Şimdi Ara

Lenovo İdeapad 510 Bios Downgrade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimizde bu cihaz var ve şuan ki bios u sorunlu olduğu için eskisine dönmek istiyoruz.Nasıl yaparız bilgisi olan ?

• Bios ayarlarına gir ip310'da sol tarafta novo tuşu vardı notebook kapalı iken kürdan ile ona basılı tut. Hangi başlık altındaydı hatırlamıyorum şuan Backflash vb. bir ayar vardı o disabled'dır onu Enable yap savele çık. Daha sonra istediğin eski sürüme dönebilirsin. Lakin sıkıntı %100 bios kaynaklımı?

Belki başka sorun olabilir. Pek tavsiye edilmemekte bios downgrade. Stabiliteyi bozduğundan bahsediliyor. Bende bu yöntemle downgrade etmiştim herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Yinede dikkat etmekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snapsh0t.

Bios ayarlarına gir ip310'da sol tarafta novo tuşu vardı notebook kapalı iken kürdan ile ona basılı tut. Hangi başlık altındaydı hatırlamıyorum şuan Backflash vb. bir ayar vardı o disabled'dır onu Enable yap savele çık. Daha sonra istediğin eski sürüme dönebilirsin. Lakin sıkıntı %100 bios kaynaklımı?

Belki başka sorun olabilir. Pek tavsiye edilmemekte bios downgrade. Stabiliteyi bozduğundan bahsediliyor. Bende bu yöntemle downgrade etmiştim herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Yinede dikkat etmekte fayda var.

Hocam yabancı forumlardan vs araştırdığım kadarıyla öyle, sorun şu ekran kartı 62 dereceye ulaştığı anda kendini 400 mhz ye çekiyor ve hiçbir şey oynanmaz hale geliyor.Teşekkürler yardım için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.