DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
lenovo format
36
Cevap
3
Favori
64.440
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      110 Mesaj
      04 Temmuz 2007 15:49:57 Konu Sahibi
      arkadaşlar lenovo 3000 N100 dizüstüne format atıcam yalnız ekrarn kartı ses kartı gibi donanimların kulum dosyalarını nerden bulabilirim ???

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Vesaire Gerisi HİKAYE...
    • Teğmen
      110 Mesaj
      05 Temmuz 2007 12:31:42 Konu Sahibi
      bir cvp yok mu

|
      |

Vesaire Gerisi HİKAYE...
    • Emekli Yönetici
      3122 Mesaj
      05 Temmuz 2007 18:38:13
      Formatı Access Lenovo Tusuyla Atabilirsiniz Yani Recovery İle Kurabılırsınız
      cd den Yuklersenız Tum Fabrıkasyon Ayarları Kaybedersınız.

|
      |

• Çavuş
      48 Mesaj
      10 Temmuz 2007 06:15:25
      www.lenovo.com

|
      |

• Yarbay
      4536 Mesaj
      05 Ağustos 2007 10:56:13
      acces lenovo tuşu ile de atamadım format :(

|
      |

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
      • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil
    • Yarbay
      2561 Mesaj
      13 Ağustos 2007 17:52:39
      bilgisyarim üzerinde ACCESS IBM diye bi tüş war

bilgisyari resetle ve bios girer gibi acilir acilmaz o tüşa bas ve karşina bi panel gelir orda yazar zaten format istiyosan format atar

ve sen bişe yapmassin herşeyi kendisi yukler anti virus programina kadar :)

|
      |

Kişisel Site -- Sınırsız VPN İçin ÖM Gönderebilirsiniz

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

• Çavuş
      69 Mesaj
      15 Aralık 2007 20:13:57
      Öyle Olmuo İste Format Falan Yazmıo Restore Falan Var Denedim Pc de acılmıo simdi acil yardım lütfen pm il de ulasabilrsiniz ...

|
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      01 Ocak 2008 21:17:42
      Arkadaşlar bende Yeni LENOVO (IBM) 3000N N200 aldım.Ama bana geşdiğinde işletim sistemi Free dos.Ben xp yüklemek istiyorum normal masaüstüne yükler gibimi yükleyecez nasıl yapacaz yardımcı olabilirmisiniz...

|
      |

Demokrasi, iki kurtla bir kuzunun yemekte ne yiyeceğini oylamasıdır. Özgürlük ise; tam teçhizatlı bir kuzunun oylamaya karşı çıkmasıdır
    • Yüzbaşı
      364 Mesaj
      01 Ocak 2008 22:45:30
      quote:

Orjinalden alıntı: yarkanavci

Arkadaşlar bende Yeni LENOVO (IBM) 3000N N200 aldım.Ama bana geşdiğinde işletim sistemi Free dos.Ben xp yüklemek istiyorum normal masaüstüne yükler gibimi yükleyecez nasıl yapacaz yardımcı olabilirmisiniz...

Dostum öncelikle buradan modeline uyan driverları indirmen gerekli...
      http://www-307.ibm.com/...Page.vm&sitestyle=lenovo

|
      |

*Mal cimrilerde, Silah korkaklarda, Yönetim de akılsızlarda olursa iş bozulur...
    • Er
      7 Mesaj
      02 Ocak 2008 23:38:05
      bende 3000 n100 war formata atcam dediğiniz access recovery tuşuyla ama o tuş hangisi onu bilmiorum yardımcı olurmusunuzz

|
      |

• Er
      7 Mesaj
      05 Ocak 2008 01:01:04
      o tuşu buldum bnden windows şifresi istioor onuda blmiorum yardımcı olursanıss sewinirim

|
      |

• Teğmen
      195 Mesaj
      07 Ocak 2008 15:31:50
      ben bugun rescue and recevory sayfasından sorunsuz kurdum taam 2 saat sürdü hiç bir şekilde zorluk çekmedim. ne bir şifre nede bir cd istemedi.

|
      |

• Teğmen
      195 Mesaj
      07 Ocak 2008 17:01:26
      arkadaşlar sık sık buradaki update leri bilgisayarınıza yükleyinhttp://www-307.ibm.com/...enovo&lndocid=MIGR-66956

|
      |

• Teğmen
      195 Mesaj
      08 Ocak 2008 11:31:04
      Lenovo ya rescue and recovery sayfasından suya sabuna dokunmadan format atma aşağıda detaylı şekilde anlatılmıştır. bu uygulama tarafımdan iki kere uygulanmış olup herhangi bir sorun çıkartmamıştır. umarım işinize yarayacaktır.

1. laptopun power düğmesine bastıktan sonra ilk çıkan sayfada recovery tuşuna basın ve rescue and recovery sayfasına girin (bu sayfaya giriş biraz uzun sürüyor)

2. sayfa açıldıktan sonra sol taraftaki menüden rescue and recovery kısmından
      -- restore your system yazısını tıklıyoruz.

3. ekrana gelen sayfada
      -- restore my hard drive to the original factory state seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

4. sonraki sayfada
      -- I do not want to save any files seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

5. sonraki sayfada NEXT tuşuna basıyoruz. ekranan gelen kutucuğa ok diyoruz.

6. ekrana gelen "product recovery" sayfasında İLERİ butonuna basıyoruz.

7. gelen sayfada I accept there terms and conditions seçeneğini işaretleyip İLERİ butonuna basıyoruz.

8. gelen sayfada Full factory seçeneğini işaretleyip İLERİ + İLERİ butonuna basıyoruz.

makina kendini formatlamaya başlıyor. toplamda bu işlem 2 saat sürüyor.

bu açıklamadaki formatlama LENOVO 3000 N200 serisi laptop ile yapılmıştır.

formatladıktan sonra ilk iş olarak bu linkteki laptopunuz güncellemelerini yapmanız yararınıza olacaktır.
      http://www-307.ibm.com/...enovo&lndocid=MIGR-66956

|
      |

• Yüzbaşı
      782 Mesaj
      08 Ocak 2008 16:15:57
      quote:

Orjinalden alıntı: k@r@bey

Lenovo ya rescue and recovery sayfasından suya sabuna dokunmadan format atma aşağıda detaylı şekilde anlatılmıştır. bu uygulama tarafımdan iki kere uygulanmış olup herhangi bir sorun çıkartmamıştır. umarım işinize yarayacaktır.

1. laptopun power düğmesine bastıktan sonra ilk çıkan sayfada recovery tuşuna basın ve rescue and recovery sayfasına girin (bu sayfaya giriş biraz uzun sürüyor)

2. sayfa açıldıktan sonra sol taraftaki menüden rescue and recovery kısmından
      -- restore your system yazısını tıklıyoruz.

3. ekrana gelen sayfada
      -- restore my hard drive to the original factory state seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

4. sonraki sayfada
      -- I do not want to save any files seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

5. sonraki sayfada NEXT tuşuna basıyoruz. ekranan gelen kutucuğa ok diyoruz.

6. ekrana gelen "product recovery" sayfasında İLERİ butonuna basıyoruz.

7. gelen sayfada I accept there terms and conditions seçeneğini işaretleyip İLERİ butonuna basıyoruz.

8. gelen sayfada Full factory seçeneğini işaretleyip İLERİ + İLERİ butonuna basıyoruz.

makina kendini formatlamaya başlıyor. toplamda bu işlem 2 saat sürüyor.

bu açıklamadaki formatlama LENOVO 3000 N200 serisi laptop ile yapılmıştır.

formatladıktan sonra ilk iş olarak bu linkteki laptopunuz güncellemelerini yapmanız yararınıza olacaktır.
      http://www-307.ibm.com/...enovo&lndocid=MIGR-66956

+1231242435 .Ellerine sağlık... yapamayan arkadaşlar için güzel bi rehber olacaktır..

|
      |

Yapabilenler yapar, yapamayanlar da ancak nasıl yapılacağını anlatır
    • Teğmen
      195 Mesaj
      08 Ocak 2008 17:13:08
      quote:

Orjinalden alıntı: Cosh_Boy

Alıntıları Göster

+1231242435 .Ellerine sağlık... yapamayan arkadaşlar için güzel bi rehber olacaktır..

sağol dostum; bende buradan bana bu konuda yardımcı olan lenovo çözüm ortaklarından SENTİM firmasından Zeki Bey'e çoook teşekkür ederim.

yine buradan LENOVO çözüm ortaklarından NOVATECH ede laptopa format atmak için 50$ + kdv istedikleri için sitemlerimi gönderiyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      08 Ocak 2008 19:16:09
      Bilgi için Teşekkürler k@r@bey

|
      |

*Mal cimrilerde, Silah korkaklarda, Yönetim de akılsızlarda olursa iş bozulur...
    • Teğmen
      195 Mesaj
      08 Ocak 2008 19:31:02
      quote:

Orjinalden alıntı: dreternity

Bilgi için Teşekkürler k@r@bey

bunun için buradayız. makinamı yeni aldım artık her türlü deneyimimi buradan yayınlayacağım.

|
      |

• Yüzbaşı
      415 Mesaj
      11 Ocak 2008 17:20:11
      k@r@bey

Anlatım için çok tşkler yalnız benimi bi sorum daha olacak bendeki pcde disk bölünmemiş bu anllatığın yöntemlede gidersen diskide 2 ye bölebilirmiyiz?

tşkler

|
      |

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      11 Ocak 2008 17:59:22
      VİSTADA "C" DİSKİ NASIL BÖLÜNÜR?

Arkadaşım Vista'da C Partitionunu bölmek için;
      **Bilgisayarım sağ tuşla tıkla yöneti seç.
      **Açılan pencerede disk yönetimini seç.
      **C partitionunun üstüne tıkla birimi küçült butonuna bas.
      **Ayırabileceğin maksimumum boyut asağıda yazacaktır Küçült butonuna bas (Not değer maksimum değerdir büyültülemez. )
      **İşlem bittikten sonra ekranda siyah bir bölüm ortaya çıkacaktır o bölüme sağ tuşla tıklayarak yeni bir bölüm yarat diyerek sorununu cözebilirsin.

(Forumdan alıntıdır...)

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.