Şimdi Ara

LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
10
Favori
20.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran süresi nasıl parmak izi okuyucu iyi çalışıyor mu cevap verirseniz sevinirim teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.0 versiyonu nasıl root edebiliriz bilen bi yardım etse.
  • Gerçekten kullananlar memnun galiba. Ben de bir sıkıntı yaşamadım.
    Yalnız aksesuar çeşitliliği az.
    Motomonun metal kılıfları çok güzel ama bizim telefonlara göre yok.
    Aliexpressten bir kaç kılıf siparişi verdim bakalım.
    Bu arada kutudan çıkan orijinal şeffaf arka kılıfı kullanmayan satmak isteyen varsa talibim.

• Cihaz bugün teknosa'da 900 lira, yanında da 90 lira hediye çeki var. K5 Note kırpılması olayından sonra lenovo'dan biraz soğudum ama bu cihazı belki alırım.

Not: Bu cihazın ülkemize giriş fiyatının 1.200 lira olduğunu da hatırlatayım. Kaynak: Sabri Alyu youtube incelemesi (1 saatlik).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yanaz. -- 14 Ağustos 2016; 18:19:18 >
  • Bende alacam inşallah donanım ve tasarım benim için yeterli benim için kameralarda tatmin edici YouTube da redmi Note 3 pro ile karşılaştırması var istemci performansı bakımından hiç aşağı kalır yanı yok hız bakımından bu arada redmi Note 3 pro da snp. 650 var kamera karşılaştırmasında ise hemen hemen ikiside eşit gibi ama A7010 daha fazla ışık alıyor gece çekiminde video performansında çok önde A7010 daha fazla ışık alıyor ve ortamdan aldığı ses muazzam mikrofonlar çok iyi çalışıyor parmak izi okuyucusu daha hızlı hemen algılıyor ses performansına diyecek yok batarya kullanıcıları üzmüyor ac desteği ve nfc var bence tek ekşi yanı arka kapağın metal olmaması başka bir eksik yanını görmedim kamera p1 den falan daha iyi isosell görüntü sensörü var alacam inşallah daha detaylı bilgi veririm.

• bimeks metrocity mağazasında 799 tl'ydi bugün. 150 tl bipara vardı, 649 tl'ye geldi. üzerine bir de %5 bipara verdi.
    telefon beklediğimden daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel34

quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

bimeks metrocity mağazasında 799 tl'ydi bugün. 150 tl bipara vardı, 649 tl'ye geldi. üzerine bir de %5 bipara verdi.

Hayırlı olsun arkadaşım teşhir ürünü mü yoksa kapalı paket mi o fiyata?

kapalı kutu.
  • 6.0 versiyonunu rootlama yontemi ariyorum. Denediklerim işe yaramadi. Basarabilen var mi?

• m9 dan bu cihaza gectim pil konusunda nefes aldim cidden power banksiznevden cikamiyordum antutudan 120 k puan alsamda pil yoksa antutudan aldigi perfomans ve sudugu gucun bi anlami yok.

bu cihaz 40k puan aliyor yeterli lg g3 m8 gibi cihazlarla yane sd801 esdegeri bi cihaz. 8 cekirdek olmasi avantaj biraz multi.task da onemli oluyor bu. ramdabeh iste 1-1.5 yil cok rahat goturur garanti bitmesine yakin satarim sanirim henuz ust seviye cihazlar hem donanim hem foyat olarak oturmadi cunku tam gecis sureci 6 ay gevmeden eskiyor cihazlar piller zaten rezalet 5k pl ve daha hizli pil sarj surelerine ulastigi zaman ust seviyeye gecmei lazim sd650 ve sd652 de masallah fiyatlatinin sd820 den farki yok suan ust seviye cihaz alinmaz anca boyle fiyat performans cihazlari alinir.
    esime bitane aldim 40 lira indirim geldi bide kndime aldim 38 lira daha indirim oldu o indirimlede evime alicam eksikleri gidericem :) bimeks de hazir cihaz varken kacirmayin benim aldigim yerde son 2-3 cihaz vardi beyaz kalmadi hepsini aldim mesela:)

• quote:

quote:

quote:

bimeks metrocity mağazasında 799 tl'ydi bugün. 150 tl bipara vardı, 649 tl'ye geldi. üzerine bir de %5 bipara verdi.

kapalı kutu.

Acaba devam ediyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_s64

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

quote:

quote:

kapalı kutu.

Acaba devam ediyor mu?

sen olayi yanlis anlamissn tamamen adamin daha onceki alis verislerindn bi para hediyesi varmis bende iki adet aldim bu cihazdan birni 799 a aldim 40 lira hediye kazandim ikinci aldigimida 40 lira hediye ile beraber 760 a aldim 38 lira daha hediye kazandim... bi paran varsa alursin sende

799+%5 devam ediyormu diye soruyorum. Bimekslerde 899 görünüyor.Sizin gibi 760 olurmu diye soruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• nette oyle gorumuyor mazagazalarda fiyat 849 ama kasada 799 "% 5 de bi para veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rezilvezir

6.0 versiyonunu rootlama yontemi ariyorum. Denediklerim işe yaramadi. Basarabilen var mi?

Ustad, aşağıdaki linkten yapabilirsin. Ben yapmıştım.

http://www.stechguide.com/downgrade-lenovo-k4-note-from-marshmallow-6-0-to-lollipop-5-1/
  • ressam0768 kullanıcısına yanıt
    güzel ama ingiliççe
  • telefonu bugün aldım sabahtan beri telefonun sürümünü yükseltmeye çalışıyorum ama hala yapamadım. Bunu bilgisayar üzerinden yapmanın yolu yok mu?

Daha önce hiç android kullanmadım o yüzden çok yabancıyım :)
  • Flash ile 5.1 geri düşürdüm. Hiçbir konuda sıkıntı olmadı. Ayrıca radyo uygulaması da yüklü geldi. King Root ile sorunsuz rootladım.
    Türkiye sürümünde 5.1 King Root işlemiyordu ancak downgrade yaptıktan sonra sıkıntı olmadı.
    Imei parmak izi sensörü ve garanti konusunda da sıkıntı çıkmadı downgrade yaptıktan sonra.

Sizlerden ricam bizim cihaz Google Cardboard sanal gerçeklik gözlükleriyle uyumlu mu? Alan kullanan deneyen var mı. 10₺ gibi cüzi bir fiyatı var çünkü.
    20₺ olan vr box lar nasıl ya da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezilvezir

güzel ama ingiliççe

Buyur Youtube videosu da var.

https://www.youtube.com/watch?v=xcxOu2BZefI

Bu arada cihaza yeni güncelleme geldi. S219 olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressam0768 -- 23 Ağustos 2016; 12:07:54 >

• Bende bu telefon ve Gm5 plus arasında kaldım. Sizce hangisinin kamera performansı daha iyidir ? Arada sırada oyun oynayan daha çok Facebook , instagram vs. sosyal medya uygulamaları kullanan biriyim .Bana hangisini önerirsiniz ?
  • Arkadaşlar. Benbu telefonla gece foto cekimi yapamiyorum. Gece modu seklinde bir ayar bulamadim. SNAPİT uygulamasi da yüklü degil. Yukleyemedim de bir turlu. Yardimci olabilir misiniz?

• quote:

Arkadaşlar 28mb lık güncelleme ile ekran titremesi kayboldu gibi başka bir yenilik var mı görebilen oldu mu ?

Ayrıca transmitter özelliği konusunda bilgisi olan arkadaş var mı ? Engineer mode girince menü var yani bu cihazda olduğu anlamına geliyor radyo gibi açmak gerekiyor ama bir türlü beceremedim eski bir lenovo cihaza ait apk buldum onuda app dosyasına kopyalamak için root istiyor o işlemi yapmadan çözüm bilen yada ulaşabilen lütfen bilgilendirsin.

Yabancı forumlarda kaba taslak görebildiğim üzere yazılım güncellemesi ile VoLte özelliği kazandırılması olabilirmiş bu da güzel haber bence.

hocam sanki titreşimin tonu değişti. başka bilgisi olan varsa paylaşssın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.