Şimdi Ara

Lenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM Radyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
7.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM Radyo

Artıları:

+Tasarımı karizmatik.
    +İPS ekranı parlak ve net renkleri güzel veriyor.
    +Kamerası güzel tatmin ediyor.
    +Ses kalitesi güzel Dolby Atmos var, Telefonun ön planda olan özelliği ses kalitesi.
    +Çift hapörler i yüksek net ses veriyor.
    +A-GPS özelliği var internet e gerek olmadan nerde olduğunuzu haritadan öğrenebiliyorsunuz.
    +4.5G bağlantı desteği var
    +Bataryası iyi gidiyor normal kullanımda fazla kurcalamayınca 1.5 gün rahat dayandı, Telefon kendi yazılımının katkısı ile güç ü olduğunca az harcıyor.
    +FM Radyo donanımsal olarak var Yazılımsal olarak yok, Radyosu güzel çekiyor sesi net ve güzel veriyor FM Radyo Stock Rom yüklenince aktif oluyor.

Eksileri:

-Telefon içinde gelen yazılımıyla ufak tefek kasılmalar yapıyordu Stock rom yükleyerek kasma sorunu olan Lenovo A6010 Telefonum şu an daha stabil çalışıyor ve artısı root işlemlerine gerek kalmadan FM Radyo özelliği aktif oluyor

Stock rom yükleme işlemini resimli olarak basit şekilde anlatmaya çalışdım

1- USB sürücüsünü inidirip bilgisayarınıza kurun

Link:https://mega.nz/#!2Z5ykQQB!nRJ9erDk4Mz7VTOOZOJ56azwD-kwCoj2y69Jocu1_Bc

2- Lenovo_Smart_Assistant programını indirip bilgisayarınıza kurun

https://mega.nz/#!ZJ5GDSZJ!MvAZCguhrhG8GavCMYn4q4t8r5QgRW723SYF0CpTYKM

3- Dikkat: Stock rom yükleme işlemine başlamadan önce telefonunuzda olan önemli herşeyin yedeğini alın stock rom yükleme işleminde telefonun hafızasında olan herşey silinecektir

Lenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM Radyo
    Lenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM Radyo
    Lenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM RadyoLenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM Radyo

Youtube den Stock Rom yükleme işlemini izleyebilirsiniz Link:https://www.youtube.com/watch?v=YIw5WcLpXnw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGüzel -- 22 Aralık 2016; 1:41:40 >

• 6 aydır telefonu kullanıyorum. garantisi dolduktan sonra kurarım, konu takip
  • Burda paylaşacağım Program Lenovo nun sağladığı kendi stock rom indirme ve yükleme programıdır yani stock rom Lenovo nun kendi resmi programı ile indirilip telefona yükleniyor garantiyi bozmaz diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGüzel -- 30 Temmuz 2016; 21:43:12 >
  • Ne zaman paylaşacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz yoğundum yarına kadar linkleri burda veririm ve basit anlaşılır şekilde anlatmaya çalışacağım

• Kanasspor K kullanıcısına yanıt
    Yarın burdan konuyu açıklamaya çalışacağım

• Sabırsızlıkla bekliyorum teşekkürler.

Şu an resimli anlatım hazırlıyorum

• Eline sağlık usta.peki orijinal roma dönmek istersek romu nerden bulacağız.

Bu saten orjinal stock rom Lenovonun kendi resmi programı ile kendi serveri üzerinden indirip kuruyorsunuz burda telefonun garantisini bozacak bir şey yok diye düşünüyorum
    Burdan bakabilirsiniz emin olmak istiyorsanız buyrun kaynak

https://support.lenovo.com/tr/tr/products/Phones/A-Series/A6010/solutions/HT117028

http://support.lenovo.com/tr/tr/downloads/ds101291

Lenovo_Smart_Assistant programını bizzat Lenovo kendisi indirmeye sunmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGüzel -- 2 Ağustos 2016; 13:03:25 >

• Teşekkürler emeğinize saglik.akşam yükleyip test edeceğim.

• denedim ama 12 basamaktan 13'e geçemedim. beceremedim.
  • Selam 12ci basamak ta yapmanız gereken çok basitdir sanırım ordaki anlatımımı tam anlayamadınız. 12ci adıma kadar telefon PC ye bağlı olmayacaktır 12ci adımda PC ye bağlayacaksınız usb kablo ile ve Telefon kapalı olması gerekiyor düğmesinden tamamen kapatın sonra telefon kapalı durumda iken SES+ düğmesini basılı tutun bırakmayın PC ye bağlı olan usb kabloyu telefona takın 5 saniye kadar Ses+ düğmesini basılı tutmaya devam edin Recovery ekranı gelecek burdan Download yazan yere tıkladığınız an stock rom yükleme işlemi başlamış olacak bitene kadar bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGüzel -- 10 Ağustos 2016; 15:48:56 >
  • yok bu hatayı alıyorum.
  • Lenovo A6010 Ana Konu + Stock Rom Yükleme + FM Radyo
    böyle hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanto

böyle hata veriyor

Bu hata önemli değil programın kendi içindeki güncellemesinden sonra bu hata ortaya çıktı bu hatayı bende alıyorum bu hata pençere si çıktığı zaman kapatın normal güncelleme işlemine devam edin bir sorun olmayacaktır Stock rom yükleme işlemi başarıyla olacaktır ve Flas Failed hatası yazdığını görüyorum eklediğiniz resimde. Yükleme aşamasını anlattığım 11 numaralı resimdeki aşamada açılan pençere içinden rawprogram_unsparse xml dosyasını seçeceksiniz doğru yaptığınız zaman bütün adımları hata almamanız gerekiyor kendim kontrol ettim bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGüzel -- 11 Ağustos 2016; 11:42:11 >

• hocam flash failed yazıyor, o yazdıktan sonra flash atılamıyor
  • Büyük ihtimalle bir yerde yanlış bir şey yapıyorsunuz ve Lenovo A6010 usb sürücüsünüde indirip yükledinizmi yüklemediyseniz indirin kurun link verdim

https://mega.nz/#!2Z5ykQQB!nRJ9erDk4Mz7VTOOZOJ56azwD-kwCoj2y69Jocu1_Bc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertGüzel -- 11 Ağustos 2016; 12:02:30 >
  • Örnek Recovery ekranı bu şekilde açılması gerekiyor sol alt tarafda Download yazan yere tıklıyoruz Stock rom yükleme işlemi başlamış oluyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.