Şimdi Ara

LENOVO G555 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenevo'nun fiyat performans notebooku G555 aldım geçen hafta beklentilerimin üzerinde performanslı çıktı. Alacak arkadaşlara belki küçük bi faydamız olur.

LENOVO G555 inceleme

Ekranı ışık seviyesi yükseltilince çok kaliteli.

LENOVO G555 inceleme

Klavye tasarımı. Tuşları kaliteli.

AMD M320 işlemci cpu-z görüntüsü. İşlemci beklentilerimin çok ötesinde performanslı.

Anakart çipsetler cpu-z görüntüsü.

Ati Mobility Radeon HD4200 gpu-z görüntüsü. Test Driver Unlimited, NFS Most Wanted, Fifa 2010 normal ayarlarda takılmadan oynatıyor. Denediğim oyunlar bunlar.

Windows 7 Ultimate performans derecelendirmesi.

• Aynı model olduğundan emin değilim ancak yan sınıfın projeksiyon için aldıkları cihaza benziyor. Power point sunumunda kastığına şahit olduk hep beraber. Pek de f/p ürünü sayılmaz bana göre PP de kasan bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

Aynı model olduğundan emin değilim ancak yan sınıfın projeksiyon için aldıkları cihaza benziyor. Power point sunumunda kastığına şahit olduk hep beraber. Pek de f/p ürünü sayılmaz bana göre PP de kasan bir ürün.

Aynısı değildir hocam bu. Ofice uygulamarını açamayan bilgisayar nasıl Fifa 2010 oynatır.
  • İnceleme için tşkr.Nereden aldınız ve fiyatı ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rınco

İnceleme için tşkr.Nereden aldınız ve fiyatı ne kadar ?

Rica ederim. hizlial.com dan aldım 770 TL ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neron23

quote:

Orijinalden alıntı: rınco

İnceleme için tşkr.Nereden aldınız ve fiyatı ne kadar ?

Rica ederim. hizlial.com dan aldım 770 TL ye.

Teşekkürler bilgi için,ürün tükenmiş hiç bir yerde bulamadım.
  • arkadaşlar bu bilgisayarın ekran görüntüsüne hiç alışamadım daha doğrusu beğenmedim . renkleri çok canlı değil, ekran ışığını en üst düzeye getirdiğim halde diğer laptopumla (acer ekrankartı ge force 512 mb) o kadar aydınlık değil. win7 starter'dandır dedim, ultımate yükledim değişen olmadı. bundan çok daha düşük özellikli eski laptopların bile ekran görüntüsü daha kanlı canlı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.