Şimdi Ara

Lenova teknik servis bedeli hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar lenova g580 marka notebook umun garantisi gecen sene doldu 1_2 senedir ekrani kasaya baglayan menteselerin birinde pim kaymasi mi diyeyim bir sikinti vardi kirik degil ancak bir mentese problemi bunu kafaya takmamistim ancak bugun laptopu acarken altkasa 2 ye ayrilacakmis gibi acildi fanin oldugu bolgeden.
    Her ekrani acip kapadigimda kasa esniyor ve alt kasa ust kasa arasi aciliyor
    Bugun lenova yi aradadim hasar tespit icin 80 tl istediler ben bunu yaptirmak istiyorum ancak hasar tespit icin bile 80 tl istiyen yaparken 300 500 ister dusuncesi kafami karistiriyor
    Yapmi cok zor birseye benzemiyor bu problemin laptopumda bozuk falan degil ekrana goruntu vs geliyor.
    Sizin fikriniz nedir acaba ortalama teknik servis nekadar alir benden sahsen 100-150 den fazla verecegime merdiven alti bir teknik serviste yaptiririm daha iyi lutfen fikirlerinizi tecrubelerinizi paylasin tesekkurler simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Anladığım kadarı ile alt ve üst kasa değişecek. 200 tl yi geçmeyecektir. Eğer ben yaparım diyorsanız sah*bnden.com da 100 tl ye alt ve üst kasayı satın alıp kendiniz takabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkcrow7

Anladığım kadarı ile alt ve üst kasa değişecek. 200 tl yi geçmeyecektir. Eğer ben yaparım diyorsanız sah*bnden.com da 100 tl ye alt ve üst kasayı satın alıp kendiniz takabilirsiniz.

Lenova servisinde 200 u gecmez diyorsunuz sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

quote:

Orijinalden alıntı: pinkcrow7

Anladığım kadarı ile alt ve üst kasa değişecek. 200 tl yi geçmeyecektir. Eğer ben yaparım diyorsanız sah*bnden.com da 100 tl ye alt ve üst kasayı satın alıp kendiniz takabilirsiniz.

Lenova servisinde 200 u gecmez diyorsunuz sanirim.

Evet arkadaşım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.