Şimdi Ara

Lenovo 20T6F0F200 E14 Ryzen 7 4700u Kutu Açılışı ve İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu bilgisayara ait bir başlık olmadığı için açmak istedim. Öncelikle yapmış olduğum inceleme ilk olduğu için pek iyi olmadı Lenovo 20T6F0F200 E14 Ryzen 7 4700u Kutu Açılışı ve İnceleme  elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.

Bilgisayarı N11 Vobi Teknoloji firmasından satın aldım. Işıklı klavye olan model, içerisinde 256 GB Western Digital SSD ile geldi.

Çekmiş olduğum video da ilk kutu açılışı - 2. Ram'i takma ve ilk işletim sistemini yüklemeyi gösterdim.

İşletim sistemini yükledikten sonra mutlaka ''Lenovo Vantage'' uygulamasını yükleyin. Ben Driver Booster uygulaması ile tüm sürücüleri yüklemiştim ancak bu uygulama vasıtasıyla da tüm sürücüler ve BİOS güncellenebiliyor.

Lenovo Thinkpad E14 AMD Ryzen 7 4700U 8GB 256GB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar

Teknik Özellikler:

Ekran Boyutu : 14 inç

Ekran Panel Tipi : IPS

Max Ekran Çözünürlüğü : 1920 x 1080

Ekran Özelliği : Full HD

Ekran Kartı Hafızası : Paylaşımlı

Ekran Kartı İşlemcisi : AMD Radeon

Ekran Kartı Tipi : Dahili Ekran Kartı

Ekran Kartı : AMD Radeon Graphics

İşlemci Nesli : Ryzen

İşlemci Tipi : AMD Ryzen 7

İşlemci : 4700U

Temel İşlemci Hızı : 2,0 GHz

Maksimum İşlemci Hızı : 4.1 GHz

Ram (Sistem Belleği) : 8 GB

Bellek Yuvası : 2 (Maksimum 16 GB destekler)

Ram Tipi : DDR4

Bellek Hızı : 3200 Mhz

SSD Kapasitesi : 256 GB - 512 GB

Kart Okuyucu : Yok

Klavye Q Klavye, Q Türkçe

Kullanım Amacı : Ofis ve İş

Klavye Tipi : Alttan Aydınlatmalı (Opsiyonel)

WiFi : 6

10/100 Ethernet : Var

Bluetooth Özelliği : Var

HDMI : Var

Optik Sürücü : Yok

Parmak İzi Okuyucu : Var

Pil : 3 Hücreli

Şarjlı Kullanım Süresi : 4 - 6 Saat

Usb 2.0 : 1 Adet

USB 3.0 : Yok

USB 3.1 : 1 Adet

USB Typce-C : 1 Adet

Webcam : Var

İşletim Sistemi : Yok (Free Dos)

Boyutlar : 324mm x 220mm x 18.9mm

Cihaz Ağırlığı : 1.69 kg

Paket İçeriği : Notebook - 65w Type-C Şarj Aleti

Garanti Tipi : 2 Yıl Lenovo Türkiye Garantili

• Hayırlı olsun inceleme için teşekkürler.

• Benimki de kargoda şu an yarın büyük ihtimal elimde olur gelince bir şeyler yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykurtulus

Benimki de kargoda şu an yarın büyük ihtimal elimde olur gelince bir şeyler yazarım.

Teşekkür ederim hocam size de hayırlı olsun yararlı güzel bilgiler bekliyoruz sizden Lenovo 20T6F0F200 E14 Ryzen 7 4700u Kutu Açılışı ve İnceleme 

• Ne kadara ve nerden aldınız cihazı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sad2727

Ne kadara ve nerden aldınız cihazı acaba?

https://www.n11.com/bilgisayar/dizustu-bilgisayar

Ben Blacfriday'de iyi bir fiyata aldım videoda söyledim bunu Lenovo 20T6F0F200 E14 Ryzen 7 4700u Kutu Açılışı ve İnceleme 

Düzeltme : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuss.10 -- 9 Aralık 2020; 9:3:33 >
  • Tesekkürler emeğine sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Tesekkürler emeğine sağlık.

Teşekkür ederim hocam sağ olun Lenovo 20T6F0F200 E14 Ryzen 7 4700u Kutu Açılışı ve İnceleme 

• Video güzel inceleme güzel elinize sağlık

• İçindeki ram in cl değeri kaç acaba bir de pilde kullanım kaç saat acaba hepsiburada da 4 6 saat yazılmış da bence çok doğru değil
  • Hocam hayırlı olsun, bende düşünüyorum, kafama takılan bazı konular hakkımda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bazı kullanıcılar işlemcinin office, İnternet kullanımında 80 derecelere çıktığını, alt tarafın ısındığını yazmışlar, sizde de böyle bir durum var mı, bir de kasanın alüminyum olan kısımları hakkında bilgi paylaşabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarkci

Hocam hayırlı olsun, bende düşünüyorum, kafama takılan bazı konular hakkımda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bazı kullanıcılar işlemcinin office, İnternet kullanımında 80 derecelere çıktığını, alt tarafın ısındığını yazmışlar, sizde de böyle bir durum var mı, bir de kasanın alüminyum olan kısımları hakkında bilgi paylaşabilirmisiniz.

Merhaba, bilgisayarın ısındığını hiç görmedim. Hatta fan çalıştığını bile hatırlamıyorum oldukça sessiz ve serin çalışıyor. Benim aldığım model tamamen plastik sanırım alüminyum yok gibi.

• yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Alan ve alacak herkese hayırlı olsun. Detaylı incelemeler bekliyoruz :)
  • Hayırlı olsun hocam :) Bende aynısının 15 inçlik E15 modeli var, cidden muhteşem bir cihaz.

APUsu harika, RAMi dual-channel yaptıktan sonra GTA 5 gibi oyunları orta ayarlarda 40-50 FPS gibi bir hızda oynatabiliyor ki bu bilgisayar için oldukça tatmin edici. Yine oyunlarda sıcaklığı 70 dereceleri buluyor ama aman aman fark etmiyorsunuz.

Belki tek sorunu kasasında deli gibi parmak izi kalması ama açıkçası benim için pek önemli değil, mikrofiber bezle silince izler gidiyor.

Aman aman oyun hedefi olmayanlar, ofis işi yapacaklar ve yazılım geliştirecekler için öneririm.

Ve son not olarak, AMD sürücülerini kesinlikle Lenovo'nun sitesinden indirin. AMD'nin sitesindeki sürücüler (en azından bende) sorunlu çalışıyor (oyunlarda çöküyor vb.).

• NusretY kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam sağ olun sizde iyi günlerde kullanın. Ben hiç oyun oynamıyorum da acaba başlasam mı diye bi kaşınıyorum Lenovo 20T6F0F200 E14 Ryzen 7 4700u Kutu Açılışı ve İnceleme 

• Merhaba, bu modelin içinde gelen ramin CL değeri nedir arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.