Şimdi Ara

Lenovo Ideapad 510 i7 7500U 80SV00H5TX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ekteki model ve özelliklerdeki lenovonun "Lenovo Ideapad 510 i7 7500U 80SV00H5TX" dizüstü bilgisayarını almayı düşünüyorum.
    Ağırlıklı olarak video ve fotoğraf düzenleme işlemleri için kullanacağım. Adobe premier,after effect,ps. gibi programlarda kullanacağım. Aslında bu modeli ilk olarak "MacBook Air Intel Core i5 1.6GHz / 2.7GHz 8GB 128GB SSD 13.3"" incelerken kıyaslamıştım.

Lenovo Ideapad 510 i7 7500U 80SV00H5TX için yorumlarınızı rica ederim. :)

• ekranda ışık sızması fanı aşırı sesli bir makina çoğunluklada ekrandaki ışık sızmalarından şikayetciler. bugün servise verdim. iade istedim. fan ve ekran değişimi diyorlar.

sen bilirsin ama bana soracak olursan pahalı ama al bir mac en azından kafan rahat olur uzun bir süre sorunsuz kullanırsın fiyat farkını da uzun kullanma ve sağlamlıga vermiş olursun.
  • eerdemm06 E kullanıcısına yanıt
    sizin ki yazdığım modelle aydımıdır? Aslında mac de "MacBook Air Intel Core i5 1.6GHz / 2.7GHz 8GB 128GB SSD 13.3" modelini kıyasladığımda lenovo performans olarak daha üstün görünüyordu, ama lenovoda ekran ve fanda problem varsa sıkıntı çıkarabilir :(

Mac de performans olarak yeterli olur mu pek emin olamadım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.