Şimdi Ara

Lenova b560 sorunu ACİL LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Fanı temizlemek icin bilgisayari açtım. Kapatirken arkada fotograftaki bolumden bu parcalarin yerinden cikmis oldugunu gordum fakat nereye yerlestirmem gerektigini bilmiyorum yardimci olabilecek varsa cok sevinirim

Lenova b560 sorunu ACİL LÜTFEN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lutfen yardim

• Up

• sadece beyaz uçlu parçayı yerleştiremedim ama bilgisayarı açtım şu an bi sorun yok gibi gözüküyorum o parça ne ile alakalı acaba?
  • Kardeş, o kablolar kablosuz bağdaştırıcının antenleri.
    Yuvadaki kartta 2 adet ufak sarı soket var, brinde main birinde aux yazar.
    Siyah olanı main yazana, beyazını da aux yazana tak. Takması biraz uğraştırabilir, az biraz güç uygulayıp tam üstüne getirip bastır.
    Yerine oturacaktır. Kolay gelsin.

Edit: Fotoğrafta tam görünmüyor ama sanırım ağ kartının anten kabloları yerlerine takılı, ama bir soket boşta görünüyor. En iyi tekrar açıp nerede takılı olması gerekiyorsa , oraya takmak olur. Hangi bileşene ait olduğunu fotoğraftan söylemem mümkün değil. O şekilde kullanman çok tehlikeli olabilir.
    Edit2: hoparlörlei kontrol et, hoparlörlerden birinin kablosu olabilir. Realtek yöneticisine girip, ses denetlemesi yap sağ ve sol kanalları ayrı ayrı. Eğer tek kanaldan ses geliyorsa hoparlör kablosu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drk_m -- 22 Temmuz 2017; 20:37:43 >
  • drk_m kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler anten kablolarını taktım fotoğraftan sonra, soketi soruyordum. kontrol edeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.