Şimdi Ara

Lenovo Ideapad 330-15ARR AMD Ryzen 3 2200U 4GB 1TB Radeon 535 Freedos 15.6' - 2175 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
7.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne bekliyorsun 2000 TL verdiğin laptoptan. i3 7020u dan daha iyi işlemcili ekran kartlı bir model, amd a serilerinden iyi. Mediamarkt da uzun süre 2800-3000 arası satılmış w10 modeli. Adı üstünde bütçe, sen 3 bin çıkarabilirsin ama başkası çıkaramıyor işte. Bu laptopta uzun süre 2400-2500 fiyat etiketindeydi bu indirimle buraya çektiler. Senin mantığına göre bir 1000 daha koyalım uçalım ne dersin böyle böyle bütçeyi 10k yaparız olur biter.
  • uzak durun almayın.. 2200 tl niz varsa sabredin biriktirin bekleyin..
    2200 liranıza değer veriyosanız çöpe atmayın.. bu makinayı az daha alıyordum.. 8 gb ram olanı 1999 tl ye satıldı..
    alanlar şuan iade etme savaşı veriyor..

bu devirde 3000 tl nin altında i5-ryzen5 işlemcinin altında cihaz almayın..
    FHD olmasada olur ama 3000 tl nin altında verim alabileceğiniz makina bulmak zor..

tekrar söylüyorum 2000 tl niz varsa acele etmeyin biriktirin sabredin.. 1000 tl bütçe çıkmak kolay olmayabilir ama ileride keşke dersiniz bu cihazı alırsanız
  • Dolar kuru yüzünden 2200liralık cihazlara göre fiyat/performansı fena değil, 1000 lira koyarsanız swift 3 var sağlam makine ama herkesin biriktirme durumu bir değil kimi 10 ayda anca 1000 biriktiriyor yana koyup, kronik sorunları varsa alınmaz ama yoksa alınabilir kullanıcı yorumu lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Ne bekliyorsun 2000 TL verdiğin laptoptan. i3 7020u dan daha iyi işlemcili ekran kartlı bir model, amd a serilerinden iyi. Mediamarkt da uzun süre 2800-3000 arası satılmış w10 modeli. Adı üstünde bütçe, sen 3 bin çıkarabilirsin ama başkası çıkaramıyor işte. Bu laptopta uzun süre 2400-2500 fiyat etiketindeydi bu indirimle buraya çektiler. Senin mantığına göre bir 1000 daha koyalım uçalım ne dersin böyle böyle bütçeyi 10k yaparız olur biter.
    ne bekliyordun bu makineden, far cry oynamayi mı? ona bakarsan 1050ti altında laptop da alınmaz. çıkar 5bini, 3bini çöpe atma

• K4RT4L kullanıcısına yanıt
    ben ne demişim aynı şeyi yazmamışmıyım?? iyi okusana 1000 tl çıkmak herkes için kolay olmayabilir diye iyi oku önce..

benimki bir tavsiye.. 1999 tl ye birebir aynı cihazın 8gb ram lisi satıldı kartı bile girdim alacaktım..
    iyice araştırdım.. 2000 tl veriyorum kardeşim paramın karşılığını bekliyorum..

bizde sokaktan toplamıyoruz parayı.. bizde diyoruz zaten 1000 tl çıkmanın kolay olmadığını.. lakin tavsiyede bulunup yönlendiriyoruz.. sabredin biriktirin diyoruz.. yazı beklesin alacak olan.. adamı pişman edecek bir makina olduğunu söylüyorum bunun neresi kötü??

hadi bak kendine işine..
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    verdim bi üstte cevabını.. oyunu sen git oyna.. herkesin kendine göre bütçesi var imakanı var 2000 tl yi verebilecek adam sabretsin az daha koysun bütçe ayırsın biriktirsin daha mutlu olur diyorum BUNU BEKLİYORUM! oldu mu?

şu örnekleriniz yokmu şunumu oynamayı bekliyon diye.. hey Allahım yaa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 19 Mart 2019; 20:58:42 >
    Ben kendi işime bakıyorum da konuya gelip almayın etmeyin diye kabadayı misali gelen sen, ben değil. ''uzak durun almayın'' diyende sen. Neyse iyi akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4RT4L -- 19 Mart 2019; 20:58:55 >
  • İ5 8250 rx 550 makine arayan pm atsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

verdim bi üstte cevabını.. oyunu sen git oyna.. herkesin kendine göre bütçesi var imakanı var 2000 tl yi verebilecek adam sabretsin az daha koysun bütçe ayırsın biriktirsin daha mutlu olur diyorum BUNU BEKLİYORUM! oldu mu?

şu örnekleriniz yokmu şunumu oynamayı bekliyon diye.. hey Allahım yaa..
    2 bin tlsi olan ve daha fazla veremeyecek adam alabilir bunu. ofis işleri için yeterlidır, film dizi için yeterlidir. pes 2012 çalıştırır.

forumda niye kabadayılık yapayım şakamısın ya.. almayın pişman olursunuz diyorum araştırın forumda konu başlığı var aynı makinanın.. ben daha bikaç ay evvel alıp tecrübe edinenleri söylüyorum.. bende alacaktım diyorum yoksa banane alan alsın..

biz burda F/P ürünleri alıyoruz ve sunuyoruz.. olumlu olumsuz her tecrübemizi paylaşıcaz en azından araştırmaya yönlendiricez..
    bende bu cihaz için acele etmeyin sabredin daha mutlu olursunuz diyorum..
    Asıl şaka sensin sana diyorum ki 2000 TL lik laptoptan ne bekliyorsun? Belli ki geri adım atmayan birisin. Ben geri adım atarım da bu yazdıkların insana geri adım değil cevap verme gereksinimi doğuruyor. Son kez yazıyorum 2000 TL max. bütçesi olan ne alsın 2 sene sonra biriktirip alsın madem senin mantıkla o vakte kadar hesap makinesiyle idare etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

forumda niye kabadayılık yapayım şakamısın ya.. almayın pişman olursunuz diyorum araştırın forumda konu başlığı var aynı makinanın.. ben daha bikaç ay evvel alıp tecrübe edinenleri söylüyorum.. bende alacaktım diyorum yoksa banane alan alsın..

biz burda F/P ürünleri alıyoruz ve sunuyoruz.. olumlu olumsuz her tecrübemizi paylaşıcaz en azından araştırmaya yönlendiricez..
    bende bu cihaz için acele etmeyin sabredin daha mutlu olursunuz diyorum..
    Bir indirim mi bekliyorsunuz, sabır derken?

• Herkesin yorumu kendince haklı ama ne kadar ekmek o kadar köfte demişler 2200 alınabilecek iyi bir bilgisayar para biriktirip daha iyisini zaten alabilrisin kronik arızası yoksa alan alsın.
    R535 oyun fpsleri:https://www.youtube.com/watch?v=v5Smj2Y2JcY&t=66s

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Yaza dogru karne indirimi neden olmasin.. maasindan harcligindan kirpa kirpa biriktirebilecek neden olmasin.. ayrica 6 taksitle pesin fiyatina alinabilecek var.. benim dusuncem.. herkes uymak zorunda degil.. ben bu cihazi alacaktim butcem 2500 du.. ama bekleme karari aldim ve 700 daha fazla odeyip daha iyi bir makina aldim.. suan memnunum.. lenovoyu ayni bu cihazin 8 gb ram olanini alip umarim iade alirlar diye iade olayina giren 2 kisi bu forumda var sadece.. eski konu basliginda.. doviz yerinde durmuyor fiyatlar oynak.. ben tsm 4 aydir laptop alacagim bekledim butcemi arttirdim 2200 tl az para degil benim icin degerli..

Zaten bu yuzden almayin diyorum bekleyin sabredin biriktirin daha iyi yapmisim dersiniz diyorum 4 ay kac kere kredi karti girip girip bazi cihazlarin kapisindan dondum simdi iyi ki beklemisim diyorum sirf bu tecrube bile alacak olanlara yeter bence.. iyice arastirin uzun vadede beklentiniz artarmi? Bir dusunun diyorum 2200 ustune 1000 koymanin kolay olmadigini kendim ilk yorumumda soyledim zaten..

Her paylastigimiz f/p urunu olmayabilir lakin soyluyorum 1 ay evvel ayni cihazin 8gb ramlisi 1999 tl ye saticisi yine hb idi.. o tarihten bu yana euro 0.17 kr artti.. piyasa firsatci piyasasi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Rensjem kullanıcısına yanıt
    alanlardan cihazdan çok ses geldiği ve ısındığı fanların aşırı ses yaptığı yorumları gelmişti..
    al kardeşim sen al.. ben tavsiyemi ve 4 aydır araştırma deneyimimi sundum.. KİMSE UYMAK ZORUNDA değil..

geri adım attırabilirsem alıcıya ne ala.. 1 ay önceki konuyu araştırın..
    makina aşırı ısınıyor.. fanlarından çok ses geliyor.. ayrıca HB de cihazdan fazla var çok iade almışlar bant kısmı açılmış cihazlar gönderilmiş alıcıya..

2000 tl benim için kıymetli diyorum alacak olanlarada değerini bilin diyorum bekleyin biriktirin iyi araştırın bekletiniz ileride artarsa diye kendinize sorun diyorum..

sen buna uymak zorundamısın?? değilsin özgürsün..

yabancı kuralı 14.. (ALMA KARDEŞİM OYNATMA) olay bu..

ben daha yorum yazmıyorum.. f/p ürünü değil bence.. uzun vadede pişman edecek bir cihaz bence..
    tutup oynayın pubg oynayın demiyorum ama internette 7-8 sayfa açmaya başlayınca tarayınız dolmaya başlayınca hatırlarsınız..

lakin 1 ay evvel 1999 tl den son 30 adet diye günlerce satılan makina bu.. son güne son saate kadar 26 ya düştü o son 30 adet..
    araştırın bekleyin inceleyin diyorum kimse bana uymak zorunda beni dinlemek zorun değil..

beklentim net olarak insanlar pişman olmasın mutsuz olmasın keşke demesin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 19 Mart 2019; 21:38:29 >

• Yalniz onceki cihaz acer markaydi ve 8 gb degil 4 gb ram vardi.

Açılan Konu linkini atar mısın? Bu arada kırdıysam kusura bakma seninle aynı çizgiden gitmemiz mümkün görünmüyor uzatmaya gerek yok, verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.