Şimdi Ara

Lenovo bütçe dostu modelleri Vibe K5 ve K5 Plus'ı duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hirotaro

İyide hocam nerdeyse tr deki tum lenovo teller cift simkartli . yarin bi vatana ugrar bakarim .

Olabilir ben sadece bir tahminde bulundum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefonu satın aldım. Hepsiburada'dan baktıgımda 4.5g destekli diyordu. Lenovo ile görüştüm 4.5g desteklemiyor dediler. Telefonda internet hızım 10mb. Şaka gibi? ne bu iş ya?

Sıfır telefon alıyorum hattım 4.5g desteklemiyor

Lenovo müşteri hizmetlerini az önce tekrar aradım, kadın bana 4.5G desteklemiyor dedi, cat4 desteği var dedim hayır dedi info@lenovo.com.tr ye mail at dedi burası teknik destek dedi telefonu yüzüme kapattı. gel de kafayı yeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLiVa -- 2 Kasım 2016; 16:43:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLiVa

Arkadaşlar bu telefonu satın aldım. Hepsiburada'dan baktıgımda 4.5g destekli diyordu. Lenovo ile görüştüm 4.5g desteklemiyor dediler. Telefonda internet hızım 10mb. Şaka gibi? ne bu iş ya?

Sıfır telefon alıyorum hattım 4.5g desteklemiyor

Lenovo müşteri hizmetlerini az önce tekrar aradım, kadın bana 4.5G desteklemiyor dedi, cat4 desteği var dedim hayır dedi info@lenovo.com.tr ye mail at dedi burası teknik destek dedi telefonu yüzüme kapattı. gel de kafayı yeme

Kasa komple metal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,benim K5'imde selfie çubugunu bir türlü aktive edemedim.hatta,selfieshop diye bir program bile yüklediler telefona ama olmadı.anlamam ama sanırım uyumlu değil.bluetooth lusunu kullanacağız herhalde.bilgisi olan,yardım lütfen.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.