Şimdi Ara

Lenovo G510 Notebook Kullanıcılar Platformu (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.400
Cevap
27
Favori
124.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amd 8750m li i5 lenovo g510 um vardı birden kapanmıştı. Pcciye verdiğimde anakart değişicek diyip 450 lira istedilrr yaptırmadım ben buna şimdi amd yerine 740m li bi anakart taktırabilirmiyim birde hangi seri numarası felan olacak bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bendede i7 li hd8750m li g510 var. Bilgisayara birkaç gün içerisinde format atabilirim şuan windows 8 yüklü. Sizin kullanım deneyimlerinize göre oyun perfromansı ve normal performans bakımından(açılış hızı, yazma hızı vs.) hangi windows sürümünü yüklemeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener1907osman -- 26 Haziran 2016; 19:26:54 >
  • MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    hocam sıfırlamayı yaptım şimdi lenova'ın kendi uygulamalarının hepsi gitti önemi olan var mıydı ? Siz herhangi bir program yüklemesi yaptınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

hocam sıfırlamayı yaptım şimdi lenova'ın kendi uygulamalarının hepsi gitti önemi olan var mıydı ? Siz herhangi bir program yüklemesi yaptınız mı ?

sadece energy manager uygulamasını yukledim hocam başkada birşeye ihtiyaç yok zaten. boşa gereksiz programlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fener1907osman

Beyler bendede i7 li hd8750m li g510 var. Bilgisayara birkaç gün içerisinde format atabilirim şuan windows 8 yüklü. Sizin kullanım deneyimlerinize göre oyun perfromansı ve normal performans bakımından(açılış hızı, yazma hızı vs.) hangi windows sürümünü yüklemeliyim ?

hocam windows 10 tavsiye ederim ben 1 yıla yakındır kullanıyorum hiç sıkıntısını görmedim yanlız 29 temmuzda geçiş hakkı kalkıyor geçecekseniz acele etmenizi öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transskek

Amd 8750m li i5 lenovo g510 um vardı birden kapanmıştı. Pcciye verdiğimde anakart değişicek diyip 450 lira istedilrr yaptırmadım ben buna şimdi amd yerine 740m li bi anakart taktırabilirmiyim birde hangi seri numarası felan olacak bilen var mı

hocam sanmıyorum olacağını çünkü donanım uyumsuzluğu olabilir. her cihazın kendisine ait anakart sürümü vardır. yinede araştırın ama zannetmiyorum. olsa burada herkes ekran kartı degişimi yapardı :)
    Energy manager uygulamasını nerden yüklediniz hocam link verebilir misiniz son olarak çok teşekkürler bu arada :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 26 Haziran 2016; 20:17:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

quote:

Amd 8750m li i5 lenovo g510 um vardı birden kapanmıştı. Pcciye verdiğimde anakart değişicek diyip 450 lira istedilrr yaptırmadım ben buna şimdi amd yerine 740m li bi anakart taktırabilirmiyim birde hangi seri numarası felan olacak bilen var mı

hocam sanmıyorum olacağını çünkü donanım uyumsuzluğu olabilir. her cihazın kendisine ait anakart sürümü vardır. yinede araştırın ama zannetmiyorum. olsa burada herkes ekran kartı degişimi yapardı :)

Hocam peki lenovoya götürsem desem birader böyle böyle bozuldu parasıyla yaparlarmı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

quote:

Hocam peki lenovoya götürsem desem birader böyle böyle bozuldu parasıyla yaparlarmı?

Tabiki yaparlar hocam servisi arayıp yine sorun ama biraz maliyetli yapıyorlar..

• quote:

Energy manager uygulamasını nerden yüklediniz hocam link verebilir misiniz son olarak çok teşekkürler bu arada :)

Buyur hocam http://support.lenovo.com/tr/tr/products/laptops-and-netbooks/lenovo-g-series-laptops/lenovo-g510-notebook?TabName=Downloads&linkTrack&beta=false

Buraya gir lenovo g510u bul Windows 8in enerji yönetimini indir

Teşekkürler hocam burdan indirince eski arayüzle geldi uygulama ama ben sıfırlarken yerel disc d ye dokundurtmamıştım orda driverlards buldum setup ı ordan yükledim , one recorvery keyi de yükledim ordan ama bu haliyle işe yarar mı bilmiyorum d deki dosyalar duruo aslında :) zaten kullanmam ama memnunum şuan

• quote:

Teşekkürler hocam burdan indirince eski arayüzle geldi uygulama ama ben sıfırlarken yerel disc d ye dokundurtmamıştım orda driverlards buldum setup ı ordan yükledim , one recorvery keyi de yükledim ordan ama bu haliyle işe yarar mı bilmiyorum d deki dosyalar duruo aslında :) zaten kullanmam ama memnunum şuan

D silinmez zaten hocam o kisimdanda driverlere erişebilirsiniz rica ederim Güle güle kullanin :)

• Arkadaşlar merhaba. G510 notebookum var. HDD Caddy alacağım, kullanan varsa tam uyumlu marka model tavsiye edebilir misiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Energy Manager ne işe yarıyor?

aslında pek işe yaramıyor pille kullanmıyorsan. bendeki sürümünde toz temizleme var o özellik için kurdum bende.
  • quote:

Hocam selamlar, One Key Recovery ile Windows 8.1' e döneceğim. Güncellemeleri kapatacağım direkt. Güncellemelerde inmesi gereken birşey olur mu? Kendim elle driver kurmama gerek var mı?

W 8.1' e dönme sebeblerim:

* Aşırı ısınma

* Ses driverinin W 8.1' deki gibi uyumlu çalışmaması. W 8.1' de yüksek ve çok kaliteli ses olurken, W 10' da düşük ve kötü oluyor.

hocam hiç bilgim yok o konuda inan ne desem yanlış olur. deneyip göreceksin inşallah sorunsuz halledersin.
  • quote:

Önceden çokça defa yaptım da merak ettiğim kendim ekran kartı sürücüsünü güncellemeli miyim yoksa dokunmamalı mıyım?

Ama dokunmayacam, sorunsuz şekilde çalşıyor çünkü.

Siz W 8.1 mi kullanıyorsunuz yoksa W 10 mu?

Sorun olmaz diye düşünüyorum ama windows 8.1in sürücüsünü kursanız daha iyi olur tabiki. ben windows 10 kullanıyorum hocam sadece sesi az çıkıyor ama pek etki etmiyor bana..
    hocam utorrent ile bişiler indirirken sebebi bilinmeyen hata bulundu diyip yeniden başlatıyor arada windows 10 ile karşılaşıyorum böyle bir sorunla neden dolayı acaba napabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TedMosby -- 8 Temmuz 2016; 16:45:34 >
  • quote:

hocam utorrent ile bişiler indirirken sebebi bilinmeyen hata bulundu diyip yeniden başlatıyor arada windows 10 ile karşılaşıyorum böyle bir sorunla neden dolayı acaba napabilirim

büyük ihtimal utorrentte sıkıntı var hocam windows 10dan kaynaklanacağını düşünmüyorum. programı silip tekrar yüklemeyi deneyin olmazsa başka torrent deneyin.
  • Wireless sorunu yaşayıp çözebilen var mı arkadaşlar?

Bu aralar sürekli wireless bağlantım gidiyor. Çevrede ki hiçbir ağı görmüyor bilgisayar. Bir süre sonra tekrar tüm ağları görmeye başlıyor ve kendi ağıma bağlanıyorum.

Çok can sıkıcı bir durum. Driver'ı kaldırdım, güncel driver yükledim değişen birşey yok.
  • arkadaslar g510 i7 işlemcilisini almayı dusunuyorum foruma sormak ıstedım sızce almalımıyım kronık sorunları falan varmı veya nelere dıkkat etmem lazım?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.