Şimdi Ara

Lenovo'dan iddialı tablet: ThinkPad 8 video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun yeni nesil tablet bilgisayar modellerinden ThinkPad 8'i, Las Vegas'ta sizler için değerlendirdik. İnce ve şık kasası, üst seviye donanım özellikleri ve Windows 8.1 Pro işletim sistemiyle ön plana çıkan tablete yakından bakıyoruz. Intel'in Bay Trail serisi en hızlı mobil işlemci modeli olan Z3770 ile donatılan tablet bilgisayar, Full HD ekrana ve yükse mobilite sunanb bir kasaya sahip. Detaylar videomuzda.

• x86 tabanlı tabletler yaygınlaşırsa android'in işi biter.

• 1000 liradan girsin türküyeye yemişim ipad mini yi

• çok iyi olmuş. 1-2 seneye kadar x86 tabanlı tabletler yaygınlaşırsa; öğretim görevlileri için can kurtarıcı olacaklar.

• niye herkes androidi bitirme peşinde anlamıyorum kimse sana 400-500-600 e win8 tablet satmaz

• ipad mini killer

• Dexter killer time gibi bir omuz üstü kamera başlangıcı olmuş:)

• Kadın Erdi yi dövecekti ya la

• herşey performansına bağlı mesela ipad ve android tabletlerde fifa14, gta sa gibi pc'den gelme oyunları full kalitede oynayabiliyoruz ama bu windowsta oyunların gerçek sürümlerini hangi kalitede oynatır görmek lazım bunun dışında basit çizim-ofis işlemlerini de yapabilir ama ısınma konusu da var tabii

• Mükemmel olmuş pil performansı nasıl acaba.İince bir klavyeli kılıf al minnacık dizüstü olsun sana
  • bu mal bi harika dostum

• Ram'den hiç bahsedilmemiş. Ayrıca neden x86 taban, x64 tabanını çıkarın doğrudan piyasaya 8GB Ram'de attınız mı üstüne bu bir canavar olur.

256GB'lık SSD'li modeli de oldu mu 3000 TL'ye bile alıcı bulur. Gerçekten harika bir cihaz ama daha çok satıp ilerleyen yıllarda donanım arttırımı da kullanarak daha çok satmak için donanımdan kırpmışlar.

• İnceleme icin tesekkur urun guzele benziyor

• Harika bir şeye benziyor. Hafıza ve pil durumu da önemli fiyatının yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademoz05 -- 8 Ocak 2014; 16:44:37 >
  • Air aldigima az kaldi pisman olucam keske ces i bekleseydim.
    Ne guzel aletler cikiyor triolar duo lar bu lenovo icim gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows tabletlerin üstüne tablet tanımam abi.
    Ipad de Subway,Candy oynarsın , Windows tablette klavyeyi al, kur Fifa yı oyna misler gibi ayrıca marketi de var.

• Bana göre tabletlerde masaüstü olması çok kötü bir durum. Sadece metro arayüz olsa daha iyi olur daha da şık olur.

• Şunu Ipad ile karşılaştırınlara gülüyorum sadece elimden başka bişey gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyyyyy dememek imkansız hem de 8.1 pro x86 canım benim. 1000 tl olsun direk saldırırım :D

• Şu Microsoft 6" Full HD bir telefon çıkardı. Ama hala tabletlerde Windows 8 den vageçemedi. Yok RT siydi Yok PRo suydu. Anlamadı gitti bir türlü.

Bak nasıl Android de Samsung Tab Serisinde de Galaxy Serisinde de Note Serisinde de hep Android 4 ve üstü.

Nokia Tablet çıkardı o bile gene çıktı W8 RT. Çıkart bu tableti de Nokia 1520 gibi Windows Phone ile olsun bitsin. İsmine bile yakışmıyor 2520

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.