Şimdi Ara

Lenovo G560 leptop açılmıyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Lenovo G560 leptop açılmıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar benim leptopta powere basıyorum powere ledi batarya ledi ve bilgisayar olan led yanıyor fakat silindir yanmıyor açıkçası powere basıyorum bu 3 ü yanıyor sonra PC açılmadan kapanıyor ne olur yardım edin bıktım illetten.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj

bir sürü sebep olabilir bu konuda.Daha önce bir şey oldu düşürme tarzı çarpma veya hasar ?

Yada en temizi garanti kapsamında ise servise vermeniz,lakin format değilde sorunun çözümünün bulunmasın için.
    |
    |
    Bahsedilenler: bannerlord32

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Batarya pilini çıkartarak direk prize takıp açmayı dene. Açılmamasının bir çok sebebi olabilir. Düştüğünde anakart üzerinden bir parça da ya da anakartta sorun oluşmuş olabilir. Detaylıca bakılması lazım.
    |
    |
    1- Açma/Kapama düğmesi(on/off button) bozulmuş olabilir.
    2- Usb portları pinleri kırılmış ve şasi yapıyor olabilir. Pinlerin birbirine değmemesini sağlayın.
    3- Ana pil kaynaklı olabilir. Ana pili çıkart açma kapama düğmesine 5-6 defa bas pili tak ~15dk şarjda bırak ve tekrar çalıştırmayı dene.
    4- Bios'ı sıfırlamayı deneyin. Button pili çıkarıp 1-2 dk bekleyin ve geri takın.
    5- Darbeye bağlı ram yerinden çıkmış olabilir.
    6- Anakart kaynaklı olabilir.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.