Şimdi Ara

LENOVO BDH SERVİS REZİLLİGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yaklasik 3.5 ay önce vatan bilgisayardan lenovo legion y520 256 ssd 2 tb 1050ti i7 bir laptop satın aldim. Almaz olaydim. Gecen hafta laptop aniden kapandi ve 2 saat acilmadi statik elektrik vs oldugunu düşündüm fakat servise vermek istedim. Ayrica fps sorunları mevcuttu neyse yolladım vatana kayıt actilar servise gitti 2 gune birsey yok dendi recovery yapilmis temizlenmis yollandi. Bilgisayar gelince bir actim isletim sistemi 960 gb lik bir alana kurulmuş ssd D bolumune atanmis ve icinde eski win10 dosyaları felan duruyor ayrica ayrilmamis 1 tbdan fazla alan. Lenovo destek hattını aradim logmein uzerindeb sisteme girdi kontrol edicekti fakat laptop siyah ekranda simgieler gitmis sekilde kaldi ctrl alt delete yapmami istedim Expolerer.exe denedi ama olmadi tekrar servise yolla dedi vatana tekrar goturup biraktim. Vatan bilg. Kayit acarken 256 ssdden bahsetmemis ve Sonradannaklima geldi ve vatani arayip soruna ekleme yapmak istedigimi soyledim. Yapamayiz dedi. Daha sonra lenovo destek hattını aradim sorunu anlattim sasirdi 256 ssd varken servis hdd mi isletim sistemi kurmus dedi evet dedim siz hemen vatani arayin bildirin dedi. Aradim beni bdh servisine yönlendirdi. Bdh servisi aradim dedim servise yolladim onceden baska sorunlar cikti diyorki biz alakadar degiliz vatani arayin ben anlamiyorum ortada 3 firma var hepsi birbirine atiyor vatan bdh a bdh vatana vatan lenovoya allah kahretsin ya cidden birdaha ne lenovo ne vatan . ALMAYIN ALDIRMAYIN BU KADAR ALAKASIZ SACMA BIR SERVIS YOK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ankara Dell BDH servisi tarafından XPS fan çıkışı kırılmış şekilde teslim aldım.

Sağlam PC verip kırık PC aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.