Şimdi Ara

Lenovo'dan iddialı tablet: ThinkPad 8 video ön inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ürünün teslimatı ile ilgili bir gelişme var mı ? Almayı denedim teslim tarihi 4 nisan oalrak görünüyor.
  • türkiyeye gelmeyecekmiymiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bahsedilen ürün bu mu
    http://shop.lenovo.com/tr/tr/tablets/thinkpad/thinkpad-8/#tab-genel_%C3%96zellikler

• Evet bu turkiye sayfasinda varmiydi turkiyeye geldi anlaminda mi acaba bu :)

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Tr de garantili satış yapan yer bulamadım sadece verdiğiniz link var.

• quote:

Orijinalden alıntı: karantina61

Tr de garantili satış yapan yer bulamadım sadece verdiğiniz link var.

resmi türkiye sitesinde reklamı var ama türkiye de de satışı yok, ilginç.
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Aynen çok ilginç bir durum ama cihaz on numara gibi duruyor birde kalem olsaymış keşke.

• Geçenlerde Türkiye lansmanı yapıldı. Orada belirtildiğine göre Lenovo bu ürünü kurumsal müşterileri için satmayı ve perakende olarak piyasaya vermemeye karar verdiğini söylüyor. Dolayısıyla bizim gibi cihazın Türkiye'de perakende satışını bekleyenler için yurtdışından almaktan başka bir şans da kalmıyor gibi.

Şu anda emlakçılar için cihazda ön yüklemeli gelen bir uygulamayla birlikte Turkcell üzerinden 24 ay taahhütlü olarak emlak ofislerine pazarlamak için kampanya yapıldı. İşin içinde Turkcell olduğuna göre cihazın 4G'li versiyonunu getirmişler diye tahmin ediyorum.

Bkz:https://www.avrupagazete.com/teknoloji/130823-lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilarin-gozdesi.html

Tanıtım:http://videohabertv.net/2014/08/27/lenovo-thinkpad-tablet-8-emlakcilarin-yuzunu-guldurecek-bolum-1/

Bu arada Türkiye'de cihazı perakende satan bir yer satıcı buldum, ama oradaki satış fiyatı da 696$+KDV (yani bugünkü kur üzerinden 1800TL civarında bir fiyat) görünüyor. Bu da ABD'deki 399$'lık fiyatın neredeyse iki katına satılması demek oluyor. Yine anlaşıldığı gibi yurtdışından getirmek tek çözüm. Gidip gelecek birini mi bekleyeceğiz yoksa siparişi verip %20 gümrük vergisi mi ödeyip alacağız ona karar vermek lazım. Tabii %20 gümrük vergisiyle bile cihaz 1000TL'ye gelir ki ederi de bence o zaten. Haa 128GB SSD ve 4GB Ram'li olsaydı ve fiyatı 1800TL olsaydı onu anlardım, ama 64GB SSD ve 2GB Ram tek seçenek olarak görünüyor satıcılarda, bu da 1800TL etmemeli diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.