000 tl fark edemek gerekiyor .ekran kartida 950m ve 960m arasundaki fark icin gereksiz bir artis olacakti.

• Isınma var mı hocam?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.