Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
25
Favori
83.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozandemir-

quote:

Orijinalden alıntı: albaycortez

hocam çarpma falan değil benim bahsettiğim fan sesi çok gürültülü uğultu var ve gerçekten sessiz bi ortamda kafa şişiriyor

belki toz birikmesinden kaynaklanan sıcaklığı düşürmek için fan daha hızlı çalışıyor olabilir. bi iç temizlik yapıp macunları fln yenileyin 1 seneyi geçtiyse laptop.

7.aya giriyoruz ve iç temizliğini yapamam garanti muhabbetleri sıkıntıya düşer cihaz sıcaklığı 35-41 derece arası geziniyor ama fan devamlı yüksek hızda çalışıyor arkaplanda yoracak bi uygulamada yok yeni ssd taktım bomboş bilgisayar
  • albaycortez kullanıcısına yanıt
    kasayı açmayın hocam. mümkünse servise yollayın ama siz açmayın. fanda bir sıkıntı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

kasayı açmayın hocam. mümkünse servise yollayın ama siz açmayın. fanda bir sıkıntı olabilir mi?

bilemiyorum oyun oynarken falan kulaklığı takıp öyle takılıyordum ama sakin bi ortamda gerçekten kafam şişiyor devamlı fan sesi geliyor
  • karadağlı123 K kullanıcısına yanıt
    kardeşim pes 2018 de ince ayar falan yaptın mı.. bende sizin laptobun i7 olanı var.. pes 2018 de çok düşük fps alıyorum.. kasıyor gibi oluyor.. nasıl aşabilirim bunu bir fikriniz var mı?
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    720p pes 2018 de sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadağlı123

720p pes 2018 de sıkıntı yok.

High ayarlarda Bir sıkıntı çıkmadan oynatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ayda bir fan temizligi ve termal macun yenilenmesini yapmak bilgisayariniza omur katar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • overwatch oynayan var mı arkadaşlar? performans nasıl acaba
    Edit: Ben aldım denedim arkadaşlar. 900p de texture medium diğerleri lowda 55-60 fps veriyor. Ama tabi her zamanki gibi gpu 62 derece olunca hemen 20 fpslere düşüyor. Böyle hızlı bir oyunda o fpslerde oynanmayacağı için iade ettim maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Arc Reactor -- 2 Ocak 2018; 10:34:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar, laptopa ssd takmayı düşünüyorum. Hdd'i de dvd yuvasına takmayı düşündüm. Aynı şekilde yükseltme yapan arkadaşlar varsa cihaz garantiden çıkıyor mu? Bir de dvd bölümü için hangi marka-model bir ürün kullandığınızı yazarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
  • Proph kullanıcısına yanıt
    ben yaptım hocam. hdd olan yere ssd taktım. CD sürücüsü olan yere de hdd taktım. belli bir süre böyle kullandım. CD sürücüsü lazım olunca yine çıkarttım. sadece hdd olan yere SSD takmak garantiyi bozmuyor. müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. ancak CD sürücüsü olan yeri söküp oraya hdd takmak sıkıntı yaratabilir dediler. hdd yuvası düşünürseniz aşağıdaki ürüne bakabilirsiniz. ben kullandım, hiç bir problem olmadı.

http://www.hepsiburada.com/dark-9-5mm-notebook-icin-slim-ekstra-sata-hdd-yuvasi-dk-ac-dsosd9-p-HBV0000031D4U

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 9.5 ve 12.7 kafamı karıştırmıştı. Manuel’de 9 mm yazıyor fakat Türkiye’de 9 mm kutu yok en düştüğü 9.5. O da sıkıntı yaratmıyor demek ki. Aslında tek vidayla dvd ye erişilebiliyor o yüzden garanti biraz esnek olmalı bu konuda. Peki işlemleri kendiniz mi yaptınız? Bilgisayarlarla haşır neşirim birkaç yıldır. Lakin daha önce yapmadım bu işlemi. Kolay gibi görünüyor. Yapabilirim diye düşündüm.

• Proph kullanıcısına yanıt
    yok hocam sıkıntı yaratmıyor. 12.7 mm olanı eski model laptoplar için. sadece az da olsa sıkışık oluyor ama bu bir anlamda iyi. hdd aparatı sallanmıyor içinde. evet ben kendim yaptım. sadece CD sürücüsüne takılı kapağı çıkarırken biraz zorlandım. usturuplu bir şekilde yaparsanız çıkıyor. internette videosu var.
  • Furkan0760 F kullanıcısına yanıt
    ****larindir.com da indirdim. en yüksek seviyede hiçbir kasma yapmadı.
  • Merhaba, bende de bu laptopun 80sr0082tx modeli var. SSD almayı düşünüyorum.

http://s.aliexpress.com/JJv2qieY?fromSns

Burada 512gb ı yaklaşık 426 TL'ye denk geliyor. Benim sorum bunu laptopun hdd bölmesine takabilir miyim?

• Arkadaşlar merhaba ben de driver yerinde hdd yi kullanmak ve hdd yerine ssd takmak istiyorum.Elimde önceki lenovo bilgisayarımda kullandığım sandisk ssd 128G var.Bunu hdd yerine takıp 510'un hdd sini cd yerinde kullanmak sizce ne kadar makul? Değer mi?
  • serdarzero kullanıcısına yanıt
    DVD kullanmıyorsan ve yer sorunu varsa değer hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarzero

Arkadaşlar merhaba ben de driver yerinde hdd yi kullanmak ve hdd yerine ssd takmak istiyorum.Elimde önceki lenovo bilgisayarımda kullandığım sandisk ssd 128G var.Bunu hdd yerine takıp 510'un hdd sini cd yerinde kullanmak sizce ne kadar makul? Değer mi?

yalnız bu işlemden sonra garantiniz varsa bozuluyor aklınızda bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozandemir- -- 31 Ocak 2018; 1:5:45 >
  • ozandemir- kullanıcısına yanıt
    garanti bozulmuyor. Ben yaptım sonra tekrar eski yerlerine çevirip öyle garantiye yolladım, sıkıntı çıkmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda ışık sızması problemi olan var mı acaba? Benim alt taraftan 4 5 yerden sızıyor. Servis çözebilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.