Şimdi Ara

Lenovo A3300-H Android Tablet (Sadece 3G Data - Rom ile Telefon Özelliği) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
21
Favori
58.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Aynen Şuan hala kullaniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Aynen Şuan hala kullaniyorum

Hocam senin tablet tab 1 mi tab 2 mi?

@rasmus61 @_fosil_

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dewre D kullanıcısına yanıt

Aynisi

Tab1-mi 2mi bilmiyorum

• quote:

Aynisi

Tab1-mi 2mi bilmiyorum

Lenovo A7-30 Tab 1 A3300

Aynen

Ama 3g goruntulu arama yapamiyoruz

Yapilabilen mod varmi arkadaslar eksigini cok yasiyorum

• quote:

Aynen

Ama 3g goruntulu arama yapamiyoruz

Yapilabilen mod varmi arkadaslar eksigini cok yasiyorum

Hocam üstteki yöntemi uyguladım. Sonic, Mario, Gramofon ve Maymun var ekranda. Loading yazıyor. Bekleyelim bakalım.

Acilir acilir ilk acilis gec olur : D

• quote:

Acilir acilir ilk acilis gec olur : D

Evet Hocam açıldı. Teşekkür ederim. Cihazda bir problem olmadan aktif hale getirdim. Emeğine sağlık.

Hocam benim bir katkim yok sadece gecmis sayfalara karisan gonderiyi upladim asil o arkadas saolsun : D

Bende iste 3g goruntulu gorusmeli rom ariyorum

Cunki bu maymunlu romda sadece sesli gorusme var

• Iyi gunler arkadaşlar tableti severek kullanıyorum ama telefon yapınca açılış değişiyor bunu eski haline nasıl getirebilirim arkadaşlar orjinal açılış dosyasını paylaşmis bunu nasıl cihaza flas tools ile yükleyebilir im teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erpinik

Iyi gunler arkadaşlar tableti severek kullanıyorum ama telefon yapınca açılış değişiyor bunu eski haline nasıl getirebilirim arkadaşlar orjinal açılış dosyasını paylaşmis bunu nasıl cihaza flas tools ile yükleyebilir im teşekkür ederim.

Iyi gunler cihazın açılış resmini orjinal hale getirdim fazla uygulamaları sildim yedeğini aldım . Ama yediği 2gb oldu

• quote:

quote:

Iyi gunler arkadaşlar tableti severek kullanıyorum ama telefon yapınca açılış değişiyor bunu eski haline nasıl getirebilirim arkadaşlar orjinal açılış dosyasını paylaşmis bunu nasıl cihaza flas tools ile yükleyebilir im teşekkür ederim.

Iyi gunler cihazın açılış resmini orjinal hale getirdim fazla uygulamaları sildim yedeğini aldım . Ama yediği 2gb oldu

Hocam yol gösterebilir misin? Boş bir vaktimde bende açılış ekranını değiştirmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

quote:

quote:

Hocam yol gösterebilir misin? Boş bir vaktimde bende açılış ekranını değiştirmeyi düşünüyorum.

Şöyle yaptım ürüne rom atıp internet en orjinal bootanimasyon u buldum eski animasyonu sildim orjinali yükledim ayarla dim cihazda fazla lik olan uygulamaları sildim ve yedek aldım .hepsi bu flas tools ile atılabilir durumda ..internet im yok onun için dosyayı paylaşami yor um.

• bu yeni rom yüklendiğinde radyo özelliği gitmiyor değil mi.
  • Bu sayfadaki bağlantıların virüsü vardır, buradan indirilebilirhttps://devs-lab.com/download-lenovo-usb-drivers-adb.html
  • Konuyu takip eden varsa,3300 hv yapanlar lollipop a (5.1.1)veya Marshmallow a (6.0.1)Türkçe olarak sahip olabilirler.Gerekli dosyaları ve açıklamaları istek olursa paylaşabilirim.[simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebanuba -- 17 Şubat 2017; 22:33:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Konuyu takip eden varsa,3300 hv yapanlar lollipop a (5.1.1)veya Marshmallow a (6.0.1)Türkçe olarak sahip olabilirler.Gerekli dosyaları ve açıklamaları istek olursa paylaşabilirim.[simage]
    [/simage]
    [simage]
    [/simage]

Romların, orijinal sürümler ile arasında performans farkı varmı?

Bug, hata vs varmı?

Pil durumu nasıl?

Biraz ayrıntılı yazmanı rica ediyorum

• Vpn çalışmıyor.Başka her şey normal.İlave edeyim.Bunu twrp ile kuracaksınız.Twrp ile zaten eski sitemin yedeğini alabilirsiniz.Kurmakta,yedek almakta,yedek geri yüklemekte hepsi teker teker en fazla 5 dakika.Onun için denemekte bir zarar yok.İyi olup olmadığına kendiniz karar vermeniz gerekir.Neticede 1gb ramli cihaz.Orjinal romdan daha iyi çalıştığınıda söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebanuba -- 17 Şubat 2017; 23:15:4 >
  • Ben bu konunun bütün sayfalarını okudum,Türkçe sorun olmuş hep.Ben cihazı yeni aldım.İngilizce uğraşmak istemedim.Onun için araştırdım ve en iyisinin bu olduğuna karar verip kurdum.Ama 5.1.1 sanki daha hızlı gibi.Onu çok kullanmadım,yanılmış olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.