Şimdi Ara

Lenovo e15 gen 2 Ryzen 4500u İnceleme & Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
9
Favori
18.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama kutusunu açtım iade kabul ederler mi ya da ne yapmam gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • servanvetes S kullanıcısına yanıt
    Telefonla arayıp durumu izah edin bence. Ramde uyumsuzluk problemi varsa almayabilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    S.a. hocam, önce cihazı fişten çıkarıp biostan pili devre dışı bırakın. Ardından cihazı açıp ram'i çıkartıp iki tarafında da yer alan altın kaplı uçları bildiğimiz kurşun kalem silgisi ile iyice silin ve ardindan atlet benzeri yumuşak bir bezle silgi artıklarını tamamen temizleyip ram'in iyice yerine oturduğuna emin olun. Sonra fişi takıp cihazı açmaya çalışın. Yine açılmazsa ram'i iade edin.

• ugursimsek_03 kullanıcısına yanıt
    Forumda kullanan ve sorun yaşamayanlar vardı , lenovo nun önerdiği ram ler Türkiye de satılmıyor sadece bu ve hyperx var

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Hocam sırayla bunları yapayım ama yine olmazsa iade etsem kabul etmezler

Etmek zorundalar çünkü bu adımları tek tek uygulayıp yine sonuç alamazsanız ram bozuk demektir. Bu ram'in bu cihazla uyumlu olduğunu biliyoruz. Ayrıca fabrikadan bozuk çıkma oranı en yüksek olan bilgisayar parçası ram'dir.
    Hocam sizin abs teknoloji den konuştuğunuz isim kimdi?

• emrecandnmz E kullanıcısına yanıt
    Zafer bey, fakat duydum ki Horizon Bilişim'de farklı bir departmana transfer olmuş. Yani daha satış ile ilgilenmiyor.
  • İadem kabul edilmiş. E15 gen 2 ryzen 4500u için hangi ram i almam gerekiyor arkadaşlar ?
    Takıp kullanan var mıdır ?

Ben hyperx ram taktım sadece cl değeri farklı orjinalinden daha düşük orjinali 22 benim taktığım 20.
  • ugursimsek_03 kullanıcısına yanıt
    Hocam hyperx fiyatı 500 tl. İade ettiğim kingston 270 tl idi.
    Ürünlerin fiyatı çok pahalı oluyor .

Ben aldığımda 400 tl idi. Kingston 350 tl idi. Ben hyperx almıştım aradaki fark fazla olmayınca.

Crucial ram'ler genel itibariyle çok kalitelidir. Fakat CL değeri yanlış yazılmıştır, 3200 mhz basit ram CL16 değildir. Bunu yazarken başka sekmede araştırdım CL22 imiş. Bence sorunsuz çalışır. Diğeri de çalışırdı, ram bozuk geldi size...

Crucial kendi sitesindeki koduna göre arattım büyük ihtimalle yanlış yazmışlardır. Satıcıdan tekrardan teyit ederim.
    Diğeri de anlamadım ki , kapalı kutu da geldi. Tekrardan kingston mu alsam yoksa crucial mı alsam bilemedim.
    Hyperx'lern fiyatı baya yüksek geliyor.
    Hocam konudan bağımsız kasanın açması zor mu? Alt kasa plasyik ve dişli olunca çekiniyorum açıp kapatmaya. Sanki açtıktan sonra eskisi gibi tok durmayacakmış gibi bi takıntım var

• Grimwood kullanıcısına yanıt
    Alt kasada 8 tane vida var , yalnız vidalar tam çıkmıyor öyle dizayn edilmiş. O yüzden vidalar gevşetmeniz yeterli.
    Geri taktığınızda alt kapakta sorun oluşmuyor tokalarda tam yerine oturuyor.

• Arkadaşlar e15 gen2’nin menteşe hissiyatı nasıl? Bugün bi arkadaşın matebook d15’ine baktım baya iyiydi hafiften macbook’a benziyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratkpnar -- 17 Eylül 2020; 19:28:7 >
  • mratkpnar M kullanıcısına yanıt
    hocam ekran kasası aluminyum olduğundan biraz ağır, o yüzden kaldırırken hafif yoruyor sizi. bunun harici herhangi bir sıkıntısı yok, kaliteli gözüküyor.

• Hocam benim tocuhpad de sıkıntı oluştu durduk yere. Touchpadin tam ortasında bir takılma oluyor kullanırken. Teknik servise yollamayı düşünüyorum, hem ışık sızması hem touchpad olayı için. Lenovonun sitesinde thinkpad için ayrı bir numara vardı orayı aradım. Kayıt oluşturup kargolamamı söylediler. Bu süreci yaşayan var mı yoksa teknik servis olarak oraya yollayan var mı?
    Hüseyin hocam siz nereye yollamıştınız laptopu?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.