Şimdi Ara

Lenova İdeapad 700 İçin Laptop Soğutucu Arıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lenova ideapad 700 laptop kullanıyorum ama cihazım çok ısınıyor ve kapanıyor.

Kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı?

Alt kapağı bu şekilde.

Lenova İdeapad 700 İçin Laptop Soğutucu Arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusbeen -- 10 Ağustos 2018; 19:40:38 >

• Hocam bende ideapad 510 kullanıcısıyım alt kısım benzer sayılır vereceğim linkteki soğutucuyu almıstım pc ile beraber 2 yıldır oldukça sorunsuz kullandım tabi o zamanlar 50 tl gibi bir fiyata almıstım ama suan biraz daha artmıs bütçen varsa 6 fanlı modeli al derim almısken gözle görülür derecede işe yarıyor ısı sorunum olmadığı halde almıstım suan iyiki almısım diyorum hem film izlerken felan standı kullanıp uygun açılara koymak da avantaj sağlıyor işe yarıyor tavsiyem o yönde 12 v adaptör ile kullananlar fanların daha hızlı döndüğünü söylemişlerdi denemedim ama denenebilir ses seviyesi normal ses yapmıyor o kadar rahatsız etmiyor bütçe varsa 6 soğutuculu olanlara yönel derim birde usb giriş sayılarına dikkat et böyle alırken pes fifa oynayan biri isen joystick bağlerken sıkıntı yaşama sonra
    https://www.hepsiburada.com/addison-anc-505-5-mavi-led-fan-2-usb-6-farkli-kademe-ayari-15-17-notebook-sogutucu-stand-p-BS400020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByMustafa59 -- 16 Ağustos 2018; 14:43:7 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.