Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 N500 KULLANICILARI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
1
Favori
98.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR BİŞEYDE YARDIM İSTİCEM. pc yi lcd ye bağladık ama tamam flim isliyebiliyorum hd. ama benim istediyim pc ekranını lcd ye tam nasıl oturtabilirim ya cok yayıyoo yada kücük kalıyoo. yardım ederseniz sevınırım.
  • LCD den ekran ayarları ile oynadınız mı? bende ilk taktığımda çok yayyılyordu ama LCD nin ekranı ayarlayan bir tuşu varya hani 4:3 , tam ekran , full vb gibi şeyleri yapıyor o tuş ile ayarladım şimdi tam oturuyor
  • tv den hic denemedim bide oyle denıyım bakıyım insallah olur . teşekürler.
  • pc'den ekran çözünürlüğünü değiştirerek de oluyor.
  • HDMİ den bağladığında ve bağladıktan sonra PC yi açtığında zaten zaten otomatik olarak 1920x1080 görüyor farklı çözünürlük isterseniz o ayrı tabi ama niye ekranın kenarlarında boşluklar kalsın ki?
  • tv ekranından tasıyo goruntu bırasdan tekrar dnıcm insallah aynı sorunla karsılasmam. flimdende görüntüler eklerim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: cLas_cocuq

tv ekranından tasıyo goruntu bırasdan tekrar dnıcm insallah aynı sorunla karsılasmam. flimdende görüntüler eklerim .

ne oldu sorununuzu halledebildiniz mi?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cLas_cocuq

tv ekranından tasıyo goruntu bırasdan tekrar dnıcm insallah aynı sorunla karsılasmam. flimdende görüntüler eklerim .

ne oldu sorununuzu halledebildiniz mi?

evet halettım tv dekı bır ayardan tam piksl ve normal dıye ıkı ayar var tam bıkselı sctıyımde goruntu tam oturuyor. sımdıde resımlı eklıyorum.
  •  LENOVO (IBM) 3000 N500 KULLANICILARI

LENOVO (IBM) 3000 N500 KULLANICILARI
  • 1080 p görüntülerde müthiş oluyor yani kocaman bir monitörünüz oluyor resmen
  • Bende bu makinadan aldım.Gayet güzel yapmışlar.XP SP3 yükledim.2 gb da kingston ram taktım.Deneme amaçlı SWAT 4 yükledim.Oyunu güzel calıştırdı.Ama ThinkVantage® Rescue and Recovery® 4.21'i yüklemek gibi bir hata yaptım.Pcyi resetledikten sonra XP acılmadan rescue ve recovery devreye girdi ve çıkmadı.Sistem açılmadı.Ne yaptıysam olmadı.Son çare bir daha formatladım.Size tavsiyem ThinkVantage® Rescue and Recovery® 4.21 i yüklemeyin.Onun dısında hiç bir sorun yok.Birde her seyi yükledikten sonra bir yedeğini alın.Driverlerını tekrar yüklemekle uğraşmayın.
  • Arkadaşlar bende bu makinadan aldım 2 gb ram taktım ve vista ultimate yukledim.Canavar gibi çalışıyor fakat şarj azalınca çok gıcık bir sinyal sesi veriyor.Ayrıca bu sinyal sesini bayagı seri veriyor.Bu sesi susturmayı bilen varmı? Bios'a baktım bulamadım.Vista'da batery özelliklerine baktım yine bulamadım...
  • ARKADAŞLAR BENDE STREO KARISTIRICI YOK KARSI TARAFA MUZİK DİNLETEMİYORUM.GİRİŞ VE MİKROFON VAR MİKROFON İŞARETLİ OLDUGUNDA SES GÜZEL GİDİYOR AMA GİRİŞ İŞARETLEYİNCE KARSI TARAFA MÜZİK SESİ GİTMİYOR BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  • evet arkadaşlar bu bitim sesi nası bişi ya nası kapatıcaz onu cok gıcık bi ses yurek hoplatan cinsten :D bu arada calıstırabildiğiniz oyunlar varsa bizle paylaşın. ben hitman 4 yukledim. yemedi agır kaldı :D
  • http://www.insankaynaklari.com/ikdotnet/IcerikDetay.aspx?KayitNo=10470

Çin menşeli bilgisayar üreticisi Lenovo, 2005 yılında IBM’in kişisel bilgisayarlar bölümünü alarak kısa sürede dünyanın en büyük bilgisayar şirketleri arasına girmeyi başardı
  • dün laptobumu lcd tv ye bağlayarak 1080p cözünürlükte ful hd flim izledim ve hic bir şekilde herhangı bir takılma gibi bir sorun olmadı gayet akıcı ve mükemmel görüntüler eşliyinde izledim tek sorun ful hd flim izleyince tekrar sd yayın izlenmiyoo
  • Zaten full HD bunun için var ama bizler full HD panel alıp sonra SD yayın izlemeye çalışıyoruz ve diyoruzki bu alet kötü
  • Arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyorum ancak yakından inceleme fırsatım yok. Alan arkadaşlasr bi kaç foto eklesede cihaz hakkında fikrimiz olsa.
  •  LENOVO (IBM) 3000 N500 KULLANICILARI

• şöyle bol resimli inceleme adresi verebilecek veya inceleme yapabilecek arkadaş varmı.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.