Şimdi Ara

Lenovo 720S Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 haftadır leptop araştırıyorum ve hala karar verebilmiş değilim, üstelik vatana gidip bakmama rağmen. Fakat gönlüm lenovo 720s'den yana. Ben öyle çok fazla oyun oynayan birisi değilim oynasam dahi düşük ayarlarda oynarım, genellikle ofis amaçlı kullanıyorum. Senelerdir Lenovo ideapad Z580 kullanıyordum. Şimdi de Lenovo'nun 720s modeli hoşuma gitti. Aslında asus s510un ile Lenovo 720s arasında kalmıştım. Fakat Lenovo'yu bizzat mağazada görünce gerek inceliği gerek tasarımı ve ekranının muhteşem canlı olması beni benden aldı. Fakat 8gb ram olması, 256gb pcie ssd olması (sadece pcie destekliyor) ve işlemcinin 7.seri olması kafamı karıştırdı. Fakat harici disk alırsam bu sorunu ortadan kaldırabilirim. Aklıma şöyle birşey de geldi. Bu sd kartlar artık neredeyse hdd hızında ve micro boyutta yani bilgisayarıma takılı bir şekilde olacak yani taşımaya uğraşmak zorunda kalmayacağım. Lenovo 720S alan arkadaşlara ayrıyeten bir sorum daha var: Alacağım bilgisayarın çok sessiz olmasını istiyorum yani webte dolaşırken kesinlikle ses duymak istemiyorum (Fan sesini kastediyorum). Sizce Lenovo 720S alınmalı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha ucuza guzel modeller var dell vostro 14 oneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Daha ucuza guzel modeller var dell vostro 14 oneririm.

Teşekkür ederim ancak Dell marka leptop almak istemiyorum. Mağazada gördüm ve etkilendim bu yüzden almak istedim, KDV indirimini bekliyorum. Kullananlar varsa birkaç sorum olacak.

• --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    Asusta da muadil guzel modeller var . Lenovo nun servisi kotu deniyor ki hakikaten kotu ve sarjda elektrik kacagi yasayanlar olmus.(Bu model icin gecerli mi bilmiyorum)Ayrica parasina gore 8. Nesil cpulu laptoplar da var piyasada 2 kat daha gucluler. Link atarim.Fan sesi olarak uzmez bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 18 Şubat 2018; 23:52:1 >
  • quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-tp410ur-core-i7-8550u-1-8ghz-8gb-ram-256ssd-14-2gb-touch-w10.html#yorumlar

Ekran kartı düşük ve ben 2in1 kullanmak istemiyorum, zaten bende ipad var. O yüzden sadece leptop arıyorum. 940mx yeni oyunların hepsini açıyor. Belki orta düzey de düşük çözünürlükte ama ben aramam zaten. Arada sırada eski ve yeni oyunları 1-2 saat oynasam yeter.

• --kemal-- - kullanıcısına yanıt
    2si bir arada olması için önermemiştim. Hesaplıydı herşeyiyle.2si 1 arada olarak kullanmamak da sizin elinizde.Anlaşıldı siz lenovo alacaksınız :D Hayırlı olsun.
  • quote:

2si bir arada olması için önermemiştim. Hesaplıydı herşeyiyle.2si 1 arada olarak kullanmamak da sizin elinizde.Anlaşıldı siz lenovo alacaksınız :D Hayırlı olsun.

Daha almadım ama teşekkür ederim. Kdv indirimini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: basarbulut

Merhaba,

Ben de sizin gibi arada kaldım.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-ux430un-core-i7-8550u-1-8ghz-16gb-ram-512gb-ssd-14-mx150-2gb-w10.html
    Bunu incelediniz mi?
    Merhaba,

Ben yazmayı unuttum. Ben ASUS ux410uq'yu aldım ve çok memnunum. Yaklaşık 2 ay önce satın aldım ve dolar kuru düşükken aldım, çok şanslıyım. Yalnız 3 gündür ışık sızması sorununu fark ettim. Sanırım uzun süre ekran açık bekliyor leptop, ondan kaynaklandı. Bir de müzik dinleyeceğim zaman veya video izleyeceğimde, kısacası hoparlör devreye girdiğinde bir saniyeden az bir sürede pıt pıt sesi geliyor.

Acaba benim leptop mu sorunlu yoksa tüm ux410uq modellerinde mi var bu sorun? Aslında ayrıntılı bir inceleme konusu açmayı düşünüyorum. Daha çok ofis amaçlı kullanıyorum ve yazması çok hoşuma gidiyor. Tam 10 parmak klavye olmuş benim elime göre. Isınma denen şeye hiç rastlamadım ve leptop ışık hızından hızlı (biliyorum çok abarttım ). Asus ux430un benim leptoba. Kıyasla ekran kartı daha iyi fakat leptop ince eğer oyun oynamak istersen leptop aşırı derece ısınmadan dolayı fpssi düşer. Benim leptobun hiç ısınma sorunu yok diyebilirim, fanı arka tarafa doğru baktığı için sesi duymuyorum bile arada win 10 güncellemesi geldiğinde duyuyorum bir tek, birde oyunlarda. Ama hoparlörü bana biraz beklentimin altında geldi. Ama o kadar abartılacak kadar kötü değil. Dolar kuru çok yüksek 4'e düşerse öyle almanızı öneririm. Ben 3-80-4.0 arası almıştım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.