Şimdi Ara

LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
10
Favori
20.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ressam0768

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

arka arkaya 3 tane güncelleme yaptı şimdi hal güncelleme var dio ama 5.1 hep. android 6 ota üzerinden gelmedi mi

Geldi, güncelleme yapmaya devam. Toplamda 5-6 güncelleme olacak ve 6 olduktan sonra daha iki güncelleme gelecek.
    Derleme Numarası kısmında : A7010a48_S219_160810_ROW yazacak. SOn gelen güncelleme bu.

hepsini yaptım 6 geldi onu yapmadım. yapmıycamda. 5.1 daha iyi diyorlar.
  • namı değer değil....nam-ı diğer
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ressam0768

quote:

arka arkaya 3 tane güncelleme yaptı şimdi hal güncelleme var dio ama 5.1 hep. android 6 ota üzerinden gelmedi mi

Geldi, güncelleme yapmaya devam. Toplamda 5-6 güncelleme olacak ve 6 olduktan sonra daha iki güncelleme gelecek.
    Derleme Numarası kısmında : A7010a48_S219_160810_ROW yazacak. SOn gelen güncelleme bu.

hepsini yaptım 6 geldi onu yapmadım. yapmıycamda. 5.1 daha iyi diyorlar.

Haklısın, bende 5.0.1 döndüm. Parmak izi okuyucu düzgün çalışmıyor ve asıl kişilerde sorun yaratıyor.

• 600 TL ye ikinci el ürün var . Henüz 3 aylık almalımıyım. Cihazda sıkıntı varmı okudugum kadarıyla yok ama takıntılı biri oldugumdan en ufak kronik yada yazılımsal sorun beni etkiler
  • Arkadaşlar cihazınıza kırılmaz cam taktırdınız mı? Taktıranlar link atabilir mi acaba?
  • ben aldim gayette memnunum ve 6 yada guncelledim 7 cikinca onada guncelicem.
    zaten yazinda satarim muhtemelen 1yil kullansam yeter bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler android 7 güncellemesi lenovo tarafından nezaman dagıtılıcakmıs bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

beyler android 7 güncellemesi lenovo tarafından nezaman dagıtılıcakmıs bilgisi olan varmı ?

Android 7 ile ilgili bir takvim yayınlanmadı bildiğim kadarıyla a7010 nunda güncellemeyi alacağı yazılıyor.
  • Gerçekten lenovo güncellemeleri iyi veriyor herkese örnek olmalı

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Assassins Creedi denemedim ama Asphalt 8 i A7000 de yüksek grafikte oynayabiliyorken A7010 da normal grafikte oynuyorsun. A7010 u alalı 3-4 gün oldu farklarını yazayım
    -A7000 donanım olarak daha yüksek oyun canavarı, fiyat segmentinin en iyisi
    -A7000 de kronik olarak ekranın sağ kısmının algılamama sorunu var. Ayrıca gorilla glass yok. Benim ekran kırıldı. Kırılmaz cam taktırırsan o ayrı,
    -A7010 wifi ve batarya olarak çok iyi bir cihaz ama A7000 un menü geçişleri ve kamera uygulaması daha gelişmiş.
    -Her ikisinin de ekranı çok güzel
    -Her ikisinin de ses çıkışı çok iyi A7010 çift hoparlörden ötürü daha iyi
    -A7000 in kutudan çıkan sürümde hatalar var, birçok kişi bataryadan ötürü eski sürümlere geri döndü.
    Eğer oyun için telefon alacaksan ya A7000 ya da k5 note al 2 gb ram asphalt 8 ve modern combat 5 i tutabiliyordu, birinden çıkıp diğerine girebiiliyorsun.

• Arkadaslar indirilen dosyalari nereden buluyoruz? İndirilenler diye bir klasor bulamiyorum

• seanbullaq S kullanıcısına yanıt
    Varsayılan hafizada downloads klasöründe

• Arkadaşlar önerdiğiniz bkr mirilmaz cam var mi bazilarinda kamerayi kapatma gibi sıkıntılar olabiliyormuş

• Vatandan bugun 799.tl'ye alarak aranıza katıldım arkadaşlar.umarım pişman etmez.

• Orijinalden alıntı: mkuren

Vatandan bugun 799.tl'ye alarak aranıza katıldım arkadaşlar.umarım pişman etmez.
    [/qu+ 1
  • Lenovo A7010 MM 6.0 Root Yapma Türkçe Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=Nmqeot5aKyY
  • Orijinalden alıntı: kartvel08

Orijinalden alıntı: mkuren

Vatandan bugun 799.tl'ye alarak aranıza katıldım arkadaşlar.umarım pişman etmez.
    [/qu+ 1

Aramıza katılman için 899 TL'ye Alman Lazımdı :D

Bu Sebepten A7000 Konusuna Yönlendiriyorum seni. :D
  • Ben de yeni aldığım a7010 ile aranıza katıldım. Bu telefona uygun cüzdan tipi kılıf öneriniz nedir arkadaşlar?

• gençler lenovonun kendi hava durumu saatli olan widget bende çalışmıyor aynı durumla karşılaşan varmı ?
    ana ekrana ekliyorum ekleniyor hatta onun oldugu yere baska bişeyde koyamıyorum ekrandan kaldırabiliyorum bile ama ekranda sanki hiç yokmuş gibi görünüyor acaip bişey :D
  • cihazın çift tıkla açılıp kapatılması gayet güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmblgl -- 19 Ekim 2016; 17:16:32 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.